Jak dlouho mají vaše děti při nemoci teploty?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
190
3.7.22 19:02

Jak dlouho maji vase deti pri nemoci teploty?

Ahoj všem,
Mám 10 letaka a od ctvrtka vecer ma zvysene teploty. Nasazeny antibiotika, protoze predtim mel tyden zadni rymu a dr nam rekla, ze je lepsi to prelecit, ze u nas pry neco radi. Je nedele a on ma kazdy den do 38 teplotu cely den. Vcera mu to kleslo samo od sebe bez leku, ale dnes po obede se mu teplota vratila. Hodne kasle a ma zelenou rymu. Myslite, ze to je jeste mozne ty teploty? Dekuji za zkusenosti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
729
3.7.22 19:27

U nás většinou tak 4 dny. Teď mají 7. nemoc a po 2 dnech už bez teplot, ale mají afty :( Zkusila bych zítra zavolat doktorce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4599
3.7.22 19:55

Starsi ma teplotu tak jeden dva dny, za to klidne 40,5.
Mladsi byl jen jednou nemocny, bude mit rok (kovid). A toho se ty teploty drzely nejdyl, ale spis nizsi.
Nevim, co je horsi.
Kdyz je silna imunitni reakce, tak ty bacily brzy zmizi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4599
3.7.22 19:56

A jeste - antibiotika zabiraji tak treti/ctvrty den. Takze bych do utery pockala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20794
3.7.22 20:28

Teploty jsou dva tri dny uplne normalni, navic je to nejspis normalni viroza a atb jste dostali uplne zbytecne :(.
At ziji neschopne doktorky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13683
3.7.22 20:32

Vetsinou max 3 dny, ale naposled jsme meli (ja i 2 deti, to neni matersky plural :mrgreen: ) nejaky moribundus, pri kterem ta teplota vyskakovala tyden :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13683
3.7.22 20:34

@Lucie_Sx : taky jsem koukala, ale je tam zminena zelena ryma, ta byva bakterialni…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21139
3.7.22 20:39

@beruska9 naše doktorka nedává atb, na orl zas říkají, že všechny ty pamycoiny po tom stečou nebo se tam nedostanou, že se to musí jen atb, konečně jsem si je vyprosila. Tady jak píše paní jiná, že mají dvakrát měsíčně atb to je už blbost, ale třeba jednou za půl roku proč ne…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20794
3.7.22 20:42

Atb maji byt fakt v krizi, ne pri zelene ryme nebo jednou za pul roku cajk.
Poradne zacvici s imunitou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6325
3.7.22 20:51

Podle mě běžná viróza, možná COVID-19. ATB na zadní rýmu… Napadají mě mnohem potřebnější indikace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
190
3.7.22 21:35

Dekuju za reakce. Rikala, ze atb dlouho nemel tak to preleci. A ze tady radi nejaka bakterie a ze na ni zabiraji jen peniciliny. Tak nevim. Uz sem mu je zacala davat tak je dobere. Ja uz to taky chytla. Mam uplne ucpanej nos, smrkam taky zeleny a ted vecer i teplota

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6325
3.7.22 22:11

@Sophia.888
Co dostal vůbec za ATB?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
190
3.7.22 22:20

@Doctus amoksiklav 625 mg

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6325
3.7.22 22:30

@Sophia.888
Už jsem se lekl, že klasický PNC. Amoksiklav je dobrá volba. Neříkám, že bych jej na danou záležitost předepsal taky, ale potenciál k léčbě zadní rýmy má.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
3.7.22 23:51

Teploty

Dobrý večer cht3la by se zeptat dneska jsem s malou byla venku prepiskly jsme to na sluníčku
Asi půl hodiny a mala hnedka dostala teploty
Zatím srážím nurofen s paralenem
Může to být s toho sluníčka nanic se nestěžuje
Sem tam něco sni a vypije může to být s toho prosím za radu :,( :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat