Jak dlouho jste byly s tátou svého prvního dítěte?

Anonymní
25.6.21 19:17

Jak dlouho jste byly s tátou svého prvního dítěte?

Ahoj,

neplánovaně jsem otěhotněla a hlavou se mi honí plno věcí, jedna z nich je i ta, že s tatínkem dítěte chodíme 8 mesicu, známe se asi 14 mesicu. Nezijeme spolu. Jsme oba dobře zabezpečený, daaaavno dospělí (partnerovi 38, mne lehce přes 30), oba super práce, zkratka dalo by se říci ideální podmínky pro to, mít miminko - které oba chceme a těšíme se.

Ale já se strašně bojím toho, ze jsme spolu nic moc nezažili, ze spolu nebydlime, proste ze to mělo přijít třeba o rok později. Na druhou stranu, je to jedinej chlap v mým životě, kdy mě napadlo, ze bych s nim chtěla rodinu, nemame žádný problémy mezi sebou, rozumíme si, jsme na sebe hodni a hodně tolerantní.

Ale…asi těhotenská depka, jen když vidím v okolí páry “3 roky spolu, svatba, po 2 letech první” nebo “8 let spolu, svatba, za rok první miminko”, tak si rikam ze tohle je asi úlet.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
25.6.21 19:22

S chlapem jsem otěhotněla po čtyřech měsících, jsem spolu doteď. Máme dvě děti.

Podobná diskuze tu je, věř, že nejsi první ani poslední v tak krátkém vztahu těhotná. A to, že jsou spolu dva osm let neznamená, že se po narození dítěte nerozejdou.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
25.6.21 19:22

Doplňuji, že plánovaně. :P

• Citovat
  • Nahlásit
22438
25.6.21 19:26

S prvním po půl roce, nebylo to plánované, spíš šok. Dítě sem si nechala, ale vztah pak nevyšel. Teď s manželem sem otěhotněla, když sme spolu byli cca rok, opět to bylo překvápko, ale současný muž aspoň dítě chtěl, takže to vztah nepoznamenalo. V obou případech jsme spolu už bydleli. Třeba moje mamka mě čekala 2 měsíce poté, co potkala otce, takže jsem na tom ještě dobře :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6516
25.6.21 19:27

V klidu :*, my jsme si začali psát v květnu, v červnu spolu začali chodit a v srpnu jsem otěhotněla :mrgreen:. No a klukovi je 11 a máme ještě další dvě děti :lol:. Jsme spolu dvanáct let ;).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6197
25.6.21 19:27

Já po 2,5 letech, teď máme děti dvě a jsme spolu 9 let. Stihli jsme, co jsme stihnout chtěli. Nelituji.
Známí třeba spolu byli skoro 12 let a rozešli se ve dvou letech dítěte. Naši zase spolu nebyli ani půl roku a jsou spolu dodnes. Myslím, že to prostě nelze paušalizovat. :) držím palce, ať vám to klapne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.6.21 19:30

Holky to jste mě uklidnily! Já si rikala ze my nebyli ani na dovoleny :lol: jen si rikam, ze jsem vždycky s každým potřebovala nekam jezdit a “zabavovat se”, tady to neslo kvůli pracovním povinnostem i covidu a proste těch 8 mesicu jsme spolu “jen byli”, fakt se nestalo vůbec nic výjimečného, až teď… :mrgreen:

Ale nejak si neumím představit, ze by nás dovolená nebo další rok měl nejak negativně ovlivnit :) Jen mě občas mrzí ze nemame tu “historii”

• Citovat
  • Nahlásit
13142
25.6.21 19:32

Otehotnela jsem planovane po roce vztahu. Brali jsme se az po narozeni ditete. Z dnesniho pohledu jsem byla docela strelec. Ale tehdy jsem to tak citila no

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.6.21 19:33

5 let

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16074
25.6.21 19:37

U prvního půl roku před, tři po.
U druhého 4 měsíce před a zatím jsme spolu 6let a máme ještě jedno dítě.
Ale s druhým se znám už přes 15let :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2538
25.6.21 19:37

13 let, ale ze je to ten pravy, jsem vedela po prvni schuzce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.6.21 19:38

Já byla s tátou mého prvního dítěte deset let než jsem otěhotněla a nevyšlo nám to. S druhým manželem jsme spolu byli půl roku než jsem otěhotněla, teď jsme spolu už patnáct let a miluju ho snad čím dál tím víc.

• Citovat
  • Nahlásit
480
25.6.21 19:50

Po 3 mesicich otehotneni. Byli jsme spolu 10 let, ale nelituji je to skvelej tata. Byli jsme mladi 23 let, mimco jsme si uzivali, jenze jak mala vyrostla a bylo vic casu na sebe jsme zjistili ze jdeme kazdy jinou cestou. Ale nelituji toho, bylo to krasny obdobi. Ja si proste myslim ze nezalezi na tom jak dlouho jste spolu pred tim nez otehotnis. Pred tim jsem mela vztah 5 let a byla to katastrofa. Moje kamaradka je stara skola. Nejdeiv svatba pak dite, sice to tam mela ale ted taky neni spokojena a je uplne jedno ze spolu byli 2 roky :nevim: bud to vyjde nebo nevyjde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.6.21 19:53

No já si taky vždy rikala ze prvně svatba…ale tak člověk mini život mění, taky jsem si myslela ze teď budu mít už 2 děti a ne teprve první na cestě apod :lol:

Moje kamarádka otěhotněla po 3 měsíčním vztahu a jsou spolu už 7 let, o to první miminko přišli ale hned otěhotněla z znovu a teď mají dvě holcicky a jsou šťastný. To mě trochu uklidňuje :)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
25.6.21 19:59

Manžel č. 1 a otec dvou dětí: 1 rok chození, 1 rok žití na hromádce, 5 let spolu, z čehož poslední 3 roky těžký nesoulad a čekání na rozvod trvalo 3/4 roku.
Manžel č. 2 a otec 1 dítěte: 10 let, z čehož funkční pouze 1. rok, pak už jen tvrdá agónie, absolutní nesoulad, celé manželství jeden velký omyl.. ale nechtěla jsem být za 2× rozvedenou paničku. Přesto jsem to nakonec rozsekla.
Manžel č. 3 a otec 1 dítěte: rok a půl chození, zatím spolu 10 let a zřejmě spolu zůstaneme, důvod k rozvodu, rozchodu či odluce opravdu není :)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat