Jak dlouho jste krváceli po císařském řezu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Tehulinka3
Kecalka 265 příspěvků 23.11.18 13:01
Jak dlouho jste krvaceli po císařském řezu?

Jsem dnes 15 dní po porodu. V porodnici mi řekli, že budu jen málo spinit už. A už jen chvíli. Mě začalo včera bolet strašně v podbřišku jako bych měla dostat MS. 6dni jsem silné krvacela pak už jen spineni vždy každé ráno. Celý den nic. A teď se mi rozjelo kraveceni. Už jsem 4× měnila vložku. Šíleně mě bolí v podbřišku. V porodnici mi řekli, že když začnu krvácet mám přijít se zprávou do porodnice. Ale co když je to normální? Jsem po císaři. Nechci tam otravovat. Tak se chci zeptat jak jste to měly vy po císaři. Taky bolesti v podbřišku? Já mám zasebou 2 normální porody. Po nich jsem spinila 3tydny a konec. Ted jsem po císaři a nevím jak to chodí. :nevim:

Reakce:
Aduš8
Kelišová 5352 příspěvků 23.11.18 13:10

Já krvácela silně tři dny v nemocnici, pak asi 3 dny doma jako silnější MS a pak už jen špinění, ale trvalo fakt 6 týdnů. Jinak raději bych na prohlídku jela. Oni to neříkali jen tak pro nic za nic. Mohl prasknout některý z vnitřních stehů na děloze

stinga
Echt Kelišová 8489 příspěvků 23.11.18 13:11

@Tehulinka3 nemám zkušenost, ale myslím, že bolest by neměla být, raději zajeď na vyšetření

Alkata
Zasloužilá kecalka 827 příspěvků 23.11.18 13:13

To je zase uvažování. Jaký otravovat? Nevim jak u vas u nas ve zprávě vždy píší, ze při jakýchkoli potížích mas hned přijít. Taky jsem byla jednou na ambulanci zbytecne a jeste me pochválili, ze jsem radsi přišla. A lepsi mit jistotu a byt hned pryč nez neco podcenit.

Tehulinka3
Kecalka 265 příspěvků 23.11.18 13:22

Neměly jste bolesti jako při MS? No tak já radši napíši doktorovi email. 6tydnu spineni? Takhle dlouho?? To je teda strašný.. Já nevím. Už včera mě bolelo v podbřišku. A dneska to bolí celkem dost. A krvácím nu do toho. Ale horečku nemám nebo něco takoveho

kamiŠ
Generální žvanilka 23857 příspěvků 23.11.18 13:27

@Tehulinka3 bolesti jak pri ms jsou zduvodu stahovani delohy. Boli to jak cert, hlavne pri kojeni :D
Jinak ja po cs i po vaginalnim porodu krvacela stejne,,zhruba mesic, potom se to teprve zaclo vytracet a prestalo asi po 8 tydnech. Pricemz u nejstarsiho jsem uz po 3 mesicich menstruovala

warita
Extra třída :D 11800 příspěvků 23.11.18 13:37

@Tehulinka3 me takto asi 3 tydny po porodu zacalo bolet bricho a strikala ze mne stara krev ze to vlozka nestacila chytat. Myslim si, ze budto se mi tam udelala v nejakem zahybu kapsa a odteklo to az po 3 tydnech, nebo se mi „ucpal odtok“. Jinak vsak uvidis, ale krvacet jeste chvilku budes.

JO a taky se ti muze stat, ze jen co dokrvacis, tak volne prejdes do prvni menstruace. Ja mela tu svou asi 6 tydnu po cisari. Cili, prave mi skoncilo 6N a sups prvni menstruace. Takze jsem krvacela asi 8tydnu durch.

veria
Nadpozemská drbna 26054 příspěvků 23.11.18 13:38

Já měla 6 týdnu krvácení, žádný spineni, a to stylem par dni nic a par dni spousta krve. V podbrisku taky bolelo, ale ne jak na MS ale úplně jsem cítila to stahování. Bylo to skoro jak pohyby. Pokud si nejsi jistá, nebo se to stupňuje, bez radši k dr, oni ti hlavu neutrhnou, od toho tam jsou prece.

a12
Hvězda diskuse 38009 příspěvků 23.11.18 13:42
@Tehulinka3 píše:
Jsem dnes 15 dní po porodu. V porodnici mi řekli, že budu jen málo spinit už. A už jen chvíli. Mě začalo včera bolet strašně v podbřišku jako bych měla dostat MS. 6dni jsem silné krvacela pak už jen spineni vždy každé ráno. Celý den nic. A teď se mi rozjelo kraveceni. Už jsem 4× měnila vložku. Šíleně mě bolí v podbřišku. V porodnici mi řekli, že když začnu krvácet mám přijít se zprávou do porodnice. Ale co když je to normální? Jsem po císaři. Nechci tam otravovat. Tak se chci zeptat jak jste to měly vy po císaři. Taky bolesti v podbřišku? Já mám zasebou 2 normální porody. Po nich jsem spinila 3tydny a konec. Ted jsem po císaři a nevím jak to chodí. :nevim:

Muzes si zkusit zavolat svy doktorce.. Ja teda byla po normalnim porodu ale najednou ze me sla krev proudem, jen jsem sedela na záchodě.. Tak jsem si zavolala svoji doktorce a ta me hned vzala.. Byli to nejaky tusim blanky? :oops: uz fakt nevim.. Dostala jsem naky kapky..

Svistice
Neúnavná pisatelka 17758 příspěvků 23.11.18 14:49

@Tehulinka3 Silne jsen krvacela asi tyden, pak dalsi tyden az dva to bylo na vlozku, ale do konce sestinedeli jsem minimalne spinila. Nejtere dny vic, jine min. Ake bolesti jsem mela jen ze zacatku pri kojeni pri zavinovani delohy.

Kukacka123
Závislačka 3988 příspěvků 23.11.18 20:47

@Tehulinka3 zavinovani delohy trva tak dlouho? Mne po cisari bricho bolelo dost ty dva, tri dny v porodnici a ke konci uz ani tolik ne :nevim: mozna diky tomu, ze jsem se starala o malou, tak jsem to nevnimala :mrgreen: kdyz me propousteli, byla jsem na utz a bylo mi receno, ze deloha je zavinuta ;) jako bricho bylo citlivy, ale v pohode :) a co se tyce krve, spinila jsem temer cely sestinedeli, ale ne nejak moc bolestivy…ja bych na kontrolu jela, nikdo ti nevynada a lepsi jak neco zanedbat :nevim:

Tehulinka3
Kecalka 265 příspěvků 25.11.18 19:58

No tak jsem zjistila že třeba dva dny ne krvácím a pak 2 dny krvácím šíleně hodně že musím často měnit vložky. :? Takže to je nejspíš normální. Bolesti v podbřišku. Mám asi ptz se mi zavinuje pořád děloha. Ale tak ymi to přijde celkem už dlouho. Ve čtvrtek 3 tydny po porodu budu. Do toho mě začaly bolet prsa :lol: kojím. Tak nevím jestli to je s toho, asi jo. Já totiž kojím poprvé takhle dlouho. První děti jsem kojila 9dni. A už si to nepamatuju je to 8 let zpět. Dekuju za rady ale holky :hug:

Váš příspěvek
Reklama