Reklama

Jak dlouho jste měli neschopenku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Janulle24
Povídálka 25 příspěvků 17 inzerátů 13.09.18 09:36
Jak dlouho jste měli neschopenku?

:mavam: Zdravám,
Jak dlouho nebo spíše jak nejdéle jste měli neschpenku?
Já řeším zdravotní obtíže na neschopence už 4 týden, lítám po doktorech sem tam, velké bolesti které se zhoršují, už i potíže velké na wc a pořád jsem na začátku… Už to bude měsíc a já pořád na neschopence. Potřebovala bych už jít do zaměstnání a dokonce se i těším, jenže zdravotní obtíže přetrvávají. Měla bych jít na laporoskopickou operaci, ale až cca za 3 týdny. Já si nedokážu představit být zase nekolik týdnu doma na neschpece, ale pracovat v obchodě kde se člověk musí rychle hýbat a namáhat taky ne. až je mi to trapné, když vastně od doktoru slysím, že jsem zdravý člověk a až laparoskopie ukáže víc.

Děkuji :srdce: :kytka:

Příspěvek upraven 13.09.18 v 12:02

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.18 09:40

Anonym z osobních důvodů.
Tatínek je na neschopence od konce května. Na operaci půjde někdy kolem konce října a pak bude ještě tak měsíc doma. Když je to potřeba, tak je to prostě potřeba. Zdraví je tisíckrát přednější než práce :kytka:

Uživatel je onlineandelka83
Neúnavná pisatelka 19547 příspěvků 13.09.18 09:44

Můj muž byl na neschopence od listopadu do května, úraz ruky.
Já nejdýl 8-9 týdnů,kvůli těhotenství.

Kriss Tina
Závislačka 4933 příspěvků 13.09.18 09:47

Já na rizikovém těhotenství měla od září do února než sem nastoupila na mateřskou. Jinak z důvodu nemoci nejdyl 2 týdny, ale třeba táta se zlomemou nohou byl doma asi půl roku než se mu to dalo pořádně dohromady :think:

Pipi 00
Závislačka 2771 příspěvků 13.09.18 10:06

Já nejdýl týden a to jen jednou, v těhotenství, dělám 13 let. Ale mám štěstí. Když jsi nemocná, nedá se nic dělat.

lachtanice86
Kelišová 5968 příspěvků 13.09.18 10:15

Ja po laparo cysty, srustů, ložisek endo a zachrane vaječníku doma 4tydny včetně týdnu kdy jsem byla v nemocnici. Před tim i s bolestí v práci

1mila2
Kecalka 309 příspěvků 13.09.18 10:25

Ja byla 7mesicu na neschopence ve 2tehotenstvi. Chlap skoro 3mesice kdyz ho chytly zada (kdyz chtel na zachod, tak se cestou vesel na skrin a sel jak naprc.nej kacer - ja se musela smat, ale on fakt trpel). Mamka onemocnela v 50ti a ted ji konci neschopenka po 12ti mesicich a zada o ID.

Nemoc si nevybira, a ver, ze par lidi rekne ze jsi vyzirka a ze se ti makat nechce :roll: ale po zkusenostech z lonska vim, ze lepsi 2tydny na neschopence, nez vse leta prechazet (jako moje matka) a pak skoncit hrozne :hug: drz se a uzdrav se :kytka:

iiiv
Extra třída :D 10910 příspěvků 13.09.18 10:32

od 4. měsíce těhotenství do mateřské, kvůli krvácení. a pak 2× po 7 dnech, kvůli angíně. Závažnější věci se mi zatím naštěstí vyhýbají.

Ale jestli neschopenku potřebuješ, tak to neřeš.

Lekninka91
Extra třída :D 10251 příspěvků 13.09.18 10:54

Poprvé a zároveň i naposledy pět měsíců v těhotenství. Někdy to holt jinak nejde no. :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.18 10:55

Já nejdél půl roku s kolenem, po laparoskopii a ted můj kluk byl nemocný celý srpen a týden v září a kvůli tomu jsem dostala padáka..
Měla jsem smlouvu na půl roku, každému to majitel prodlužoval a mě řekl, že bohužel, že mám zkusit po novém roce, až se situace i nás zlepší- nebudou děti tak nemocné…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.18 11:03

Skoro rok v minulosti…A ted cca pul roku…NIKDY PREDTIM jsem celych 20 let nemarodila,ani jsem nemela neschopenky na chripky atd.Az ted telo zada proste resit problemy

rozand
Závislačka 2813 příspěvků 13.09.18 11:20

@Janulle24 Píšeš to už po x-té, tak prosím - jsi podle doktorů zdravÝ (vzor mladý) člověk, tzn. máš v pořádku zdravÍ.

Já teda nejdéle 3 dny kvůli problémům s močákem v těhotenství, ale na tom vůbec nesejde, když to nejde, tak buď prostě doma, vždyť svět se nezboří.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.18 11:42

Já letos už 3 měsíce. Nejdříve 3 týdny se zlomenou pažní kostí. Pak jsem zahodila ortézu a šla to rozcvičovat do práce. Pak 2 měsíce po léčbě, kdy mi zničili imunitu a to jsem nesměla fakt nikam. Do MHD, do obchodu, odvést dítě do školky. Nic. Byla jsem tak KO, že jsem měla dost i chůze po bytě, natož běhat někde po venku. Vrátit se po 2 měsících byl nesmysl. Půjdu na to ještě jednou a zůstanu doma aspoň půl roku. Bohužel tohle už není legrace, pár lidí na tu léčbu umřelo. Udělám všechno proto, abych nebyla další. A vůbec se nedivím lidem, co jsou po chemoterapii, že se pak zotavují půl roku nebo celý rok.

Janulle24
Povídálka 25 příspěvků 17 inzerátů 13.09.18 11:48

Děkuji za názory, já už měla pocit, že jsem jediná, protože často slýchám, že ve velkých bolestech pracují. :)

@rozand Tak jsem chtěla odpověď na konkrétní otázku, kterou jsem taky dostala. :) Právě proto že jsem mladá, tak se cítím trapně. Volala jsem si na výsledky na urologii a nakonec až tak zdraví člověk nebudu. Ale děkuji za názor. :oops: :kytka:

Janulle24
Povídálka 25 příspěvků 17 inzerátů 13.09.18 11:51
@Anonymní píše:
Já letos už 3 měsíce. Nejdříve 3 týdny se zlomenou pažní kostí. Pak jsem zahodila ortézu a šla to rozcvičovat do práce. Pak 2 měsíce po léčbě, kdy mi zničili imunitu a to jsem nesměla fakt nikam. Do MHD, do obchodu, odvést dítě do školky. Nic. Byla jsem tak KO, že jsem měla dost i chůze po bytě, natož běhat někde po venku. Vrátit se po 2 měsících byl nesmysl. Půjdu na to ještě jednou a zůstanu doma aspoň půl roku. Bohužel tohle už není legrace, pár lidí na tu léčbu umřelo. Udělám všechno proto, abych nebyla další. A vůbec se nedivím lidem, co jsou po chemoterapii, že se pak zotavují půl roku nebo celý rok.

To mě mrzí, přeji brzké uzdravení… Zdraví je jen jedno. :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Už je odtahují? Klan Kočkových parkuje na „Jiřáku“ jak v cirkuse, lidi zuří

Na náměstí Jiřího z Poděbrad na pražských Vinohradech v Kostele Nejsvětějšího... číst dále >

StarDance afterparty? Po prvním tanci se šlo do baru!

Včerejším večerem odstartovala devátá řada StarDance, kde se nám poprvé... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >