Jak dlouho jste se vzpamatovávaly z mimoděložního těhotenství?

Anonymní
7.9.19 16:17

Jak dlouho jste se vzpamatovávaly z mimoděložního?

Ahoj, před cca 2 týdny mi bylo diagnostikováno mimoděložní těhotenství, bohužel značně pozdě, v břiše už byl vylitý litr krve, odstranili mi laparoskopicky vejcovod. Pořád se nemůžu fyzicky vzpamatovat, jsem strašně slabá, i když už by to asi mohlo být ok… Jak dlouho jste se vzpamatovávaly fyzicky vy?
Díky za odpovědi, klidně i ve stylu, že nic nevydržím a jsem s. ačka :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
839
7.9.19 16:30

Mesic musela jsem do prace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1870
7.9.19 16:34

Mimoděložní v Dubnu nevzpamatovala jsem se doteď…Fyzicky to šlo celkem rychle ale psychicky…je to na kočku :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
754
7.9.19 17:51

Psychicky zhruba do týdne a fyzicky měsíc, pak jsem se vrátila do práce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
740
7.9.19 21:11

Mimoděložní jsem měla v lednu, fyzicky to bylo dobrý asi za 14 dní, psychicky asi za 2 měsíce. Ale mně vejcovod nepraskl, takže ty jsi to měla ještě horší, 2 týdny není zase tak dlouhá doba, dej tomu ještě čas. Bude to dobrý, čas pomůže. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24870
7.9.19 21:58

Stalo se no, hlavne ze jsem to prezila :lol: po vytazeni stehu jsme se „snazili“ znova :D Uz toho mam za sebou dost, abych se hroutila z jednoho vejcovodu pryc. Jeste mam ten druhej a povedlo se treti cyklus po mimodeloznim :srdce:

Drzim palce, at je dalsi tehotenstvi v poradku :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
28.9.19 18:18
@Anonymní píše:
Ahoj, před cca 2 týdny mi bylo diagnostikováno mimoděložní těhotenství, bohužel značně pozdě, v břiše už byl vylitý litr krve, odstranili mi laparoskopicky vejcovod. Pořád se nemůžu fyzicky vzpamatovat, jsem strašně slabá, i když už by to asi mohlo být ok… Jak dlouho jste se vzpamatovávaly fyzicky vy?
Díky za odpovědi, klidně i ve stylu, že nic nevydržím a jsem s. ačka :mrgreen:

Ahoj, snad je ti uz o neco lepe! Ja si dala doma 6tinedeli a pak jeste 2 tydny, do prace jsem nechvatala a lekar byl rad, ze jsem hodne odpocivala… Ale jeste prvni tydny v praci jsem nebyla 100%. proste sem hojila pomalu. Po psychicke strance jsem ASI ok az dnes.. a stalo se mi to v rijnu 2018, takze je to proste..ruzny. Jsem rada, ze ziju. Mej se, pa ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.9.19 20:39

Já jsem se vzpamatovala prakticky hned nic mě jen tak nerozhodi teď se jenom bojím že budu bezdetna

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1557
7.11.19 10:38

Ahoj holky, založila jsem skupinku Mimoděložního těhotenství, kdyby jste se chtěly přidat a popovídat si a vzájemně se podpořit napište a já vám pošlu pozvánku nebo odkaz. Budu se těšit :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1870
7.11.19 18:27

@Markétka5 určitě pošli…nějaká aktivní skupina chybí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
16.11.19 19:19

Určitě budu za nějakou skupinku rada! Mám teprve dva dny po laparoskopii a zatím jsem z toho všeho tak trochu mimo… otěhotněla jsem po roce a půl :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1870
16.11.19 19:40

Ahoj dávám naději všem po mimodeloznim…laparo v březnu, min měsíc biochemické.. A tento měsíc potvrzena ovu zleva… Tzn z vajecniku bez vejcovodu… A momentálně jsem čerstvě s //. Takže zázrak :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
16.11.19 20:00

@Ufinka87 Já jsem o tom už slyšela, ze je možné otěhotnět i z vaječníku bez vejcovodu, ze se ten druhy proste dokáže nějak natáhnout 🙂 i moje kamarádka gynekolozka nad tím žasne, ale jsi další důkaz! Díky moc za naději :hug: Ale taky sis prošla svým… Držím palce, at je všechno tak, jak má!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.11.19 20:05
@Ufinka87 píše:
Ahoj dávám naději všem po mimodeloznim…laparo v březnu, min měsíc biochemické.. A tento měsíc potvrzena ovu zleva… Tzn z vajecniku bez vejcovodu… A momentálně jsem čerstvě s //. Takže zázrak :srdce:

Gratuluji máš hold štěstí ať je vše v pořádku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1870
20.11.19 14:25

Ahojky… Mám po 2SP a mimoděložním tak nemám vejcovod..No ale vzhledem k tomu si mě dr obědnal na dnešek..Jsem 4+3 a byl vidět 3mm váček…Takže těhu potvrzeno v děloze…Kdybych mohla pít tak se snad opiju :dance: :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama