Jak dlouho? Nějak v tom pořád plavu..

Anonymní
30.12.20 19:07

Jak dlouho? Nějak v tom pořád plavu..

Ahoj holky,

jak dlouho Vám trvalo než jste byly úplně „venku“ z minulého vztahu? Myslím tím, že trval déle než dva roky, bydleli jste spolu, už jste měli něco vybudovaného, a pak najednou konec.

Minulý rok na podzim jsme se s bejvalým přítelem rozešli po 4 ročním vztahu. Pak jsme se pár měsíců nevídali. On se najednou ozval a zajímal se, zkoušeli jsme do dát zase dohromady. V podstatě šlo ale potom jen o sex, někdy jsme se vídali hodně často, někdy méně a mezitím jsme občas někdy někoho měli. Pak jsme to zase vzali přes postel. Až jednoho dne vyprávěl o jiné holky, vedl o ní kecy, který věděl, že mě naštvou a já tenkrát řekla, že se vidíme naposledy. O pár dní později jsem se dozvěděla, že už s ní něco má. Hrozně mě to bolelo a svým způsobem i ponížilo. Ale nějak jsem se z toho vybrečela a šla si svým životem. Ale jakmile jsem přidala někdy na fb fotku, hned mi ji lajknul, o týden později mě sledoval na instagramu a to byl vždycky proti němu. Bylo jasně vidět, že mu asi nebudu uplně jedno a chtěl vědět, jak se mám. Pak mi popřál k narozeninám a občas prostě napsal s nějakým debilním dotazem, kdy bylo úplně jasný, že chci vyzvídat, jestli někoho mám.

O pár dní později zase napsal. Chvilku jsme si psali a nakonec to skončilo telefonátem, kdy říkal, jak často na mě myslí, na sex se mou a podobně. Kdyby nebyl v karanténě, tak je jasný, že se hned sebere a přijede. Přitom má někoho s kým spí, ale zřejmě to teda nebude nic moc, když mi píše a volá, jak to se mnou bylo super.

Asi jsem si ted, co se tu vypisuju, uvědomila, že mu zase prakticky jde jenom o sex, a proto se zajímá. A že kdyby se mnou chtěl být, tak už to přece dávno udělal.

Ale ted zpátky o dotazu, za jak dlouho už vám bylo jedno, jak se ex má a co dělá? My jsme se naposledy viděli před čtvrt rokem, ale stejně mě to k němu pořád táhne a přemýšlím, co a s kým a koho asi tak dělá…

Prosím o anonym, je to pro mě pořád hodně citlivé téma a omlouvám se, jestli to nedává moc smysl.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6914
30.12.20 19:19

Kdy ti nekdo rekne ze za 2 mesice byl Ok a druhej ze byl 2 roky uplne v riti porad. Tak co si vyberes? Absolutne dotaz mimo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.12.20 19:26

Bylo mi to jedno víceméně hned. Zajímala jsem se jen ze zvyku. Vztah trval mnoho let. Já ale odešla za jiným mužem. Zavolala jsem mu jednou, jelikož jsem měla výčitky a byla to chyba. Jen jsem se chtěla ujistit, že se má dobře. Na tohle ti tedy můžu doporučit leda nový vztah. Ale ty to v sobě očividně nemáš vyřešené, takže by ti to asi moc nepomohlo. A na něj se fakt vykašli. Spí s kdekým, ještě něco chytneš a jen tě trápí. Utni to s nim úplně. Jen ti ubližuje. Na sociálních sítích ho vymaž, zablokuj a jdi dál :palec: Najde se lepší.

• Citovat
  • Nahlásit
351
30.12.20 19:35

Utnout veškerý kontakt. Jinak se z toho budeš ještě dlouho vyhrabávat. Je to prevít, akorát tě ponižuje a využívá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6527
30.12.20 20:21

Mě tak bývalý tahal za nos asi 2 roky a to měl celou dobu už taky jinou. Pak jsem naštěstí dostala rozum a ukončila to. Do teď se biju do hlavy, že jsem to neudělala dřív. Ztracený 2 roky. Byli sme spolu cca 7 let a měli pred svatbou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.1.21 22:11

Nooo, mně muž oznámil, že odchází před 3 týdny. Do té doby v tom plavu. Ani ne tak v tom, že chce odejít a má ženskou a bla bla kecy, ale hlavně v tom, jak se choval. Protože s paničkou neměl kde bydlet, tak jsem ho nechala tady u nás. Půjčila jsem mu prachy, auto, aby mohl dodělat práci. A on? Žil si tady jak za starých casu, chlastal, rval mi šrouby do hlavy, říkal mi, jak jsem krásná, jak mě má rád, jak neví co beze mě bude dělat, obal me, každou noc jsme měli sex… A pak? Zase ráno odešel za svoji k*rvou. A já se jen a jen trápila, protože jsem si připadala využita, ponížená a nechápala jsem nic z toho co delal a říkal. Včera jsem málem vyskočila z okna.
Přesně dneska jsem si ale řekla stop. Už nechci. Nechci aby k nám chodil, aby mi volal, psal, vysvětloval, říkal jak jsem úžasná, sahal na mě… Cokoliv.

Je třeba to utnout. Najít v sobě tu sílu říct DOST. Mám svoji hrdost a rozum a nebudu tady že sebe dělat saska.

Ja ho mám na sociálních sítích zablokovaneho, nic nevidí, já nevidím jeho, to je taky důležité.

Říkám tomu osobní detox. Potřebuju ho dostat nejen že srdce, ale i z oběhu krve, z každého milimetrů mého těla a moji duše. Až pak mi bude dobré.
Máme dítě, takže to asi nebude až tak jednoduché, ale taky to půjde. Pomaleji, ale půjde.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat