Jak dlouho měli vaše děti řídkou stolici?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
10
5.5.22 18:54

Jak dlouho měli vaše děti řídkou stolici?

Ahojte, malý má 20 měsíců a stále má řídkou stolici, občas tuhé bobky ale většinu času řídkou, a hodne smradlavou😂 jak průjem například. Je i stále kojený. Zajímalo by mě jestli to tak měli i vaše děti nebo se neceho bát? Nic ho netrápí je to spokojeně dítě takže nevím jestli s nim kvůli tomu litat k doktorce. Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1101
5.5.22 19:03

No, nevim jestli je to u kojených dětí normalni.
Kazdopadne malej 1,5 roku řídká stolice jen při prořezávání zubů.
Záleží i na tom jestli je opruzenej nebo je vse Ok :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5267
5.5.22 19:12

Mám podobne staryho, občas se koji fakt hodně a má proto občas řidší stolici. Ale v drtivé většině případu má normální tuhou, akorát teď se mu prorezavaly spicaky, tak to s tím kojením měl tendenci par dni kapku přehánět na úkor jidla, no a když dite ji jako mimino, kaka jako mimino :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29340
5.5.22 19:12

Moje děti to měly tuhé, jak začaly víc jíst příkrmy (takže někdy od 8 měsíců). Prostě jak už bylo víc klasického jídla, než kojení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3866
5.5.22 19:27

A kadi do nocniku nebo do pliny? V te pline ty bobky vypadaj ridky, pac se rozplacnou…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
5.5.22 19:32

@Melodie91 do plínky stále, někdy to jsou tuhé bobky někdy řídké ale myslím si ze do toho samozřejmě i určitě kolikrát načůrá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3866
5.5.22 19:49
@naty1010 píše:
@Melodie91 do plínky stále, někdy to jsou tuhé bobky někdy řídké ale myslím si ze do toho samozřejmě i určitě kolikrát načůrá

Ja bych rekla, ze je to tim..taky zalezi, kdy to v ty pline objevis, jestli uz to treba rozsedl..jaky ty bobky fakt jsou uvidis az v nocniku :-) a dcera ma kolikrat takovou kejdicku i ted, ve 3 letech..podle toho, co s ni a vypije no..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
5.5.22 20:17

@Melodie91 Asi ho zkusím dávat už na záchod nebo nocnik a uvidíme, kdyžtak zajdeme k doktorce se zeptat aspoň

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17803
5.5.22 20:55

Holky obe nejmin do 3r, kluk jediny mel bobky. Pokud mohu rici, holky maji horsi prubehy strevnich viroz nez kluk, z prujmu se hrabou dlouho. Jestli to souvisi :nevim:, mozne to je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
XLe
170
6.5.22 09:16

Naše začala mít normální tuhší stolici až kolem 3-4 let. Ptala jsem se i doktora a prý pokud tam není nějaká nárazová změna je vše v pořádku. Prostě jedla víc zeleniny a ovoce na úkor příloh tak ji měla pořád takovou tekutou až průjmovou, standartně 1-2× denně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat