Jak dlouho jste měly milence?

Anonymní
19.12.19 19:11

Jak dlouho jste měly milence?

Otázka na darebnice nevěrné - jak dlouho jste nejdýl měly jednoho milence?
My jsme spolu 11 let.
Jiného nemám a neměla jsem. Jen tohoto. Byl to můj první milenec a jediný. Vdaná jsem cca 25 let.
Přemýšlím, jak moc je to obvyklé, ale třeba se o tom nemluví.
Kdysi jsem přemýšlela jak to skončí a jestli to bude někoho hodně bolet, doufala jsem, že pokud ano, tak pouze mě. Proto jsem to i několikrát skončila, z těch obav, aby to neskončilo špatně pro někoho jiného, ale moc dlouho jsme to nevydrželi. No a už o konci vůbec neuvažuju.
Teď už se jen modlím, aby to nikdy neprasklo.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26945
19.12.19 19:14

Mně žádný milenec pro moje žvásty nechce :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9742
19.12.19 19:17
@Anonymní píše:
Otázka na darebnice nevěrné - jak dlouho jste nejdýl měly jednoho milence?
My jsme spolu 11 let.
Jiného nemám a neměla jsem. Jen tohoto. Byl to můj první milenec a jediný. Vdaná jsem cca 25 let.
Přemýšlím, jak moc je to obvyklé, ale třeba se o tom nemluví.
Kdysi jsem přemýšlela jak to skončí a jestli to bude někoho hodně bolet, doufala jsem, že pokud ano, tak pouze mě. Proto jsem to i několikrát skončila, z těch obav, aby to neskončilo špatně pro někoho jiného, ale moc dlouho jsme to nevydrželi. No a už o konci vůbec neuvažuju.
Teď už se jen modlím, aby to nikdy neprasklo.

A třeba si tohle přeje i tvůj muž. Aby to nikdy s jehou milenkou neprasklo a byli spolu šťastný a zažívali krásné společné časy, které tu mi nikdy nemůžeš dopřát, protože ona je o mnohem lepší a strvává s tebou pouze z lítosti, pohodlí a ze zvyku. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.12.19 19:19
@chelsinka1988 píše:
A třeba si tohle přeje i tvůj muž. Aby to nikdy s jehou milenkou neprasklo a byli spolu šťastný a zažívali krásné společné časy, které tu mi nikdy nemůžeš dopřát, protože ona je o mnohem lepší a strvává s tebou pouze z lítosti, pohodlí a ze zvyku. :mrgreen:

Manžel mě má rád ;) a já jeho taky :D Ale jsou s mým milencem jak oheň a voda, každý jiný. A pokud má manžel milenku, která mu dodává, co se mnou nemá - tak mu to přeju, věř nebo ne :D Právě proto, že ho mám ráda.

• Citovat
  • Nahlásit
7749
19.12.19 19:21
@Mango_Lassi píše:
Mně žádný milenec pro moje žvásty nechce :lol:

Tak je fakt, ze ten posledni po tobe podedeny si mi v hysterickem placi stezoval, ze misto stoupani pera jsi bokem sledovala stoupani bitcoinu. Citil se menecenny a nechteny. Dodnes chodi na psychoanalyzu a ja leduju vykloubenou celist, jak jsem se mu snazila tu ujmu nahradit.
Takze milence po tobe uz ani za zlaty prase :jazyk:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9742
19.12.19 19:22
@Anonymní píše:
Manžel mě má rád ;) a já jeho taky :D Ale jsou s mým milencem jak oheň a voda, každý jiný. A pokud má manžel milenku, která mu dodává, co se mnou nemá - tak mu to přeju, věř nebo ne :D Právě proto, že ho mám ráda.

Chudák chlap. Jak můžeš ubliživat někomu, i kdyby to nevěděl, když ho máš ráda? Tak si prostě vyber jednoho a dej svýmu svobodu, ať si najde někoho, kdo si ho bude vážit. A tvym k. urvenim si dokazujes jako co?? Buď si s tim s tvym ohněm nebo kterej to je a nech toho nevinnyho dychat. Ty taky musis bejt asi peknej darecek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12729
19.12.19 19:24
@chelsinka1988 píše:
Chudák chlap. Jak můžeš ubliživat někomu, i kdyby to nevěděl, když ho máš ráda? Tak si prostě vyber jednoho a dej svýmu svobodu, ať si najde někoho, kdo si ho bude vážit. A tvym k. urvenim si dokazujes jako co?? Buď si s tim s tvym ohněm nebo kterej to je a nech toho nevinnyho dychat. Ty taky musis bejt asi peknej darecek.

No jo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9742
19.12.19 19:26
@Taky jedna
@Taky jedna píše:
No jo.
??
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.12.19 19:28
@chelsinka1988 píše:

Aneb:
Dotaz - Prosím, jak dlouho budu mít zlomenou ruku v sádře?
Odpověď - Když jsem si jednou odřel koleno, tak jsem si ho přelepil náplastí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.12.19 19:30

U nás dva měsíce, než našla jeho manželka zprávy v jeho mobilu když chrápal po noční :pankac: chtěl si balit kufry a bejt se mnou, já ho poslala do řiti, když je tak blbej a nechá se tak hloupě nachytat. :zed: Chvíli bydlel jinde a pak zase dolezl za manželkou :mavam:
PS, já byla single.

• Citovat
  • Nahlásit
9742
19.12.19 19:33
@Anonymní píše:
U nás dva měsíce, než našla jeho manželka zprávy v jeho mobilu když chrápal po noční :pankac: chtěl si balit kufry a bejt se mnou, já ho poslala do řiti, když je tak blbej a nechá se tak hloupě nachytat. :zed: Chvíli bydlel jinde a pak zase dolezl za manželkou :mavam:
PS, já byla single.

Jako vazne? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.12.19 19:39

@chelsinka1988 Nojo :roll: pyšná na to nejsem :lol: byl to můj první a poslední ženáč v životě :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
9742
19.12.19 19:40
@Anonymní píše:
@chelsinka1988 Nojo :roll: pyšná na to nejsem :lol: byl to můj první a poslední ženáč v životě :oops:

Stalo se no…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lynx.lynx
19.12.19 19:41
@Anonymní píše:
PS, já byla single.
:potlesk: :potlesk:
  • Citovat
  • Nahlásit
48792
19.12.19 19:58
@Taky jedna píše:
No jo.

Chihi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit