Jak dlouho lze užívat Degan, Torecan

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
485
30.9.21 14:13

Jak dlouho lze užívat Degan, Torecan

Ahoj,

Jak dlouho lze brat tyto leky? Sice je mi po nic hrozne jiným způsobem.. jako, ze mam hroznou únavu, ale přesto nemůžu spát a trosku depresi, ale nevolnosti mi to zmírní.

Trpím už rok v kuse šílenými nevolnostmi a nikdo zatím neví, co se mnou.. beru si Torecan cca 1× týdně, ale říkám si, kdybych brala třeba ten Degan 3× denně, myslite, ze je možné, ze za nějakou dobu nevolnosti uplne vymizí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
337
30.9.21 15:09

Podle mně to jen tlumí příznaky. Nic z toho, co je způsobuje, to neléčí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7990
30.9.21 15:49

@mesiah

může ti být špatně ze vzájemné kombinace obou léků. Oba jsou dobré, ale spolu se moc nemusí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23434
30.9.21 16:33

Já z nich měla brutální únavovej syndrom, takže dlouho bych je fakt nebrala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
139
30.9.21 21:20

@mesiah

Ahoj,

já bych být tebou nejdřív zkusila neurol 0,5 a pokud ty nevolnosti přejdou tak bych začala brát antidepresiva

Měla jsem také pocity na zvracení tak cc 1-2 týdně a myslela jsem su, že je to prodělaným zánětem žaludku nejdřív jsem také zkoušela brát něco jako torecan ale nevolnosti přešly třeba až po 5-6 hodinách Pak jsem si jednou zkusila vzít neurol a po 40 minutách bylo po nevolnosti Takže jsem si nechala předepsat antidepresiva Prothiaden 25 mg ( šetrná k žaludku) Neměla jsem z nich žádné vedlejší účinky naštěstí asi po 14 dnech zabraly a mně se fyzicky neskutečně ulevilo ( žádné tlaky na žaludku žádné pocity na zvracení)

Beru je zhruba 2 měsíce občas mám nějaký propad kdy začnu více cítit žaludek a mám takové vnitřní napětí ale to vždy tak po dvou dnech zase samo zmizí

Neboj se a zkus to :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
485
30.9.21 21:42

@Janli to ja mam prave taky, potom vždycky přemýšlím, jestli nebylo lepší, když mi bylo zle, než tahle únava :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
485
30.9.21 21:43

@Brit123 je možné, ze je to psychické, protože už to trvá hrozne dlouho beze změny. Na gastru mi našli chronicky zánět žaludku a Helicobactera, který byl prelecen atb, ale nijak se mi neulevilo… neurol.. ale kde ho mam vzít? Uplne si o nej nechci říkat praktické..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
485
30.9.21 21:44

@DanielaD to ja neberu dohromady. Ja beru spis jen ten Torecan… jen Degan mam doma taky a říkám si, jestli není šetrnější..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23434
30.9.21 22:00
@mesiah píše:
@Janli to ja mam prave taky, potom vždycky přemýšlím, jestli nebylo lepší, když mi bylo zle, než tahle únava :(

Dneska už bych je nebrala, hrabala jsem se z toho skoro rok. Ale souhlasím s těmi antidepresivy. Já měla dvanácterníkový vředy, nevolnosti a ve finále jsem zjistila, že za tím byla psychika. Objednej se rovnou na psychiatrii, tam ti napíšou neurol i správný antidepresiva. Ale klidně si o neurol nebo něco obdobnýho řekni praktické. Prostě řekni, že z toho máš rozhozenou psychiku a jestli by ti nemohla napsat něco na zklidnění. Já jsem brala Atarax, nevím teda jestli se ještě vyrábí, ale byl lepší než neurol.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat