Jak dlouho jste s dětmi sama?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Janča1212
Kelišová 5809 příspěvků 12.09.19 08:58
Jak dlouho jste s dětmi sama?

Ahoj maminky.
Jak dlouho jste s dětmi sama samotinká?
Já už neuvěřitelné 3 roky. Mám teda milence, ale jde opravdu jen a jen o sex. Vídáme se tak 1× za 3 týdny. Bohužel i po takové době si neumím představit mít někoho na stálý vztah. Přijde mi, že čím déle jsem na všechno sama, tím hůř si umím představit zase s někým být. Někomu se pořizovat atd… Asi jsem se neuvěřitelně v manželství zklamala. A ani si vlastně neumím představit přivést k dětem nějakého jiného chlapa, než jejich tátu ????
Někdy mám splín, že chci obejmout, k někomu se pritulit, ale to mě vždy rychle přejde.
Máte to někdo podobně jako já? Pro okolí jsem už divná. Každý mi říká, ať už si někoho najdu. Já si myslím, že prostě už zůstanu sama… Je mi 35

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.19 09:04

Nasla jsem si az 4 roky po rozvodu s rocni pauzou na vztah na dalku. Milenci pro me nebyly řešení, nemam rada sex bez zavazku, muze potrebuju nejen na sex.

Pro okoli jsem byla divna, ze jsem si nenasla chlapa hned :roll: pry bych se tak neupinala na dite. Tak jsem je poslala někam, kazdy to ma jinak. A rozhodne oddeluju materskou a mileneckou lasku. Neprijdes mi divna, vubec ne.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.19 09:08

Byla jsem rok. Půl roku před tím taky milenec, spíš bych ho nazvala chlapem na zábavu, nebyl to jen sex, ale celkově, sport, výlety. Ale bylo jasné, že to není chlap, s kterým bych počítala do budoucna, jeho úloha byla jasná.
A to, že pak člověk najednou vnímá nového muže jako určité omezení, to znám. Potřebovala jsem prostor, volnost, nezávislost, čas. |Zpočátku to na tom někdy drhlo.
Ale zvykla jsem si a je to fajn. :srdce:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.19 09:13

Dvě známé si našly chlapa do 2-3 měsíců po odchodu od manžela. Jedna za 2 roky už byla znovu vdaná, druhá v lednu odešla od manžela, v únoru si našla nového chlapa, ihned ho seznámila s dětmi. A v březnu už se představovali jako partneři. Oba páry jsou spolu víc než 2 roky.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.19 09:21

Jsem sama 3,5 roku. Je mi teda 23, takže si říkám, že třeba časem se někdo najde. Sice si vůbec neumím představit, že bych dcerce domu někoho přivedla, ale občas už fakt brečim nad tím, jak jsem na vše sama. Mám obrovský strach z toho, že by nás pak nechal a jak bych to dcerce vysvětlovala. Nebo že by dceru neměl rád nebo jí pak začal odstrkovat. Někdy jsem už z toho sama zmatená co vlastně chci. Už občas i přemýšlím, že bych se vrátila k ex, ikdyž vím, proč jsem se s ním rozešla, co mi vadilo a co bylo špatně, tak si říkám, že bych to přetrpěla jen kvůli malé, aby měla tátu.

Akve
Kecalka 134 příspěvků 12.09.19 09:33

Asi 4 roky. Introvert, takže mi ta samota zas až tolik nevadí, k tomu nejsem typ, kterému chlapi nadbíhají, k tomu je tolik věcí pořád k řešení, času a sebevědomí málo. A jo, asi se po tom debaklu partnerském i bojím, ten single stav je teď bezpečnější a jednodušší :nevim:

atominnka
Generální žvanilka 22328 příspěvků 12.09.19 09:36

@Janča1212 byla jsem sama rok a něco, v tehle době bylo pár „kamarádů“, které ale děti nikdy neviděly.
Pak jsem potkala chlápka, resp on mi napsal, dali jsme se do řeči, začali spolu chodit s tím, že se k sobě nebudeme stěhovat, protoze jsem si to neuměla představit. No ale nakonec je všechno jinak, bydlíme spolu, je teda kamionák, takže doma je 1-2dny v týdnu.
Vztah jsem neplánovala, chtěla jsem být sama. ale prostě to tak vyplynulo a musím říct, že to mně i dětem svědčí. nejsem na všechno sama, mám oporu a fakt hodného chlapa. :srdce:

Janča1212
Kelišová 5809 příspěvků 12.09.19 09:44
@Akve píše:
Asi 4 roky. Introvert, takže mi ta samota zas až tolik nevadí, k tomu nejsem typ, kterému chlapi nadbíhají, k tomu je tolik věcí pořád k řešení, času a sebevědomí málo. A jo, asi se po tom debaklu partnerském i bojím, ten single stav je teď bezpečnější a jednodušší :nevim:

Taky introvert. V podstatě, když přijdu domů, uklidim a udělám úkoly s dětmi, jsem ráda za chvíli klidu a gauč, kde si můžu odpočinout.

Lilian1980
Stálice 90 příspěvků 12.09.19 09:55

Po rozvodu jsem byla se synem sama dva roky. Pak šestiletý vztah, kdy jsme spolu čtyři roky i bydleli, rozchod a teď jsme tři roky sami a už nic dalšího neplánuju. Mám milence pouze na sex. Sem tam mi chybí chlap, ke kterýmu bych se přitulila, položila si hlavu na rameno a on by za mě všechno vyřešil, ale nechci se znovu zklamat a rozhodně se nechci zamilovat, nemám to u sebe ráda, vždycky se ze mě stane magor :mrgreen:

mrav
Vesmírná mluvilka 32142 příspěvků 12.09.19 10:05

Ahoj. Jsem sám dva roky, mám čtyřletou holčičku. Vztah mám od dubna, vídáme se asi jednou týdně. Na více není prostor- práce, dcerka. Přítelkyně to má podobně - je ještě na mateřské dovolené.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.19 12:46

Ja budu za chvili skoro 10 let :,( :oops:
Mela jsem kdysi jeden cas nezavazny vztah a pak velmi kratce pritele. Ted nic. Taky jsem introvert, umim zit sama bez problemu. Ale chlapa bych moc chtela. Citim, ze bez lasky a sexu strasne uvadam. Ani sport nebo jina aktivita me dostatecne nenabiji. :oops: Ale nedokazu si nekoho najit. Jsem v tom naprosto nemozna. I deti by nekoho domu braly.

EvulinkaB18
Ukecaná baba ;) 1055 příspěvků 12.09.19 13:45

Ja byla po rozchodu sama dva roky. Mam dve deti skolniho a predskolniho veku. Sama jsem byla, protoze jsem se vzpamatovavala z rozchodu dlouho, kazdopadne jsem nesedela doma a chodila asppn obcas s kamaradkama na vino nebo zatancovat obcas a nouzi o chlapy bych nemela. Spis jsem nechtela. Samota mi vyhovovala, nez se objevil muj nynejsi pritel. Libila jsem se mu, zacal me zvat na kafe, dva mesice jsem odmitala, nakonec jsem sla. Od te doby jsme spolu, nyni 1,5 roku. On ma taky dve deti ve stridave peci, nyni se k nemu stehuji ja s detmi do domecku. Takze nas tam bude hodne:heart:️:wink: Ale je to super :srdce:

Amity
Kecalka 214 příspěvků 12.09.19 19:17
@Janča1212 píše:
Ahoj maminky.
Jak dlouho jste s dětmi sama samotinká?
Já už neuvěřitelné 3 roky. Mám teda milence, ale jde opravdu jen a jen o sex. Vídáme se tak 1× za 3 týdny. Bohužel i po takové době si neumím představit mít někoho na stálý vztah. Přijde mi, že čím déle jsem na všechno sama, tím hůř si umím představit zase s někým být. Někomu se pořizovat atd… Asi jsem se neuvěřitelně v manželství zklamala. A ani si vlastně neumím představit přivést k dětem nějakého jiného chlapa, než jejich tátu ????
Někdy mám splín, že chci obejmout, k někomu se pritulit, ale to mě vždy rychle přejde.
Máte to někdo podobně jako já? Pro okolí jsem už divná. Každý mi říká, ať už si někoho najdu. Já si myslím, že prostě už zůstanu sama… Je mi 35

Proč divná? Asi takto…mám ve firmě převážně ženský kolektiv a velké procento cca opravdu těch 50% je rozvedena /rozejita a tak půlka z těchto je sama s dětmi i více jak 8 let.Ty ,které hledaly hned nového chlapa, tak hledají většinou stále a dost to střídají..tak nevím co je lepší…je to na zvážení každé z nich… a ty co jsou samy s dětmi, jsou ženy, které se umí opravdu postarat samy a nežijí ze závislosti na někom… a někdy to mezi těmito dvěma skupinkami dost vře :-),když si vyměňují názory, kdo z nich je na tom lépe :-)

Janča1212
Kelišová 5809 příspěvků 12.09.19 19:48
@Amity píše:
Proč divná? Asi takto…mám ve firmě převážně ženský kolektiv a velké procento cca opravdu těch 50% je rozvedena /rozejita a tak půlka z těchto je sama s dětmi i více jak 8 let.Ty ,které hledaly hned nového chlapa, tak hledají většinou stále a dost to střídají..tak nevím co je lepší…je to na zvážení každé z nich… a ty co jsou samy s dětmi, jsou ženy, které se umí opravdu postarat samy a nežijí ze závislosti na někom… a někdy to mezi těmito dvěma skupinkami dost vře :-),když si vyměňují názory, kdo z nich je na tom lépe :-)

Ano, já si tedy s klidným svědomím mohu také říct, že jsem maminka, která zvládá dost věcí sama. Mám tedy milující a starající rodiče, kteří neuvěřitelně pomáhají a nikdy jim nebudu moct být dostatečně vděčná za to, co vše pro nás dělají.
Ale ač žiju s dětmi sama, myslím, že jim jsem v rámci možností schopna dát to, co potřebují :wink:

thea
Ukecaná baba ;) 1021 příspěvků 14.09.19 19:03

Mně příjdeš úplně v pořádku, pokud jsi takto šťastná ;)
Já jsem singl rok a kousek a doufám, že to tak bude pořád.. dcery mám větší a velmi mi to vyhovuje. Máme svatý klid a pohodu, děláme si co chceme,, chlapa do bytu už nechci, poslední byl nevernik a alkoholik. Si ani neumím představit a ani nechci někoho mít. Mám super práci, holky jsou skvělé, pejska, nic nám nechybí.
Letos jsem si zařídila podle sebe ložnici, prostě paráda.
Mám kolem sebe ženy co jsou na tom podobně, moc si to chválíme :) Každý druhý víkend jdou holky k tatínkovi, i když starší bude 17let, tak ráda za ním jezdí…takže mám víkend pro sebe a své zájmy. S muži se uz vubec nestykam :)
Navíc jsem introvert, čtu si doma knížky,,,citim uvnitr velky klid a štěstí.:srdce:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama