Jak dlouho může trvat zástava laktace

Anonymní
7.2.21 19:45

Jak dlouho může trvat zástava laktace

Je tu nějaká žena, která měla někdy léky na zástavu laktace?
Jde o to, že jsem 27.1. hned po porodu v porodnici dostala 2 tablety na zastavení laktace, ale děje se to, že mi z prsou občas teče a dneska mě začalo jedno prso i trochu bolet při manipulaci s ním a přijde mi, že je i trochu tvrdší na pohmat než to druhé (je to zrovna to prso, ze kterého kape víc)

Může se to dít, nebo by to mělo být zastavené úplně, případně jak to zastavit? :,(

PS: pro případné rýpaly, bohužel nemohu kojit z důvodu léků které užívám.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
169
7.2.21 19:54

AhOj mě to trvalo cca 4 dny. Dostala jsem první tabletu ( musela jsem pak odsat), stahnout prsa a za 24 hodin druhou tabletu a zase stahnout prsa. Pak už byl klid :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.2.21 19:55
@KatusinkaMala píše:
AhOj mě to trvalo cca 4 dny. Dostala jsem první tabletu ( musela jsem pak odsat), stahnout prsa a za 24 hodin druhou tabletu a zase stahnout prsa. Pak už byl klid :kytka:

Já ani nemusela odsávat, jelikož mi ty 2 tabletky podali ještě než se prsa úplně nalily… ale pořád z nich teče nebo kape :,( nevím už co s tím, někdo řekne stahovat, někdo zase že to už se nepraktikuje… tak nevím :(

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.2.21 20:04

Ja dostala po porodu mrtveho ditete ve 41tt jednu tabletku a bylo po vsem, mozna jeste behem sestinedeli sem tam z prsa nejaka kapicka, ale zadne stahovani, nic.

• Citovat
  • Nahlásit
15252
7.2.21 20:04

Ja dostala tablety hned po porodu a žádný problém. Zavolej si do porodnice

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
169
7.2.21 20:06

Heleď já taky nevím, jen říkám jak jsem to měla já. V podstatě sem během těch 4 dnů s nima vůbec nehybala a fakt to úplně přešlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1213
7.2.21 21:15

Ano, dostala jsem tablety na zástavu laktace do 24 hodin po porodu a mléko mi teklo ještě během 14 dní (dle gynekologa to bylo normální) - hlavně, když jsem třeba malého krmila z flašky… Jinak na zástavu laktace doporučují stahovat a chladit prsa, pít mátový či šalvějový čas. Klidně můžeš zkusit i nějaká homeopatika…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.2.21 01:04

Plánované jsem nekojila a po porodu dostala jednu tabletu a pak ještě další dva dny po jedne. Psychicky jsem věděla, že kojit nebudu a neměla jsrm ani mleuivo, ani žádné naliti přáli či výtoky. Stahovat jsrm nemusela.

• Citovat
  • Nahlásit
300
10.2.21 01:08

Ja po porodu dostala tabletu jelikoz se mi kojeni hnusi a nic z prsou mi neteklo. Ale je mozne ze to zadtaveni muze trvat i par dnu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat