Jak dlouho můžu být těhotná?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.04.18 15:52
Jak dlouho můžu být těhotná?

Ahoj holky. Mám otázku. Nedostala jsem menstruaci, tak jsem si udělala těhotensky test a je pozitivní. Což o to, to by mi zvláštní nepřišlo, ale měla jsem zpoždění jen 3 dny a clearblue digital mi ukazuje 3+, byl dělaný odpoledne a tak přemýšlím a tápu, jak dlouho můžu být těhotná. Poslední menstruaci jsem měla 24.3. a trvala jen 2 dny :roll: Na gyndu se objednám, ale stihnu to nejdřív příští týden. Děkuji za reakce a rady s rébusem :D

Přečtěte si článek: Spolehlivost těhotenských testů

Reklama

Reakce:

Mallti
Kecalka 208 příspěvků 26.04.18 15:55
@Anonymní píše:
Ahoj holky. Mám otázku. Nedostala jsem menstruaci, tak jsem si udělala těhotensky test a je pozitivní. Což o to, to by mi zvláštní nepřišlo, ale měla jsem zpoždění jen 3 dny a clearblue digital mi ukazuje 3+, byl dělaný odpoledne a tak přemýšlím a tápu, jak dlouho můžu být těhotná. Poslední menstruaci jsem měla 24.3. a trvala jen 2 dny :roll: Na gyndu se objednám, ale stihnu to nejdřív příští týden. Děkuji za reakce a rady s rébusem :D

Jestli trvala jen 2 dny, tak je možné že si už těhotná byla a mohla si otěhotnět před menstruací, víc se dozvíš u doktora… :) :palec:

lachtanice86
Kelišová 5468 příspěvků 26.04.18 16:07
@Anonymní píše:
Ahoj holky. Mám otázku. Nedostala jsem menstruaci, tak jsem si udělala těhotensky test a je pozitivní. Což o to, to by mi zvláštní nepřišlo, ale měla jsem zpoždění jen 3 dny a clearblue digital mi ukazuje 3+, byl dělaný odpoledne a tak přemýšlím a tápu, jak dlouho můžu být těhotná. Poslední menstruaci jsem měla 24.3. a trvala jen 2 dny :roll: Na gyndu se objednám, ale stihnu to nejdřív příští týden. Děkuji za reakce a rady s rébusem :D

Když to nevíš ty, jak to máme vědět my?

lucinik 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.04.18 16:35

@Mallti ja pravě nevím. Nenapsala jsem, že jsem si dělala test 10.4. pravě kvůli té ms a byl negativní. Spíš mě zaráží ten test, nemám s ním zkušenosti, ale jestli to počítá podle hcg, aby tam pak nebyli 4 :-D K dr. zajdu, zítra jdu na krev a k doktorce až ve středu, tak mi to nějak hlodá v hlavě :-D

lachtanice86
Kelišová 5468 příspěvků 26.04.18 16:47

@lucinik proč 4?

Mallti
Kecalka 208 příspěvků 26.04.18 16:52

@lucinik Tak možné to je že ta nebude jedno, ale třeba 2, ale těžko říct :D Dej pak vědět jak si dopadla :palec:

Monik1
Kecalka 116 příspěvků 26.04.18 17:13

No kdyz ukazal 3+,tak k oplodneni doslo pred tremi tydny :potlesk:
Me tento test potvrdil tehu temer na den presne. Takze si odpocitej tri tydny a tam se nekdy zadarilo :kytka: ovu mohla byt o par dni driv…

DzungaracekChlupacek
Kecalka 345 příspěvků 26.04.18 17:45

To jsi mohla byt těhotná už před tím. Ale nevím.

lachtanice86
Kelišová 5468 příspěvků 26.04.18 17:49
@lucinik píše:
@Mallti ja pravě nevím. Nenapsala jsem, že jsem si dělala test 10.4. pravě kvůli té ms a byl negativní. Spíš mě zaráží ten test, nemám s ním zkušenosti, ale jestli to počítá podle hcg, aby tam pak nebyli 4 :-D K dr. zajdu, zítra jdu na krev a k doktorce až ve středu, tak mi to nějak hlodá v hlavě :-D

Doufám že si nemyslíš že 3+, znamená počet dětí?

Uživatel je onlineP4ja
Závislačka 4910 příspěvků 26.04.18 18:04

Ne test ti napise tydny podle toho, kdy jsi otehotnela. Staci cist pribalovy letak.

Mallti
Kecalka 208 příspěvků 26.04.18 19:21

@lachtanice86 Ne to si opravdu nemyslím…!

lachtanice86
Kelišová 5468 příspěvků 26.04.18 19:24

@Mallti já to ale nemyslela na tebe, ale na zakladatelku.

viky23
Neúnavná pisatelka 16095 příspěvků 27.04.18 15:54

Jenze tehotna muze byt i sest tydnu, ten test vic jak 3+ neukaze, 3+ je maximuma

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Reklama