Jak dlouho jste jely do porodnice, druhý a další porod

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
17.10.21 23:01

Jak dlouho jste jely do porodnice, druhý a další porod

Ahoj,
jak dlouho jste jely do porodnice při dalším porodu? Máme dvě porodnice jednu blízko(par minut) a jednu daleko(skoro hodina), ale já bych radši tu dal. A tak mě zajímá je tu někdo taky takový, že jen dál? Každý porod je jiný a když bude nejhůř, tak pojedu blíž, ale zajímá mě i cesta jiných. :srdce:

Anonym, nechci, aby mi někdo z okolí do toho mluvil. Mám tu známé.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
361
17.10.21 23:27

Praha - porodnici jsem měla vesměs 20 minut, ale byla jsem si jistá, že kdyby se něco dělo ve všední den mezi 7. a 11. hodinou a pak mezi 14. a 19., jela bych tam beztak minimálně hodinu.
Takže… člověk nikdy neví.
Ale třikrát jsem to stihla a jednou to těch 45 minut cesty bylo. Přijela jsem na 6 cm, za 70 minut se narodil malý. :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
106
17.10.21 23:36

Jsme z vesnice, jedna nemocnice dojezd 30 minut, druhá hodina. Vybranou jsme měli tu bližší. Poprvé trval porod 24 hodin, takže bychom dojeli kfekoli. Podruhé můžu říct, že jsme dojeli tak tak… Kontrakce začaly kolem půl noci, čekali jsme jak se zpravidelni, vyjeli jsme asi 1.30, v porodnici jsme byli ve 2, příjem a kdesi cosi, a hned na sál. Ve 3 dcera má světě… Takže někdy se to těžko odhaduje, jak rychle se porod rozjede :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
532
18.10.21 00:05

Podruhé bych mohla jet klidně 6 hodin, potřetí jsem byla velmi vděčná, že cesta netrvala ani deset minut. Takže bych se rozhodla spontánně dle momentálního stavu. Zpracovávat intenzivní časté kontrakce v autě není není nic moc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1266
18.10.21 00:11

Asi pul hodiny, ale klidne bych jela i hodinu, protoze mi kazdy porod musi urychlit zdravotnici - cipkem na otevirani, prasknutim vody. Prvni porod trval 41 hodin, druhy 9 hodin, treti 7,5 hodiny, ctvrty 4 a ctvrt hodiny. Ovsem kdyby mi je zdravotnici neurychlili, tak by nejspis trvaly mnohem dele. Takze v tvem pripade bych koukala i na to, jaky byl prvni porod, jestli to vsechno slo samo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
849
18.10.21 05:38

Do porodnice vzdálené hodinu bych nejela. Jako s největší pravděpodobnosti se to stihne, ale už pro ten pocit. Nevíš jestli pojedete zrovna ve špičce a jak se budeš cítit :think:
Ale každého věc samozřejmě.

K druhému porodu jsme jeli asi 15 min i s parkováním :D Ale bylo to v noci, takže provoz nulový. I tak mi to přišlo dlouhý …

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
701
18.10.21 07:10

První porod nemocnice cca 20min, bolesti, ale rodila jsem až za dalších asi 5 hodin. :lol: druhý porod nemocnice cca 5 min, rodila jsem za 12hodin od příjezdu ( odtok plodovky ) :lol: takže asi záleží..o jaký porod se jedná. Asi bych stihla porodnici i na druhý straně ČR :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12071
18.10.21 07:28

Jako dojela bych hodinu, ale byla jsem ráda, že to bylo nějakých 15 minut po těch našich krásných silnicích.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4499
18.10.21 09:12

U druhého jsem měla porodnici 30 minut autem, přijeli jsme a šla jsem rovnou rodit, prekotny porod. Takže já bych si hodinu cesty nedala :lol: ale já měla rychlý i první. S manželem si děláme srandu, ze kdybych čekala náhodou třetí, tak jedu do silene porodnice co máme blízko, jen abych nerodila po cestě 8) takže ono fakt záleží na každé :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33273
18.10.21 09:31

Když nebudeš čekat do poslední chvíle, tak v pohodě dojedete. A kdyby něco, zastavit, volat záchranku. To se může stát vždycky. Žiju v místě, kde je nejbližší porodnice 40 kilometrů. A nikoho, kdo rodil cestou, neznám :mrgreen: Ženské odtud jezdí i dál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
395
18.10.21 09:55

Druhy porod prekotny, takze diky bohu, ze porodnici jsem mela relativne blizko a ze byla nedele a ze manzel je super ridic. A i tak jsem skoro porodila pred porodnici, fuj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.10.21 12:49

Druhý porod jsem měla velmi rychlý, takže jsem byla ráda, že jsme to do porodnice (cesta ani ne 20 min) vůbec stihli!!! A taktak jsme to stihli na porodní sál, boty a kalhoty mi tam sundávaly v rychlosti asistentky, na další kontrakci bylo dítě venku.

• Citovat
  • Nahlásit
9.11.21 19:51

Asi Záleží v jak pokročilém stavu jedete, mě pokaždé praskla voda tak jsme jeli hned, měla jsem porodnici půl hodiny daleko

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat