Jak dlouho může skoro 17ti letý puberták zůstávat doma?

Anonymní
25.3.20 22:42

Jak dlouho může skoro 17ti letý puberták zůstávat doma?

Ahojky, chtěla bych se vás zeptat jestli máte nějaké zkušenosti jak jste nechávali doma děti, když nechťěli jezdit na chalupu nebo na dovolenou o prázdninách mezi 15 až 18 lety bez obav.
Můj syn totiž veškeré výlety nebo dovolené na chalupě nesnáší tak nevím jestli je vhodné ho nechat například 2 týdny bez dozoru, i když vím, že je hodný a slušný?

Díky za odpověď.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6
25.3.20 22:45

Asi budu mít na to jiný pohled, protože mně samotné je 16, ale za mě je to úplně v pohodě :D není se čeho bát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
373
25.3.20 22:46

Jo občas necháme, když někam jedeme a nejstaršímu 16 se nechce, ale na dovolený s námi jezdí ještě ochotně sám od sebe. Nejdéle byl doma týden, ale zvládl by i déle, ale naštěstí chce většinou s námi, za což jsem moc ráda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2221
25.3.20 22:48

Tak na to ti každý asi napíše něco jiného. Pokud je samostatný, umí si uvařit, uklidit, tak proč ne? Naše nejstarší s námi už od 14 nechce jezdit. Víkendy a prodloužené víkendy může být sama, na delší dobu (týden a víc) je na střídačku doma a u babičky.
V 17 bych ji doma nechala bez problémů, pokud by chtěla a věřila bych jí.
Dřív v tomto věku měla většina za sebou učňák a stavila se na vlastní nohy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní

Dva týdny v 17 letech???
Ani náhodou…
Kámošky jedou nechaly rodiče doma a výsledek? Po pár dnech vykradený barák :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
24834
@Anonymní píše:
Ahojky, chtěla bych se vás zeptat jestli máte nějaké zkušenosti jak jste nechávali doma děti, když nechťěli jezdit na chalupu nebo na dovolenou o prázdninách mezi 15 až 18 lety bez obav.
Můj syn totiž veškeré výlety nebo dovolené na chalupě nesnáší tak nevím jestli je vhodné ho nechat například 2 týdny bez dozoru, i když vím, že je hodný a slušný?Díky za odpověď.

Na víkend bych ho doma samotného nechala. Dva týdny úplně bez dozoru ne. Zajistila bych někoho, kdo občas do bytu přijde a zkontroluje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
703
25.3.20 22:52

Mě taky nechali v šestnácti na týden doma samotnýho. Chodil jsem k babičce na oběd a měl jsem od ní nakázaný, že mi večer zavolá a když se jí bude zdát, že nejsem doma, tak prej bude jezdit tak dlouho, dokud mě nenajde. Já věděl, že by toho byla schopná. No a protože představa, kterak osmdesátiletá paní objíždí ve staré škodovce celou noc všechny diskotéky ve městě mi přišla trošku střelená, byl jsem radši doma, aby to nemusela absolvovat :D Hele, stejně bude za rok dospělej a vyprdne se vám na to tak jako tak, takže bych ho nechal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14
25.3.20 23:17

Já mám tedy skoro 15 ti letého a nenechala bych ho samotného. Ale je rozdíl 15 a 17 asi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
105
25.3.20 23:19

Nechal s úplným klidem, vždyť je skoro dospělý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1916
25.3.20 23:31

V 17cti uz jsem sama pres sk tyden bydlela v praze :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9274
25.3.20 23:36

Taky bych ho nechala, bez problému. Bývaly jsme s mladší ségrou samy o prázdninách na chalupě, třeba 2-3 týdny přes týden. Máma jezdila na víkendy. Nikdy jsme žádnej průšvih neudělaly, přestože u nás přebývali skoro všichni kamarádi. Ale ti tam byli i když tam byla máma, takže to vyšlo na stejno ;-).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2494
25.3.20 23:55

Na 2 dny uz jsme takhle byli samy. Umela jsem varit i uklizet, delam zahradu od 7 let. Nejsem kopyto, co ani nevi, kde ma barak pojistky, takze nasi vedeli, ze nevyhorime a o sebe se zvladnu postarat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11942
26.3.20 02:14

V 15 asi tak maximalne na vikend, v 17 uz jo, zvazila bych, jak se umi o sebe postarat a jak je zodpovedny…a jestli jsi pripravena na roli babicky :lol: (si delam srandu…snad :lol: ) Myslim, ze tohle se zobecnuje tezko…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1213
26.3.20 02:27

V 17 letech jsem bydlela víc u přítele než doma.
V tom roce jsem s ním byla i u moře, naši jeli později sami.

ttt

Svetr

fda 40 Kč
  • 68

Mikina

fda 40 Kč
  • 68
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2357
26.3.20 03:13

Od 15 let bez problémů. V 17 letech dcera už bydlela u přítele v jiném městě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama