Jak dlouho muzu byt bez menstruace?

Anonymní
8.6.20 18:33

Jak dlouho muzu byt bez menstruace?

Ahoj holky… :mavam: jdu k vam pro radu. Po 10 letech jsem loni v srpnu vysadila antikoncepci. Celou dobu to bylo v pohode a MS chodila po 29-30 dnech. Ale ted, posledni MS jsem měla 2.3, potom dlouho spozdeni, tak jsem sla na gyndu a tam mi doktor rekl, ze to vypada na polycisticke vajecniky. Dal mi vyvolavaci injekci a rekl, ze az to dalsi mesic dostanu prirozene, mam prijit 2 den menstruace na krev na hormonalni profil. Dostala jsem to po te injekci 21.4 to byl 51 DC. Od te doby zase nic, dneska jsem 49 DC. Chci se zeptat, jak dlouho by jste jeste cekaly nez prijde sama? Na gyndu se mi moc nechce, protoze ta injekce mi moc nesedla a nechci do sebe zase pichat nejake sra*ky… :( :? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

14353
8.6.20 18:41

Pokud tě nebolí břicho nebo nemáš jiné obtíže, klidně bych vydržela, ono se ti nic nestane ani za dva měsíce. Naopak dáš šanci tělu se srovnat. Podpořila bych to třeba kontryhelovým čajem nebo Gynexem… Brala jsi ji opravdu dlouho, tak se bohužel nemůžeš divit, že cyklus nenaskočil. Před začátkem braní jsi problémy neměla?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.6.20 18:53

@Litta Nevybavuju jsi, ze bych mela pred nejake problemy. Beru kys. listovou a kontryhelove kapky. Zacali jsme se s pritelem snazit o miminko a zrovna v tu chvili to zacalo stavkovat :) ale nijak na to netlacim ani na to nemyslim a netestuju kazdou chvilku, proste jsme rekli, ze zkusime a uvidime. Spis mi slo o to, jak dlouho muzu pockat nez se to bude muset zase resit injekci.

• Nahlásit
  • Citovat
887
8.6.20 19:04

Já byla po vysazení antikoncepce bez menzes rok. Pak jsem měla jednu a pak už jsem byla těhotná. Po těhotenství a ukončení kojení cyklus naskočil a mám další dvě děti. Dala jsem tělu čas a vyplatilo se. Jo a brala jsem teda nosifol, protože mu Dr. taky objevila cysty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11396
8.6.20 20:04

Cekala jsem, dokud neprisla :nevim: Nejdelsi cyklus jsem mela 88 dni

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59265
8.6.20 20:24
@Anonymní píše:
Ahoj holky… :mavam: jdu k vam pro radu. Po 10 letech jsem loni v srpnu vysadila antikoncepci. Celou dobu to bylo v pohode a MS chodila po 29-30 dnech. Ale ted, posledni MS jsem měla 2.3, potom dlouho spozdeni, tak jsem sla na gyndu a tam mi doktor rekl, ze to vypada na polycisticke vajecniky. Dal mi vyvolavaci injekci a rekl, ze az to dalsi mesic dostanu prirozene, mam prijit 2 den menstruace na krev na hormonalni profil. Dostala jsem to po te injekci 21.4 to byl 51 DC. Od te doby zase nic, dneska jsem 49 DC. Chci se zeptat, jak dlouho by jste jeste cekaly nez prijde sama? Na gyndu se mi moc nechce, protoze ta injekce mi moc nesedla a nechci do sebe zase pichat nejake sra*ky… :( :? :think:

Osobně bych zkusila např kontryhelovy čaj atd.. Ms jsem neměla i 3-4 měsíce, pak 3 měsíce v kuse atd.. Takže ano, rozházené hormony udělají divočinu..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama