Jak dlouho monitor dechu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.01.18 13:12
Jak dlouho monitor dechu?

Ahoj, zajímalo by mě jak dlouho používat ještě monitor dechu. Malá se narodila v květnu, takže jí je 8 měsíců korigově 6,5.Večně na to zapomínám. Má 10 kg.Do kdy se má používat a do kdy jste ho používaly vy? Malá mi po púostýlce pořád cestuje a kolikrát se mi stane, že je mimo desku a začne to houkat. Vždy se strasně vylekám. Nejraději bych ho vyhodila z okna kvůli tomu…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

morinka7
Kelišová 6377 příspěvků 15.01.18 13:17

Taky mám květňátko :mavam: Používala jsem do půl roku ;)

Popokatepetla
Závislačka 2963 příspěvků 15.01.18 13:17

Přesně - když děti začaly po postýlkách cestovat a houkaly mi plané poplachy - tak jsem monitory zrušila. Taky byli narozeni o 7 týdnů dřív.

mooch
Extra třída :D 13691 příspěvků 15.01.18 13:18

Standardně do půl roku. Jedna moje měla výpadky dechu, tam jsem ho používala do roka (doporučení pediatra). Ona je tedy má pořád, ale po tom roce už jsem byla klidnější, že se nakonec sama nadechne.

Amy22
Kecalka 139 příspěvků 15.01.18 13:19

My sme meli monitor cca do 10 mesicu. Ale myslim, ze do pul roka by klidne stacilo, u nas byl tak dlouho diky moji pohodlnosti a jistote preci jen byl prvni dite :)
Malej taky cestuje po postylce ale nikdy se mi nestalo, ze tim ze by cestoval by se spustil :think:

mooch
Extra třída :D 13691 příspěvků 15.01.18 13:21

P. s. na cestování po postýlce se dá dokoupit druhá deska

marketak5
Zasloužilá kecalka 990 příspěvků 1 inzerát 15.01.18 13:21

Jen do te dobry, nez si stoupal a skakal po te desce, to jse se bala, aby to neposkodil..

M-i-ch-e-l-l-e
Kecalka 167 příspěvků 15.01.18 13:26

Dobrý den,
syn se narodil ve 30tt, měl pauzy při dýchání, takže při propuštění z nemocnice nám doporučil lékař monitor dechu do 1 roku, nejlépe však do 1,5 roku. Mám dvě desky u monitoru Angel care a bez problému pokryjí celou postýlku. Nevím jaký používáte monitor dechu, ale třeba by stálo za to dokoupit druhou desku, pokud to jde.

Jogrr
Závislačka 4088 příspěvků 15.01.18 13:29

Pouzivala jsem do pul roku veku ditete. Pujceno z pujcovny.

warita
Kelišová 7137 příspěvků 15.01.18 13:35

Ja monitor dechu chtela, manzelovi se zdal zbytecny. Pak si v porodnici na to nejak zvykl, a ze teda jo, potrebujeme to. Pujcila jsem si monitor v porodnici na pul roku a pak skoro nepouzila. V noci jsme totiz stale zapominali monitor vypnout pred vybranim ditete z postylky a ten rev nas pokazde k smrti vylekal az to vyustilo v nechut ten monitor pouzivat. Skoro nepouzity jsem ho na 6m zase vracela.

Heivka
Závislačka 2896 příspěvků 15.01.18 13:39

Mě teda jedna deska monitoru Nanny snímala celou postýlku, monitor jsem přestala používat až něco mezi 10-12 měsíci(nevím přesně) protože prcek začal likvidovat kabel a ovládací jednotku.

pajisek90
Závislačka 2502 příspěvků 15.01.18 13:39

Budu asi za exota, ale dcera ho měla dokud byla v postýlce… Tedy do roka a 3/4.
Trpí na vysoké horečky a je dost aktivní. Hodně padala na hlavu, když byla menší. Spát s námi v posteli odmítala, tak jsem většinou v noci seděla u postýlky. Byla
jsem hlavně při těch úrazech hlavy ráda, když jí hlídal kromě mě i ten monitor. V postýlce dost cestovala a houkal mi asi jen jednou. Kromě zmačknuti vypínače mě to nic nestalo, tak proč ne…

Janli
Kelišová 5006 příspěvků 15.01.18 13:46

Mám ho půjčený z porodnice a teď po půl roce přemýšlím jestli půjčení prodloužit. Dcerka je taky o 7 týdnů dříve a já jsem si na tu jistotu navykla. Tchýně mě pořád prudila, že když nenechám dítě odříhnout, udusí se mi v noci. Já z toho byla takový magor, že jsem byla za noc dvacetkrát vzhůru a kontrolovala jestli dýchá. Teď, u druhátka, je to s monitorem pohoda. Fakt jsem na vážkách jestli platit dalšího půl roku.

Hadumi
Extra třída :D 13173 příspěvků 15.01.18 13:51

Používala jsem ho u prvního dítěte rok a u druhého 10 měsíců, měla jsem 2 podložky.

EmmaAnna
Závislačka 3398 příspěvků 15.01.18 14:00

Nepoužívali jsme.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Pavel Nečas se oženil s ženou, kterou nikdo nezná! A kdy se stačil rozejít se Zuzanou Vejvodovou?

To je překvapení. Herec Pavel Nečas známý z Okresního přeboru nebo Vinařů se... číst dále >

Pohnutý osud „chateau Stropnický“: Baronka ho propila, pak propadl kampeličce

Kdo ví, možná Matěje Stropnického (34) ke koupi zámku v Osečanech na... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama