Jak dlouho může růst zoubek u 7měsíčního?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
21.1.22 23:32

Jak dlouho může růst zoubek

Zdravím, máme doma pomalu 7 měsíční miminko
Už 3 týdny mu roste Zoubek a má otázka zní
Jak dlouho může trvat prořezávání zoubku? :,(
Malý nám kvůli tomu strašně pláče a už nevíme jak ještě pomoct a případně jak dlouho to ještě může trvat
Pod dásnem jde cítit a už i to že je trochu “ostrý”

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1433
21.1.22 23:38

Podle me to může růst klidně 4 až 5 týdnů. Já dávala okusovat vařečky, nic jiného nechtěli, a pak taky jídlo, mrkev, jablko, okurku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.1.22 23:56

@Zuzaja bohužel i toto máme odzkoušené
I skoro všechny typy kousátek a mastiček k úlevě od bolesti
Vše marné :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28731
22.1.22 08:29

Klidně i měsíc, nejhorší je, že vyjede jeden a začne lézt další. U prvního syna sem o tom ani nevěděla, ten to snášel statečně, ale druhý ještě ve dvou a půl roce neměl všechny zuby a bylo to pořád dokola, u každého zubu nechtěl moc jíst, špatně spal, u stoliček to pak doprovázel i průjem a vysoké horečky :zed: nepříjemné období, syn vyžadoval akorát pořád dudlík, nějaká kousatka apod vůbec nebral.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63
2.3.22 10:35

Tak to by mě taky zajímalo. Náš 6 a půl měsíční Samík taky už trpí od Nového roku. Rostly nám spodní jedničky, ty už jsou venku. Měl asi 2 týdny zvýšené teploty, pak nějak vylezly. Pořád jsem s ním litala k pediatricce zda není nemocný (CRP, moč i stery) ok… Nakonec to byly fakt zuby. Bylo pár dní klid a začalo to nanovo. Už víc jak týden je nevrlý, plačtivý, opět zvýšené teploty, někdy červené tváře, kousatka, gely, čípky prd pomáhají… Už ať jsou venku ikdyz netuším kdy to přijde :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.3.22 11:14

@Lucik1991 my už máme taky venku obě spodní jedničky
A kupodivu u našeho malého pomohli nurofen čípky a mazat calgelem 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63
2.3.22 11:44

@Kikimiki1111
No já dala Nurofen a pomohl na hodinu. Někdy dám viburcol ale to samé, Camilia skoro vůbec nepomáhá… Jedině se špunt u toho směje jak mu to,,prskam,, do pusinky, to je hrozná legrace. Na ty spodní nám pomáhala vařečka 😁 na ty vrchní se na chvíli sklidni kdy mu dám studený dudlík z ledničky 😁 někdy mě nenechá ani sáhnout na dasnicky natož namasírovat. Jde vidět že ho to bolí. Někdy je má v pohodě ale někdy jsou horké, nateklé a jsou tam boule. Do toho nechce moc spát, max. 40 minut a to je pak nevyspany a nevrlý… Úplný kolotoč :roll: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat