Reklama

Jak dlouho má trvat krmení z láhve?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Donkie
Nováček 7 příspěvků 18.09.18 11:15
Jak dlouho má trvat krmení z láhve?

Ahooj. Jdu sem s dost hloupým dotazem ale je lepší se ztrapnit tady než u doktorky :mrgreen:
Jak dlouho má cca trvat krmení z lahve tříměsíčního mimina? Tahá dobře a celou dobu ale zdá se mi, že těch 20 minut je moc. Zkoušela jsem dát M savičku ale to se mi zase zdálo moc fofr a ještě u toho kuckala. Poradí mi někdo prosím? :nevim: :nevim:

Reklama

Reakce:

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1543 příspěvků 18.09.18 11:25

@Donkie naše malá to vypije za 5-10 minut, savičky jí měním dle věku, teď jsou jí 4m a takhle rychle pije cca od 1m. Jestli to vaší malé vyhovuje pomaleji, tak si myslím, že to asi nevadí :nevim:

Verurizeckova
Zasloužilá kecalka 739 příspěvků 18.09.18 11:31

Taky 5-10 minut. Teda pokud nemá zrovna něco důležitého na srdci a nekeca u toho :lol: v noci mám pocit ze to vdechne snad za 3 minuty :) máme Avent Natural teď ještě savicky 2… příští týden bude mít 3 měsíce, tak zkusím dat 3… ale myslím si ze 20 minut není nic zásadního, spis záleží taky na množství…

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1543 příspěvků 18.09.18 11:40
@Verurizeckova píše:
Taky 5-10 minut. Teda pokud nemá zrovna něco důležitého na srdci a nekeca u toho :lol: v noci mám pocit ze to vdechne snad za 3 minuty :) máme Avent Natural teď ještě savicky 2… příští týden bude mít 3 měsíce, tak zkusím dat 3… ale myslím si ze 20 minut není nic zásadního, spis záleží taky na množství…

Tak tak, pokud čučí okolo, tak pije podstatně déle :pankac: jinak když ještě pila i v noci, tak to měla snad hned :mrgreen: a taky máme avent natural, od 3m velikost 3 a za chvilku si zvykla na větší průtok 8)

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19563 příspěvků 18.09.18 12:37

záleží co máš za flašku a jak moc se u toho fláká :)
Jestli máš savičku pro nejmenší a ještě spešl pro kojené (třeba Tommee Tippee, Medela Calma a pod.), tak z těch se musí hodně zabírat, aby to teklo - je to právě kvůli kojení, aby se děti neodnaučily pořádně tahat.
Jestli je malá moc malej průtok a velká zase až moc velkej, tak zkus tu malou mírně rozšířit nahřátou jehlou třeba. Já to tak udělala a spokojenost.

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19563 příspěvků 18.09.18 12:42

Jinak bych řekla, že 20 minut je sice dost, ale zase žádná tragédie. Je spoustu dětí, který se takhle dlouho běžně kojí, takže proč by jim to nemohlo takhle dlouho trvat i u lahvičky ;)
A nebo fakt, zkus jen o trošinku zvětšit ten průtok a uvidíš…

Donkie
Nováček 7 příspěvků 19.09.18 16:41

Mám babylove z DM. Nejmenší cucíky a pije cca 100-150ml :) A fakt se tomu celou dobu věnuje :mrgreen:
Zkusím tu jehlu teda :mrgreen: Díky moc ;)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Ve StarDance bych tancovala i zadarmo, říká Arichteva: Podrží ji diváci?

Hvězda První republiky Veronika Arichteva (32) si splnila velký sen. Zároveň... číst dále >

Za 50 až 100 let se podle vědců začne válčit o vodu! Kde dojde ke konfliktům?

Globální oteplování nebezpečně pokračuje, v Česku jsme to ostatně během léta... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >