Reklama

Jak dlouho jste čekali na výsledky genetiky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

quanavera
Kecalka 382 příspěvků 17.01.18 10:05
Jak dlouho jste cekali na geneticke vysledky

Dobry den, mela bych otazku kterou aktualne resim a nevim co mam delat, 5 mesicu cekame na doporuceni od geneticky na PGD, pritel ma polycystozu ledvin a nechceme aby to dite zdedili, myslite ze je normalni cekat tak dlouho? Uz jsem tam psala mail, ne primo te geneticce ktera se tim zabyva, ale do centra genetiky a neodpovedeli. Myslite ze tam mam zavolat nebo zbytecne plasim?

Reklama

Reakce:

histep
Závislačka 3254 příspěvků 17.01.18 10:09

My když byli na genetice, tak nám za 6 týdnů volali, že si máme přijít pro výsledky. Určitě se o to zajímej. kde se to zaseklo, 5 měsíců normální není.

Šmoula2014
Stálice 57 příspěvků 17.01.18 10:12

U dcery vyšetřovali panel genů jedenáct měsíců, jeden konkrétní gen trval asi měsíc, ale to jsem byla těhotná. My s manželem nyní čekáme už čtyři měsíce a to doktorka tvrdila, že to bude rychlé. Další dítě neplánujeme, tak na to nespěchám a nic neurguji.

quanavera
Kecalka 382 příspěvků 17.01.18 10:22
@histep píše:
My když byli na genetice, tak nám za 6 týdnů volali, že si máme přijít pro výsledky. Určitě se o to zajímej. kde se to zaseklo, 5 měsíců normální není.
My meli take vysledky hned do mesice, ale to doporuceni nekde vazne a proto jeste nemame v ruce nic

histep
Závislačka 3254 příspěvků 17.01.18 10:33

@quanavera Tak tím spíš, pokud jsou výsledky a jde „jen“ o doporučení na PGD, tak se to někde jen zaseklo.

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2164 příspěvků 17.01.18 10:36

My byli na genetice s manzelem po mem potratu…a vysledky byly za cca mesic, ale s tim, ze jim moje krev nevyzbyla na nejaky jeden test a musela jsem na dalsi odbery, takze nejake vysledky za dalsi mesic…ale bylo to rychle ;) urcite to pourguj, co se deje, normalni to neni :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.18 10:48
@histep píše:
@quanavera Tak tím spíš, pokud jsou výsledky a jde „jen“ o doporučení na PGD, tak se to někde jen zaseklo.

Ted jsem cetla ze zpravy ze vysledky budou az budou mit vysetrene nejake vazby na geny PKD1 a PKD2 a to se posilalo do prahy k te geneticce

quanavera
Kecalka 382 příspěvků 17.01.18 10:50

Pardon za anonym to bylo ode me

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >