Jak dlouho mám čekat na žádost o ruku?

Anonymní
9.7.20 20:19

Jak dlouho mám čekat na žádost o ruku?

Ahoj, omlouvám se za anonym, ale mám dilema. :roll:
S přítelem jsme spolu téměř 4 roky. Před rokem jsme se již vážně bavili o svatbě a zásnubním prstenu a přítel řekl, že se jistě dočkám. Teď už je to ale rok a já začínám být krapet nervózní. Bavíme se o tom průběžně stále a on že se dočkám, ale kdy to teda jako bude? Vdávat bych se už pomalu chtěla a on dozajista také, bydlíme spolu a plánujeme spolu budoucnost. Na každém výletě si říkám, že už „to“ třeba přijde a ono nic… Pomalu mi z toho začíná hrabat a nemyslím na nic jiného. Zanedlouho jedeme na dovolenou a co myslíte, že mě napadlo jako první? :nevim: No samozřejmě… ale kdo ví jestli to přijde, nejspíš zase ne… Jsem plná očekávání a následně vždy zklamaná, že to nepřišlo… Má to někdo stejné? hezký večer

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

24324
9.7.20 20:23

Já se třeba nedočkala nikdy a přesto jsem se vdala. Pravda, až po 10 letech, když jsme čekali druhé dítě, ale vdala. Čím víc budeš tlačit na pilu, tím víc ho otrávíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1832
9.7.20 20:24

Pokud o tom budeš pořád mluvit, tak se nedočkáš, určitě tě chce překvapit a ty mu to svým očekáváním můžeš kazit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
971
9.7.20 20:27

Třeba je to jenom takový mluvka, co tě drží v napětí a nikdy k tomu nedojde

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11148
9.7.20 20:27
@Anonymní píše:
Ahoj, omlouvám se za anonym, ale mám dilema. :roll:
S přítelem jsme spolu téměř 4 roky. Před rokem jsme se již vážně bavili o svatbě a zásnubním prstenu a přítel řekl, že se jistě dočkám. Teď už je to ale rok a já začínám být krapet nervózní. Bavíme se o tom průběžně stále a on že se dočkám, ale kdy to teda jako bude? Vdávat bych se už pomalu chtěla a on dozajista také, bydlíme spolu a plánujeme spolu budoucnost. Na každém výletě si říkám, že už „to“ třeba přijde a ono nic… Pomalu mi z toho začíná hrabat a nemyslím na nic jiného. Zanedlouho jedeme na dovolenou a co myslíte, že mě napadlo jako první? :nevim: No samozřejmě… ale kdo ví jestli to přijde, nejspíš zase ne… Jsem plná očekávání a následně vždy zklamaná, že to nepřišlo… Má to někdo stejné? hezký večer

Pokud jste spolu tak dlouho a uz jste se o svatbe bavili, tak ho pozadej o ruku ty. Doba se meni, na nejake gentlemanstvi a tradice se uz nehraje :nevim: Aspon budes vedet, jak na tom jsi :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4944
9.7.20 20:29

Držím palce, ať se brzy dočkáš :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
102

Jestli spolu máte být, tak se dočkáš :slight_smile: my se brali po devíti letech a nebýt malého prdelky v bříšku, tak bychom to asi ani neřešili:grin: a to mně požádal o ruku asi po roce chození :rofl:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní

Tohle neovlivnís a čím víc budeš tlačit na pilu, tím ho víc zaseknes.
Já tedy na pilu netlacila nikdy a teď spolu budeme 11 let a pořád nic :mrgreen: :mrgreen: :nevim:
Takže jsem ve stádiu že i kdyby přišel, vdávat se už nechci, dávno máme děti, jsem už zvyklá že mám jiné příjmení a na svatbu nemám ani pomyšlení. Takže ve mě už se to zlomilo a jak jsem si přála aby s prstynkem přišel, tak se teď modlím aby ho to už ani nenapadlo :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
17604
9.7.20 20:36

Ja se dočkala az po porodu :D nicmene nečekej zadna velka gesta, prostě si sednete a domluvte si datum. Pokud budes cekat na nějakou romantickou chvíli, kdy pred tebou chlap poklekne pri zapadu slunce, tak to se dockat nemusis nikdy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
300
9.7.20 20:38

Možná ví, jak ti na tom hodně záleží a chce, aby to byla opravdu nezapomenutelná žádost o ruku.. Manžel mě takhle žádal asi 2 roky. Furt prý nebyl ten správný moment. Ten by asi nepřišel ještě dlouho, kdyby se nepřihodila dcerka. V tu dobu jsme byli spolu 8 let.
Takže netlač na pilu a nemluv o tom.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
692
9.7.20 20:39

Já jsem v tomto směru vyloženě praktická. Zažila jsem i ono kýčovité klečení jak z romantického filmu, ale daleko víc se mi zamlouvala druhá varianta. Prostě jsme se s přítelem domluvili, že se vezmeme. A rozhodně nemám pocit ochuzení o nějaké emoce. Takže co na to jít takhle? Prostě mu při nějaké vhodné chvilce říct: Podívej jsme spolu už čtyři roky, co kdybychom se vzali? Jeho reakce mnohé napoví.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15
9.7.20 20:39

Jako bych četla o sobě :D Jsme na tom úplně stejně, jen teda nevím kolik ti je let. My jsme totiž oba mladí, ale taky to řešíme a doufám, že už to nebude dlouho trvat. A jak tady radí, že nemáš tlačit na pilu, tak to nezní jako dobrá rada, když se buď nedočkaly nebo se nakonec brali po 10 letech. Já osobně dávám najevo, že bych se moc ráda vdala brzy, ale zase nějak nevydírám ani netlačím. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.7.20 20:41

Sme s přítelem cca 11 let a pořad taky nic, ale říkal že když mu porodim kluka, tak si mě vezme :lol: :lol: Tak uvidíme až budu čekat druhy co to bude :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1230
9.7.20 20:43

My se brali po 15 letech a 2 dětech. A jsem strašně ráda, že se žádost nekonala, mně to totiž přijde neskutečně trapné.
Prostě jsme seděli u TV a začali se bavit, že bychom se další rok vzali. Ani nevím, kdo začal.

ttt

Svetr

fda 40 Kč
  • 68

Mikina

fda 35 Kč
  • 62, 68
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4944
9.7.20 20:44

Pokud nechceš dítě za svobodna, doufám, že to přítel ví…A zachová se podle toho. Hlavně se nenech přemluvit na nejdřív dítě, to už se pak spousta holek nedočká… :,(.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama