Jak dlouho jste krvácely po porodu?

Anonymní
25.10.19 14:33

Jak dlouho jste krvácely po porodu?

Ahoj maminy. Jak dlouho jste krvácely po porodu? Jsem 17 dní po porodu. Stále musím mít dvě poporodní vložky. Dneska ze mě teče jasně červená krev s kusama sraženiny a je mi jak kdybych to měla dostat..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
25.10.19 14:36

Měla jsem ocistky 8 týdnů

• Citovat
  • Nahlásit
20580
25.10.19 14:37

Tak týden jako silnejsi MS, pak ještě tak 3-4 týdny slaboucke krvácení až špinění. Záleží jak rychle se ti vyčistí děloha.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
389
25.10.19 14:38

Ahoj, to má každej jinak. Já krvácela víc jen v porodnici a doma bych řekla tak nějak normálně a po 14 dnech mi stačila slipová vložka a týden na to byl konec. Ale třeba moje kamarádka to měla hodně, ta musela mít 2 vložky měsíc a až pak se jí to trochu zmírnilo a v porodnici by si za ní musela chodit s kýblem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
626
25.10.19 14:41

Nejvic to bylo v porodnici, po obou porodech opravdu 6 tydnu :-// po prichodu z porodnice to uz sice bylo slaby, ale proste porad trochu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2844
25.10.19 14:54

Pri druhem porodu jsem porad mirne krvacela 7 tydnu, pri prvnim porodu to bylo o neco kratsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1666
25.10.19 15:05

Prvních 14 dni po porodu to bylo hodně. Pak to bylo jako slabší menstruace a pak jen lehké špinění. Celkově jsem se po porodu čistila asi měsíc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
138
25.10.19 15:08

Cele sestinedeli hodně silně..až tak 4 dny před koncem sestinedeli uz jen málo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.10.19 15:09

Presne na den 5 tydnu. 17 dni jeste nic neni..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9093
25.10.19 15:17

Do konce špinění 10 týdnů a taky to bylo jak na houpačce - chvíli hodně, chvíli málo. Ale já měla vždycky i hodně dlouhou menstruaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15649
25.10.19 15:25

Krvácela jsem jen ty 2 dny v porodnici, pak jsem asi 3 týdny špinila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.10.19 15:52

První porod určitě ještě po šestinedělí (a tak první tři týdny opravdu hodně silně, víc než při silné menstruaci), druhý porod slabě ani ne týden.

• Citovat
  • Nahlásit
225
25.10.19 19:26

Cele sestinedeli a presne po nem jsem dostala ms…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.10.19 07:11

Děkuji za odpovědi.. A svěděla vás? Jsem hodně šitá a svědí mě extrémně, až k řitnímu otvoru. Jsem z toho hrozně nevrlá. Hodně se sprchuji, používám dubovou kůru. Ale nejraději bych si jí rozdrápala 🙄

• Citovat
  • Nahlásit
98
30.10.19 23:39
@Anonymní píše:
Děkuji za odpovědi.. A svěděla vás? Jsem hodně šitá a svědí mě extrémně, až k řitnímu otvoru. Jsem z toho hrozně nevrlá. Hodně se sprchuji, používám dubovou kůru. Ale nejraději bych si jí rozdrápala 🙄

Nesvedilo.
No bud se ti tam dostala nejaka infekce (kamaradka byla.take hodne sita a ikdyz se snazila co mohla, dostala se ji.tam.nejaka. infekce, tak potom dochazela primo do nemocnice na nejale dezinfekcni „oplachy“.
Varianta dve, vstřebávání stehu by mohlo způsobovat neco jako svědění.

Ale pokud jsi stale v sestinedeli, tak stale patris pod nemocnici a radsi bych si tam, v pripade přetrvávajících problémů, zaskocila. Lepsi nez neco nechat rozjet. Hlavu ti za to neurvou…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat