Jak dlouho myslíte že budou trvat opatření proti koronaviru?

Anonymní
28.3.20 21:27

Jak dlouho myslíte že budou trvat opatření proti koruně?

Ahojky, chtěla bych se vás zeptat jak dlouho myslíte že budou trvat všechna ta opatření?
Dík, za odpověď.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

24958
28.3.20 21:28
@Anonymní píše:
Ahojky, chtěla bych se vás zeptat jak dlouho myslíte že budou trvat všechna ta opatření?
Dík, za odpověď.

Koruna určitě klesne :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
265
28.3.20 21:29

Záleží na vývoji situace, ale těžko říct, některé možná už jen pár týdnů, ale některé klidně několik měsíců…záleží hold na vývoji celé situace

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16107
28.3.20 21:31

Vydrz juknu do křišťálové koule :lol: ne vážně, to je dnes a denně, tohle neví ani ti nahoře, co ty pravidla diktují. Muj osobni tip je karantena pres velikonoce a pak postupné uvolňování nejakých zákazů, školy tak od června, hranice mozna do konce roku :nevim: ale to je jenom takovy muj odhad (a doufam ze se pletu)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15806
28.3.20 21:33

Než vyvinou vakcínu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1926
28.3.20 21:34

Po velikonocich se uvolni podle me maloobchod, svatby do 20 lidi, v zari skoly, restaurace, salony, sportoviste,, kina, divadla, oc centra. Hranice, velke akce, festaky po novem roce, stejne tak noseni rousek vidim minimalne do zri

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14843
28.3.20 21:35

To nikdo netuší..
Uvidíme jak dopadne chytrá karanténa, technicky vzato o Velikonocích to má začít a pokud opravdu chtěj nastolit jihokorejský mod, tak budem volné chodit po naší zemi a masivně testovat.
I když zatím to vypadá, že masivně testují jiné země, krom naší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6036
28.3.20 21:43

Měsíce. Tipuju ještě tak 3-4. Hranice budou podle mě zavřený nejmíň do konce roku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
686
28.3.20 21:48

Tak jestli budu nosit rousku v létě ve 30 stupních a školku mi otevrou až v září, tak bude korona i koruna můj nejmenší problem :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3580
28.3.20 21:49

Tipuji že do velikonoc to podrží, neboť velikonoce by bylo zase o scházení lidi atd. A pak možná podle té chytré karantény se něco málo poleví. Ale nepočítám že do velikonoc bude nějaká uléva…už jenom ty davy v obchodech co by byli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3580
28.3.20 21:50
@hulala píše:
Tak jestli budu nosit rousku v létě ve 30 stupních a školku mi otevrou až v září, tak bude korona i koruna můj nejmenší problem :lol:

Jooo dcera se mě ptá každý den jeslit už může do školky.. taky se ji doma se mnou nelíbí. A díky bohu za tchýni a zahradu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
686
28.3.20 21:54

@Veru1987 u nás je to hlavně tak, že mne už se přestává líbit doma celý den s ditetem :lol: :lol: a jedno z mála pozitiv je, že tchýně je daleko a návštěvy se teď nekonaji :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3580
28.3.20 22:02
@hulala píše:
@Veru1987 u nás je to hlavně tak, že mne už se přestává líbit doma celý den s ditetem :lol: :lol: a jedno z mála pozitiv je, že tchýně je daleko a návštěvy se teď nekonaji :mrgreen:

pro nás je to opačně, bydlíme s tchyní a ona je zlatá. Hlídá mi dceru a já můžu chodit do práce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
686
28.3.20 22:05

@Veru1987 to máš štěstí :D ale jo, já nemám problém tchýni děti na pár dní půjčit, jen my dvě se vidět nemusíme. :roll: akorát teď teda přes půl republiky za ní nejezdime. Tak pocitam, že se se uvidime az v létě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31872
28.3.20 22:09
@Malaika1234 píše:
Záleží na vývoji situace, ale těžko říct, některé možná už jen pár týdnů, ale některé klidně několik měsíců…záleží hold na vývoji celé situace

zdá se, že zdejší populace je nesprávným rozlišením slova holt a hold promořena více než koronovirem. Dámy, je čas ponořit se do učebnic…

S ohledem na postup nemoci je uvolnění zákazů v nedohlednu, do prázdnin určitě ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama