Jak dlouho jste špinili po krvácení ve 2. trimestru?

16.4.17 23:51

Jak dlouho jste spinili po krvaceni ve 2. trimestru?

Ahoj, jsem na konci 16. tydne tehotenstvi a pred 6 dny jsem krvacela. Doktor nic zavazneho nenasel, pry mi asi praskla nejaka cevka na placente, mimi je v poradku. Dostala jsem injekci na zastaveni krvaceni a ascorutin 3×2tbl. Ale je mi divne, ze bych porad od te doby spinila. Krvaceni bylo barvy i intenzity jako prvni den menstruace, podle me docela silne. V tomto tehu je to moje druhe krvaceni, prvni bylo pred 2 tydny, ale to bylo spis spineni, jinak predtim vse naprosto v poradku. Nemate nektera zkusenost s tim, jak dlouho trvalo spineni po krvaceni? Mam plasit a bezet znovu k doktorovi? Diky za rady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

525
17.4.17 00:09

raději plašit-raději 2x plašit, než aby se něco stalo

Pokud není na příbalovém letáku u prášků napsáno, že z léků můžeš krvácet, tak bych raději plašila a zašla k MUDr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
411
17.4.17 05:51

Ahoj. Ja vzdy jela na pohotovost, kdyz jsem krvacela (ve druhem trimestru celkem 4×) pote jsem vzdy tyden spinila a po poslednim krvaceni, ktere me zastihlo pred kontrolou, jsem tyden krvacela tmavou krvi a pak jsem cca 2 tydny spinila. Na treti navsteve pohotovosti mi ale nasli pricinu v nizko polozene placente. Dokud mi tohle nezjistili tak jsem jela s kazdou jasnou krvi. Pak uz jsem to resila castejsimi navstevami gynekologa. Mohla ti prasknou cevka, nebo se ti udelat maly hematom a odchazi stara krev. U me tu pricinu zjistil az posledni starsi lekar na pohotovosti- ostatni vzdy psali ze vse je OK a pricina krvaceni nebyla zjistena. :nevim: kazdopadne od 19 tt mam klid a na velkem UTZ ve 22 tt jeste nasel doktor zbytky hematomu od te placenty. Porad mam klidovy rezim. Pokud si nejses jista, radeji zajed. Radeji zbytecne plasit nez neco zanedbat. Drzim pesti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.4.17 20:26

Diky zatim za rady. Dnes je to kupodivu nejmin od minulyho utery, co jsem spinila. Rekla bych, ze to odezniva. Uvidim zitra a kdyztak volam Dr.
Jinak nizko ulozena placenta, ani hematom se utz. nepotvrdili, tak treba fakt praskaji nejaky cevky na placente. Nejhorsi je jit na wc, jestli tam zase nebude krev. Kdo si tim prosel, pochopi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama