Jak dlouho jste špinily po Hamiltonu?

5.1.20 18:02

Jak dlouho jste spinily po Hamiltonu?

Dobry večer, ještě se chci zeptat těch, kdo ma za sebou Hamiltona, delali mi ho 3.1.a od te doby parkrat za den hnede spinim s hlenem… Je to normalni, to budu slíbit az do porodu?
Mudr. rikala že budu spinit, ale netusila jsem, ze delsi dobu. Jsem 40+4tt
Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10271
5.1.20 18:03

@Bachorka88 já nespinila vůbec. Každá to bude mít jinak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8139
5.1.20 18:12

Taky jsem nešpinila vůbec ;)
Teď už se klidně může blížit porod a vůbec to s Hamiltonem nesouvisí ;) Přeji ať máš brzy miminko u sebe :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.1.20 18:16

@morinka7 dekuji, ja jen doufam, ze se nic nedeje a ze to spineni neznamená nic špatného, mam z toho strach…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8853
5.1.20 18:24

Špinění k tomu patří, je to prostě příprava na porod. Pokud to není velké množství jasně červené krve, nebo zelená voda, tak buď v klidu, hlen, výtok s příměsí krve je ok, když mi odešla hlenova zátka jsem úplně cumela, co to je, takovej sput ze slizu, napíšu to nechutne, ale prostě obrovského chrchel s krví :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.1.20 18:34

@Tarinka dobre, moc diky, jsem prvorodicka, vubec tohle neznam :see_no_evil:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.1.20 18:55

Mě udělala doktorka hodně razantního Hamiltona v 38+2, kvůli horšímu monitoru a ten večer jsem si dala zkušební výjezd do porodice s bolestmi po 5 minutách, které pak záhadně vymizely, ale hlenová zátka s krví mi odcházela asi 3 dny. Teď už je to zase v normě, jsem 39+4, od toho Hamiltona otevřená na 3cm a stále 2v1 :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9008
5.1.20 19:25

Jen těsně po. Rodila jsem následující den.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
110
5.1.20 20:22

@Bachorka88
Ja jsem také špinila. Udělali mi ho kolem 17h a spiňila jsem až do druhého dne. V podstatě do doby než, jsem porodila. Což bylo druhý den v 16h. ;) Neboj, já jsem se také dost lekla, ale porodní asistentka mě ujišťovala, že je to normální :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4222
5.1.20 20:29

Já nešpinila vůbec. A to mi ho dělali třikrát, vždy obden. Ani jeden pokus porod nezahájil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.1.20 20:34

Také jsem spinila až do porodu, buď v klidu, to k tomu patří. ;) řekla bych, že pokud to není masivní červené krvácení, tak je to normální předporodní stav.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama