Reklama

Jak dlouho můžou růst zuby?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Crackell
Stálice 54 příspěvků 12.01.18 12:13
Jak dlouho muzou rust zuby?

Ahoj holky, chtela jsem se zeptat na vase zkusenosti. Mam skoro 8 mesicni holcicku, pekny jedlik..temer od narozeni na UM. Ma 7,5 kg, ale posledni 4 dny mi moc neji..nechce ani moc prikrmy( jeste se moc nerozjedla se lzickou), ale odmita mi i UM..dokonce ji tteba i po 4-6 hodinach a to treba jen 70ml. V noci vypije klidne 180ml, ale pres den nic moc. Ma teda neocate, tak nevim, jestli tom, ze ma nove chute, tak ji toto mliko prijde uz hnusne, pac hnusne je:) prisuzuju to zoubkam, strasne slinta a uplne urputne neco zvatla, ale u starsi dcery toto bylo treba mesic a ta jedla porad stejne, tak tady trochu vaham. Nemate zkusenosti? Dekuji

Reklama

Reakce:

Lidym
Ukecaná baba ;) 2245 příspěvků 3 inzeráty 12.01.18 12:26

Může. Mladší syn, když se mu prořezával první zub, taky nejedl. A to byl problém do něj cokoli dostat. Zrovna se mu prořezal druhý, konečně se rozjedl, ale v noci chce kojit po hodině, dvou a fakt pije. Taky nevím co s tím.

Včelička992
Závislačka 3344 příspěvků 12.01.18 12:28

To je tezko. Jeden muze zacit rust, za nim hned dalsi a dalsi, takze asi dlouho. Kazde dite se stim vyporadava jinak, nekdo ani nepipne a nekdo jeci jak na lesy. Moje dcera, taky moc nechtela mleko, nevim zda to bylo rustem zubu, ona to nikdy nejak moc neprozivala, az ted teda, ale k mleku se vratila, bude ji 13 mesicu a to mleko bojkotovala taky od tech 8 mesicu.

Crackell
Stálice 54 příspěvků 12.01.18 12:40

@Včelička992

Tak dlouho? A nezhubla?

iwa83
Kelišová 6318 příspěvků 12.01.18 12:46

Klidně zuby. U nás se taky nejedlo, slintalo, byla mrzutá. Nechtěla ani UM, v noci pila hezky. Paradoxně pomohlo na příkrmy použít kovovou lžičku (i když tá se nedoporučuje). Ale asi jí to víc chladilo, tak baštila příkrmy o něco víc. gelové kousátka nechtěla… Pokud je to cvalík, má zásoby, tak bych se nestresovala tím, že jí/pije míň. Nabízet a vydržet. Ale taky jsem ze všeho bylo vyplesklá a strašně to řešila. Sama víte, zda je nevrlá nebo jinak se chová v rámci normy. JO a u nás se zuby poznaly i v plence - bylo toho víc, řidší, opruzená :)

Včelička992
Závislačka 3344 příspěvků 12.01.18 12:48
@Crackell píše:
@Včelička992Tak dlouho? A nezhubla?

ne ze by ho nepila vubec, ale hodne male mnozstvi, ale obedy a svaciny jedla v pohode a vzdy vsechno. Ted pije 3× denne mleko po 180 ml, nekdy da cele a nekdy ne. Taky jsem cetla hodne v te dobe, jak to mleko nechtela, ze okolo toho 8 mesice to bojkotuje hodne deti a pak se k mleku normalne vrati. Doktor mi poradil snizit davku mleka na 1× denne. Pokud tva dcerka ji jogurky a kase, tak mlecne davky ma.

Lidym
Ukecaná baba ;) 2245 příspěvků 3 inzeráty 12.01.18 12:58

@Crackell Malý k tomu měl ještě několikatýdenní průjem. Nejdřív antibiotika, pak ze zubů. Je dost hubený (v 10.měs. 8,2 kg a 76 cm) a zvládl to dobře.

Crackell
Stálice 54 příspěvků 16.01.18 22:59

Holky a byly k tomu zvysene teploty? Mala ma furt 37,1, ted treba i 37,6, jinak betsinou 37,4..ale je jinak vesela a v pohode, tak prave to prisuzuji tem zubum. Ale uz to trva snad 2-3 tyden. To jidlo se na chvili spravila a dnes zase bida:(

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >