Jak dlouho jste se snažili o miminko?

Anonymní
3.4.20 10:32

Jak dlouho jste se snažili o miminko

Ahoj chci se vás zeptat mám takový problém snažíme se o miminko byla u doktora v lednu protože jsem nedostala menstruaci a Pichl mi vyvolání infekci a mences přišla normálně v u únoru a v březnu zase mences nikde :nevim: a těhotenský testy pořád nic a už jsem jich zkoušela dost myslíte si že bych se miminko mohlo podařit i když přesto těhotenský test negativní :nevim: nebo zase mám běžet k doktorovi že jsem to zase nedostala já tam lítám pořád na infekci na vyvolání krámu protoze od té doby co se snažíme o mimi tak mám strašně rozházené krámy a to jsem nikdy takové problémi neměla nevíte čím by to taky mohlo být? Předem děkuji za odpovědi nebo zkušenosti děkuji :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

24160
3.4.20 10:45

A předtím jsi brala antikoncepci? Evidentně nemáš v pořádku cyklus, kdo ví jestli máš ovulaci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
65
3.4.20 10:47

Stačí psát ms, každý pozná, že jsou to „krámy“ ( příšerné slovo). Jinak záleží na věku, pravidelností sexu, stresu atd. Zdravý pár, žena do 25 let a sex pravidelný 2-3 x do týdne má šanci 25% na otěhotnění, časově to vychází, že otěhotní do 5 měsíců. Žena okolo 30 let má šanci 15%, což vychází na 7 měsíců snažení. Pokud máš rozházenou ms, je spoustu preparátů k jejímu zlepšení - kontryhel, gynex, inufolic… A samozřejmě je dobré sledovat ovulaci, jestli je a kdy probíhá. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.4.20 11:20
@Anonymní píše:
Ahoj chci se vás zeptat mám takový problém snažíme se o miminko byla u doktora v lednu protože jsem nedostala menstruaci a Pichl mi vyvolání infekci a mences přišla normálně v u únoru a v březnu zase mences nikde :nevim: a těhotenský testy pořád nic a už jsem jich zkoušela dost myslíte si že bych se miminko mohlo podařit i když přesto těhotenský test negativní :nevim: nebo zase mám běžet k doktorovi že jsem to zase nedostala já tam lítám pořád na infekci na vyvolání krámu protoze od té doby co se snažíme o mimi tak mám strašně rozházené krámy a to jsem nikdy takové problémi neměla nevíte čím by to taky mohlo být? Předem děkuji za odpovědi nebo zkušenosti děkuji :andel:

Hodně to dělá psychika, moc na to myslíš. Jinak nam se zadarilo za 2měsíce a to mi bylo přes 30

• Nahlásit
  • Citovat
201
3.4.20 12:52

Očividně máš rozhozený cyklus. Víš jestli a kdy jsi měla ovulaci? Každý otěhotní po různě dlouhé době. Někdo otěhotní hned, někdo se snaží několik měsíců i roků a to třeba bez zjevného problémů. Tohle je opravdu individuální. Já mám ve svém okolí všechny co otěhotněly na první pokus včetně mě. Ale první je třeba zjistit, jak je na tom tvůj cyklus. Pokud nemáš ovulaci, můžeš vyplýtvat spoustu testů naprosto zbytečně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2263
3.4.20 14:14

Na dceru jsem čekala zhruba 7 let, teď čekáme syna a ten se zadařil přes tělísko. Jinak doporučuji zapracovat na psychice a cyklu :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
3.4.20 18:55

@shadowbabe děkuji ;) za radu musím zapracovat hlavně na psychice jsem s toho docela dost špatná

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3001
3.4.20 19:12

5 let.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58857
3.4.20 19:39

Pomůže ti 2 roky, 8 let a 2 roky? Nemyslím si.. Pokud jsi brala Hadej tělu rok klidu a nestresuj.. Pokaždé pilule atd, to je zbytečnost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.4.20 08:51

Děkuji všem za rady moc jste mi pomohly

• Nahlásit
  • Citovat
2260
6.4.20 08:21

O první ve 25 letech jsme se ani nestihkibzacit snažit, o druhé ve letech 4 měsíce (včetně 1 spontanniho potratu) o třetí 1 ve 31 letech rok (včetně 3 spontannich potratů), čtvrté přišlo ve 33 letech naprosto nečekaně přes používání pharmatexu. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama