Jak dlouho kapat borovou vodu?

8.5.15 10:01

Jak dlouho kapat borovou vodu?

Dobrý den, měla bych dotaz. Byly jsme na kontrole s dcerou po propíchnutí ouška, máme jít na kontrolu až za měsíc, pokud nebudu pozorovat že by z ouška něco vytékalo. Po tom propíchnutí jsme měli 3× denně kapat borovou vodu, ale na té kontrole jsem se zapomněla zeptat, zda a jak dlouho jí to mám ještě kapat. Poradíte?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5407
8.5.15 10:14

@ZannettaP Co si pamatuju, tak jsme proplachovali 5× denně asi týden po prasknutí, pak už ne. A to jen kapete? Já mu tam musela pokaždé dostat celou velkou stříkačku a byla to teda hrůza… Když si představím, že tohle by někdo dělal mně…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.5.15 10:31

Doktor říkal kapat 3-4 kapičky, ani jsme nedostali žádná ATB a co jsem tak četla diskuze, většinou je všichni dostali. Nutno říct, že doktor byl hrozně nepříjemný od první vteřiny, co jsem vlezla do ordinace. Ani nevím, co přesně malé bylo, protože doktor na mě mluvil přes řvoucí dítě a já skoro nic nerozuměla a než jsem se stačila na cokoliv zeptat, už nás vypoklonkoval ven.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5407
8.5.15 10:53

@ZannettaP Aha, tak to my jsme pokaždé pořádně vyplachovali, a to měl atb jen jednou (když měl skoro čtyřicítky horečky), v ostatních případech taky ne. On to doktor pozná podle toho, co z ucha teče, aspoň myslím. A to proplachování je proto, aby se to zase nezašpuntovalo v místě praskutí/píchnutí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama