Jak dlouho jste používali monitor dechu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kakika
Neúnavná pisatelka 15014 příspěvků 29.10.09 08:00
jak dlouho jste používali monitor dechu?

Otázka jednoduchá…jak dlouho?
Všude se dočítám, že by se měl do roka a v diskuzi o monitoru ho měla spousta maminek jen půl roku? Jak to tedy je, kdy už nehrozí riziko SIDS?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
jitule_b
Extra třída :D 11724 příspěvků 29.10.09 08:05
Re: jak dlouho jste používali monitor dechu?

Ahoj,
my ho stále používáme a chtěla bych do roka. SIDS hrozí do roka (nebo jsou zaznamenány případy) od 2 do 6 měsíců je největší riziko.

zuzulenda
Závislačka 3910 příspěvků 29.10.09 08:14

roll:

Příspěvek upraven 12.12.11 v 15:46

quinny
Neúnavná pisatelka 16370 příspěvků 29.10.09 08:19

My používáme pořád :lol:
Počítám že minimálně do 18ti let :roll:
Néé vtip, už jsem ho chtěla vyndat, ale u nás se teď dost trpí na horečky a já mám trošku strach z febrilních křečí (kamarádce takhle monitor zachránil víc než roční holčičku), takže ještě chvilku ho tam mít bude. Může tam být tuším minimálně do 15kg prcka, takže máme ještě chvilku času.
Nehrotím to, spím klidně i když jsme na návštěvě kde monitor nemáme, ale doma je to prostě pořád taková pohodička :wink:

isand
Ukecaná baba ;) 2457 příspěvků 29.10.09 08:19

My ho používáme ještě teď :oops:

vladkaaa
Zasloužilá kecalka 664 příspěvků 29.10.09 08:24

U první dcerky do 17ti měsíců, u druhé do 18ti, než šly do velké postele. Spaly samy v pokojíčku a za můj klid mi to opravdu stálo. U té první si myslíme, že nám moc moc pomohl v jejích 16m, kdy ležela na desce, alarm houkal a my ji nemohli probudit. Měla 39.8 a moc pěkný pocit to nebyl. Já tedy hlasuju pro dávat déle. Ale každého věc. My měli 2 desky, tak se nám to nespínalo planě, jinak chápu, že pokud to někoho zlobí, vyndá to dřív.

Miňulka
Závislačka 2904 příspěvků 29.10.09 08:41

dobrá otázka, my máme z porodky půjčený babysenses a taky má 2 desky, máme to na půl roku a taky uvidím, mám pocit, že budu zjišťovat, jestli smlouvu neprodloužit

Panuška
Neúnavná pisatelka 17045 příspěvků 29.10.09 08:43

my zatím používáme a dokud nebudou spouštět planý poplachy tak asi budem. Jednu dobu jsme měli nakloněnou postýlku kvůli ublinkávání a malá pak dost cestovala. Takže už jsme zažili i jeden planý poplach když sjela úplně dolů do rohu. No manžel z druhého konce ložnice tam byl dřív než já a malá se na nás smála, jak kdyby to spustila schválně :lol: :lol:

Ale jsem na tom podobně jako holky, u babiček nemáme a nějak se tím nestresuju. :wink:

Ikulka
Závislačka 4099 příspěvků 29.10.09 08:45

My jsme používali do 14 měsíců, deska má životnost jen 2 roky (v provozu) a tak ho ještě schovávám pro další mrně, ať nemusíme kupovat nový.

befana
Echt Kelišová 8647 příspěvků 29.10.09 08:49

Taky ho máme,a nemám důvod ho sundavat. Zatím ani jednou planý poplach,je to super věc.jedna z těch,který bych si podruhé koupila znovu! :)
Jinak u babiček taky nemáme,ale tam jsem si už tak nějak zvykla :)

nattallia
Kelišová 5140 příspěvků 29.10.09 09:24

Tak my ho nepoužili nikdy :wink: Dcera bude mít ted tři roky :wink:

P.
Ukecaná baba ;) 2147 příspěvků 29.10.09 09:47

Pořád ho máme, když ho máme doma, je zbytečný, aby ležel ve skříni, ale v brzký době ho už pomalu přestanem dávat..asi :-)

barbanek
Kelišová 6153 příspěvků 29.10.09 10:28

Taky máme, dvoudeskový baby sense, jednu desku mám zatím v pojízdném košíku a druhou v postýlce… :lol: I u syna jsem měla, první půlrok určitě, pak už je to spíš o klidu matky, člověk jen mrkne, vidí blikat světýlko a zase s klidem usne. Je to na zvyku, jestli ho vyndáš v roce nebo ve dvou, prvních pár nocí bez něj se stejně moc nevyspíš… :lol: :wink:

janac
Závislačka 3138 příspěvků 29.10.09 10:46

prodala jsem ho po pul roce užívaní (babysense II) Hlavně z toho důvodu že jsme od června do září stejně moc nicí doma nestrávili ( a monitor tahat s sebou bylo nepraktické)

A myslím, žejsem se unáhlila a měla si ho nechat dýl..

(No i když M. ted v posteli převážně stojí :? )

Kakika
Neúnavná pisatelka 15014 příspěvků 29.10.09 11:38

Tak koukám, že většina z vás je na tom stejně jako já, budu ho mít v postýlce ještě dost dlouho. Přes den ho mám zapnutý málokdy, Luky moc nespí a když už, tak je zrovna v kočáře nebo vajíčku, ale v noci je to fakt super věc, když mě týden budí po hodině a půl a najednou 4 hodiny pryč a on pořád spí, tak jen mrknu a když bliká, tak jsem v klidu. No a s těmi horečkami…to jsem netušila, že i při nich má monitor svůj význam, ale když o tom přemýšlím, tak je to logické. Takže všem díky

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Chlopčík chce do další řady StarDance! Trofej je letos v dobrých rukou, říká

Zdeněk Chlopčík bývá v taneční soutěži StarDance označován za kata poroty.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >