Jak dlouho může trvat menstruace, aby to bylo ještě normální?

Anonymní
30.5.16 09:53

Jak dlouho může trvat MS, aby to bylo ještě normální?

Ahoj holky,
minulý měsíc jsem řešila (snad poprvé za život) opravdu vyhrocenou stresovou situaci a následkem toho jsem místo menstruace měla jen dva dny špinění, které nebylo ani na intimku. Teď po měsíci mi přišla normální MS, ale trvá už 8 dní a nevypadá to, že by nějak slábla. Normálně mám MS za čtyři dny komplet pryč a tohle mi už nepřijde normální. Jak dlouho byste ještě čekaly, než byste šly na gyndu? Mám ještě počkat?

Díky
Veronika

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Verun83
30.5.16 10:13

V puberte jsem mela ms i 10 dni. Zkus pit rebricek. Je na ms problemy, tlumi krvaceni, bolesti. Je hnusnej, sle zabira perfektne. Klidne dva hrnky za den.

• Nahlásit
  • Citovat
33015
30.5.16 10:19

To je ještě v pohodě..myslím že zdravá ženská bez potíží muže mít MS AŽ 14dní…kdyby byla delší už bych hledala problémy..8 dní je jako nic ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4509
30.5.16 10:20

Ahoj, moje mamka šla na gyndu po 14 dnech a říkal jí doktor, že měla přijít dřív. Nakonec byla na 2 dny v nemocnici na kyretáži. Má tyto problémy spojené už asi s přechodem, ty jsi v jiné situaci, ale asi kdyby MS neslábla, tak bych šla 10.den.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9269
30.5.16 11:20

Já osobně bych už v tuto chvíli na gyndu zavolala a domluvila se konkrétně s dr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5825
30.5.16 11:51

Ja mivala MS i 13 dnu.Po 3, takhle trvajicich, cyklech jsem sla na gyndu. Vyfasovala jsem hormony na upravu cyklu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
6.8.18 11:39

Špinění

Já měla silnou ms 5 dní, potom začala slábnout je devátý den a pořád trochu špiním. Prostě mám normální výtok, ale je trochu červený. Také nevím, zdá je to normální :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.5.19 17:11

V pubertě jsem mívala menstruaci 11 dní. První 3 dny silná, 7. den už slábla a 11. den jsem musela ještě nechat slabší vložku, i když se zdálo, že už je po.
Teď mívám 7 dní, z toho první 2 bolestivá a silná, 3. - 6 den normální a poslední den slabá. Někdy ještě 8. den špiním. Jednou jsem měla 2 takové menstruace v měsíci. HA neberu a nebrala jsem.
Nikdy se mi nestalo, že bych měla MS 2-4 dny. Když jsem to slyšela od kamarádek, přišlo mi to až podivné, myslela jsem si, že je to špatně, když je to tak krátké, ale ono ne. Každý to má jinak, bohužel :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
7.10.19 12:15

Ahoj vím že to jsem nepatří ale chtěla jsem se zeptat když jsme už u té menstruace jsem 8 měsíc po porodě… Do teď jsem měla menstruaci normální všechno ale tento měsíc byla taková že 3 dny úplně normální a zbytek dní jenom taková slabá jako kdyby jse tělo cistilo během menstruace mě nic nebolelo a dostala jsem ji i na čas. Je pravda že jsem teď poslední dobou ve stresu aktoskola hypotéka atd… Tak jse chci zeptat či má stres takoví vliv na ni a nebo by to mohlo být něco vaznejsiho dost jse bojím a přemýšlím nad tím už delší dobu děkuji. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
7.10.19 12:16
@Anonymní píše:
Ahoj vím že to jsem nepatří ale chtěla jsem se zeptat když jsme už u té menstruace jsem 8 měsíc po porodě… Do teď jsem měla menstruaci normální všechno ale tento měsíc byla taková že 3 dny úplně normální a zbytek dní jenom taková slabá jako kdyby jse tělo cistilo během menstruace mě nic nebolelo a dostala jsem ji i na čas. Je pravda že jsem teď poslední dobou ve stresu autoškola hypotéka atd… Tak jse chci zeptat či má stres takoví vliv na ni a nebo by to mohlo být něco vaznejsiho dost jse bojím a přemýšlím nad tím už delší dobu děkuji. :nevim:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2675
7.10.19 12:56
@Anonymní píše:
Ahoj holky,
minulý měsíc jsem řešila (snad poprvé za život) opravdu vyhrocenou stresovou situaci a následkem toho jsem místo menstruace měla jen dva dny špinění, které nebylo ani na intimku. Teď po měsíci mi přišla normální MS, ale trvá už 8 dní a nevypadá to, že by nějak slábla. Normálně mám MS za čtyři dny komplet pryč a tohle mi už nepřijde normální. Jak dlouho byste ještě čekaly, než byste šly na gyndu? Mám ještě počkat?Díky
Veronika

Mám syndrom polycystickych vaječníku… Moje MS bez hormonální antikoncepce (kterou jsem musela po plicní embolii vysadit) trvala běžné i 3 týdny a byla hodně bolestivá :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama