Jak dlouho klidový režim po odběru plodové vody

Anonymní
24.3.17 09:20

Jak dlouho klidovy rezim po odberu plodove vody

Ahoj holky pristi tyden jdu ve stredu na odber plodovky a v patek je sraz nasi byvale tridy kam bych moc chtela jit, ale nejsem si jista jestli je vhodne takhle brzy jit do hospody po odberu? Samozrejme pit alkohol nebudu. Jak dlouho se ma byt v klidu?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2510
24.3.17 09:24

Říká se že aspoň týden. Ale to tě určitě upozorní ošetřující lékař.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.3.17 09:27

Nevlastni sestre rekli ze jeden den jen lezet a vstavat jen max. na zachod a druhy den uz pomalu muzete vstavat..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
413
24.3.17 09:29

Ja bych sraz ozelela, lezela jsem tri dny. Precijen je to zasah :think: drzim palce at dopadnou dobre vysledky :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.3.17 09:31

No tak po odberu plodove vody bych se mozna na sraz vyprdla.
Ja byt tebou tak poslechnu doktora a neptam se na webu, a k tomu co mi rekne dr bych si jeste dva tejdny pridala.
Znam kamaradku co potratila po odberu 3 tydny. I kdyz jestli to bylo tim zasahem, to ja nevim, je mozne ze ne.
Hodne stesti!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.3.17 09:36
@Ghanaian Princess píše:
No tak po odberu plodove vody bych se mozna na sraz vyprdla.
Ja byt tebou tak poslechnu doktora a neptam se na webu, a k tomu co mi rekne dr bych si jeste dva tejdny pridala.
Znam kamaradku co potratila po odberu 3 tydny. I kdyz jestli to bylo tim zasahem, to ja nevim, je mozne ze ne.
Hodne stesti!

A proc potratila? Odtekla ji voda? To je hrozne

• Nahlásit
  • Citovat
640
24.3.17 10:23

V papirech od odberu jsem mela napsano tyden. Na miste rikali jeden den uplne lezet a jen na wc, a pak dva dny polehavat a setrit se- rezim jako v nemocnici. Na sraz se vyprdni, to za pripadne komplikace nestoji. Bude se tam povidat, smat se- a to by zrovna mohlo byt na bricho namahave

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3540
24.3.17 10:27

Po odběru jsem tak nějak fungovala normálně a pečovala o starší dítko tak jako vždy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.3.17 10:48
@Anonymní píše:
A proc potratila? Odtekla ji voda? To je hrozne

to ti broucku bohuzel nereknu, protoze ona to rekla asi jen svym blizkym.
Ale to nemuselo byt z toho.. Mozna se proste velice durazne zeptej doktora a reknu mu co mas za obavy a jestli je vhodne jit na sraz se tridou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama