Jak dlouho jste se snažili o miminko?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.19 06:14
Jak dlouho jste se snažili?

Ahoj holky, jak dlouho jste se snažili o miminko? Zajímá mě jestli se některé z vás podařilo otěhotnět třeba hned napoprvé. Nebo jaké máte zkušenosti, povedlo se hned a nebo jste čekali? :think: my se s přítelem snažíme chvilku, každopádně si myslím že vzhledem k mému nízkému věku by se to mohlo povést co nejdřív :dance: oba mimčo moc chceme :srdce:

Přečtěte si článek: Ebook Ze snažilky maminkou – stáhněte si zdarma

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
elinka90
Závislačka 2576 příspěvků 18.01.19 06:33

V prosinci jsem vysadila HA a v unoru jsem otehotnela. Bylo mi 24 let

Štrample obecná
Kecalka 363 příspěvků 18.01.19 06:53

Poprvé něco přes rok, podruhé 11 měsíců, ale půl roku z toho jsem ještě kojila a měla divné cykly.. Některé měsíce ani snažení neproběhlo - manžel nebyl doma nebo jsem brala léky, při kterých se nedoporučuje početí (léčba pásového oparu).
Mám endometriózu nejvyššího stupně. Věřím, že zdravý pár většinou počne mnohem dřív. Co tak v okolí slyším, tak běžně na první dobrou :pankac:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.19 06:54

1. i 2. Dítě na první pokus. Anonym pže jsem těhotná a moc lidí to neví.

lachtanice86
Kelišová 7153 příspěvků 18.01.19 06:55

K čemu ti ta informace bude jak to měl někdo jiný? To přece nic neznamená a upřímně, ani tvůj nižší věk nemusí znamenat, že to půjde hned.

VeroNika666
Kecalka 234 příspěvků 18.01.19 06:59

Ahojky, manžel se začal snažit ve 24 letech, jí zdravě, cvičí, nepije, nekouří … no a už se snažíme dva a půl roku a pořád nic :-(. Už jsme absolvovali všechny možné vyšetření a prý jsme zdravý … takže tak :-). Závidím párům,který se otřou do ručníku a je zaděláno :D .

LeonkaLenka
Povídálka 42 příspěvků 18.01.19 07:00

Po 1 i po 2 na prvni pokus…

VeroNika666
Kecalka 234 příspěvků 18.01.19 07:01

@lachtanice86 Lidi se tu ptají na mnohem větší hlouposti, tak když to paní zajímá, tak co by se nezeptala. Kdo chce, jí odpoví, kdo nechce, tak by odpovídat neměl :roll: :think:

Příspěvek upraven 18.01.19 v 07:12

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.19 07:12

Je to individuální,já se začala snažit o mimi ve 24letech myslela jsem,že to půjde hned,snažili jsme se rok z toho 3měsíce léčba na podporu ovulace a nic..díky IVF jsem těhotná,chyba nejspíš na obou stranách..někdy na věku nezáleží,ať se brzy podaří ;)

Katerina_bella
Kecalka 267 příspěvků 18.01.19 07:24

S přítelem jsme spolu byly krátce a otěhotněla jsem .. čekala jsem dvouvaječná dvojčata ale bohužel jsme o ně na začátku 8tt přišli…4 měsíce na to jsem otěhotněla znovu a v září se nám narodila naše Tamarka :srdce:
Každopádně u každého to je jinak, nějaká žena otěhotní „hned“ a nějaká hold na ten svůj malý zázrak musí počkat… hlavně se nestresujte, nemyslet na to, ono to přijde… držím palce ať se zadaří… :*

Katrien
Kecalka 323 příspěvků 18.01.19 07:34

U prvniho jsem vysadila antikoncepci a hned prvni mesic jsem otehotnela. U druheho jsem nehledela na plodne dny( meli jsme po oslave trochu upito) a sup, dcerka byla za 9 mesicu na svete :mrgreen:

A to me doktori strasili, ze po chemoterapii a ozarovani mozna nebudu moci mit deti 8o 8o

Aslei
Zasloužilá kecalka 998 příspěvků 18.01.19 07:38

:mavam: tak u nás to bylo bez jednoho měsíce presne 3 roky a až teprve teď si s k nám cestu našla :) jsem v 22tt a je mě 33 :)

Šarlota4
Extra třída :D 10436 příspěvků 18.01.19 07:39

Hned pri prvnim planovanem sexu o mimco :lol:

denkat
Kecalka 450 příspěvků 18.01.19 07:43
@Anonymní píše:
Ahoj holky, jak dlouho jste se snažili o miminko? Zajímá mě jestli se některé z vás podařilo otěhotnět třeba hned napoprvé. Nebo jaké máte zkušenosti, povedlo se hned a nebo jste čekali? :think: my se s přítelem snažíme chvilku, každopádně si myslím že vzhledem k mému nízkému věku by se to mohlo povést co nejdřív :dance: oba mimčo moc chceme :srdce:

Ahoj, mě je 24, manželovi 30. Snažíme se přes rok a zatím bohužel nic nicméně manžel má pomalé spermie takže s největší pravděpodobností to bude ten důvod proč se zatím nezadařilo. Na věku rozhodně nezáleží, také jsem si myslela, že nám to půjde hned když jsme mladý.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.19 07:47

Je mi 28, otehotnela jsem po 4 mesicich snazeni. Nebrala jsem uz dlouho HA, mam dlouhe cykly nekdy i 50dni. Delala jsem si ovulacni testy aby jsme to vychytali a povedlo se

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Když jsme jí sáhli na kufr, strachy zbledla. Zásadní svědectví v kauze heroinové Terezy?

Svědectví, které jí zlomí vaz? V kauze Češky Terezy obviněné z pašování... číst dále >

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >