Jak dlouho jste se snažili o mrňouse?

Anonymní
20.5.20 18:16

Jak dlouho jste se snažili o mrňouse?

Holky, jak dlouho jste se snažili o mimco a konečně se dočkaly? Snažíme se teď přesně rok a já s každou příchozí MS mám oči v slzách, i když se na to poslední dva měsíce snažím nemyslet.. Nějak to nedávám. Zkouším druhý měsíc čaj od baby radnicke a vitamíny..jeste začínám cvičit mojzisovou. :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
260
20.5.20 18:18

Asi 9 mesicu. Kdyz uz jsem to vzdala, ze na to prdim, otehotnela jsem :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61
20.5.20 18:24

U nas to slo naštěstí rychle hned na prvni pokus ale moc drzim palce at vam to co nejdriv vyjde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
122
20.5.20 18:26

3 měsíce :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.5.20 18:30

@Ukulemba Já to nějak nedokážu vzdát :mrgreen: jsem hrozná, pořád tam někde v hloubi doufaaam.

• Citovat
  • Nahlásit
27072
20.5.20 18:31

No a co chlap? Ty máš ovulaci? Dva roky než se povedlo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2643
20.5.20 18:31

7 let, manžel ještě déle

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.5.20 18:32

Včera tu byla stejná diskuze. U prvního dítěte hned. U druhého taky…jen jsem začala pít kontryhel na srovnání cyklu

• Citovat
  • Nahlásit
212
20.5.20 18:32

Skoro rok, bohužel po třech měsících samovolny potrat a potom jsme se ani nesnažil, ale po dvou měsících jsem zjistila že jsem opět těhotná. Termín mám 2.12. Ale je pravda že jsem otěhotněla, když jsem to vzdala a přestala nato myslet. Držím palce :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
672
20.5.20 18:37

Intenzivně šest měsíců, těhotná se svoji první dcerou. Potom hned na první pokus, ovšem SP.. A po SP za šest měsíců znovu, teď jsem v 18t, tak doufáme, ze už to bude ok. Já vím, ze se to snadno říká, ale je normální, ze to trva…pokud děláš ovulacni testy atd, zkus se na to vykašlat a jen si užívat sex… to vždy pomohlo mne. Nikdy jsem neotehotnela, když jsem si moc hlídala cyklus

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
672
20.5.20 18:39

A ještě bych poradila řídit se ovulacnim hlenem. U obou děti jsem otěhotněla, když jsme na to skočili zrovna den, kdy jsem ho zpozorovala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5687
20.5.20 18:39

Asi 4 minuty. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
841
20.5.20 18:42

Asi 9 mesicu, sledovala jsem se od zacatku az do konce, protoze jsem mela problemy s cyklem… takze u me to psychiku nijak neovlivnilo, jen jsem zjistila, ze nemam ovulaci, resila jsem to, pak uz byla a asi treti cyklus to bylo tam ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50
20.5.20 18:42

3 měsíce, brala jsem femibion a byla smířená s tím, že to nevyjde. Měla jsem malé šance na otěhotnění i doktorka koukala jako blázen. Budu držet moc palečky ať se zadaří. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.5.20 18:43

Poprvé 4 měsíce, ale to jsem potratila. Pak skoro rok a půl, a to už jsem se chystala na kontrolní laparoskopii a manzel byl pro jistotu na spermiogramu. Podruhé neplánovaně, když jsme si nedali úplně pozor :) Když má to člověk nemyslí, tak to jde fakt hned :D Držím palce :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat