Jak dlouho nekouřit po trhání mandlí?

2
4.11.19 20:20

Jak dlouho nekouřit po trhání mandlí?

Chtěla bych se zeptat zda tu není někdo. Komu trhali mandle a byl kuřák. Po jaké dlouhé době si zapálil dekuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
15381
4.11.19 20:23

Hlasuju za nikdy. Když už to vydržíš třeba tejden, tak pak prostě vydrž další a další.

Za uspořené prachy, co bys prohulila jeď na dovolenou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3505
4.11.19 20:26

Určitě bych vydržela do zhojení, což tak 3-5 dní bude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19973
4.11.19 20:28

A proč musíš zase začínat? Fuj, takový kentus :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3505
4.11.19 20:31
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Otázka : Jsou na nebi mraky?
Odpověď: Chleba s máslem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6596
4.11.19 20:31

Tady se nikdo neptal jestli to je hnusný nebo není, tady se zakladatelka ptala kdy může… Nechala bych to aspoň na ty 3 dny, ale nevím mandle mi nikdy netrhali. Doktor ti nic neříkal?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6313
4.11.19 20:38

@Anueska Nejlépe nikdy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1540
4.11.19 20:42

Pokud jsou myšleny krční mandle, tak teda zírám na odpovědi. S kouřením neporadím, jsem nekuřačka, ale po vytržení krčních mandlí jsem týdny byla ráda, že jsem snědla pudink, natož kouřit 8o
Cca 7. den po operaci jsem přišla domů a spolubydlící v našem nekuřáckém pokoji kouřila, jednou jsem se nadechla a myslela jsem, že to bude moje konečná.
Každopádně hlavně v nemocnici přiznej, že kouříš, zvlášť pokud máš kuřácký kašel. Po operaci pak hrozí při kašlání nepěkné komplikace a paní na pokoji dávali preventivně něco na kašel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2265
4.11.19 20:43

Ja kdyz jeste kourila a trhaly mi moudraky tak rikal tyden, dala jsem asi deset dnu, taky bych doporucila tyden.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.11.19 20:44

Já si poprvé zapálila po pěti dnech po operaci :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
3680
4.11.19 20:52

Mandle mi netrhali, ale obecně, když mi něco je, nemám chuť kouřit. Jak už je mi líp, tak si zapalim. Tipuju, že to poznáš sama, ale jelikož je to docela velkej zásah, tak bych radši ty tři dny vydržela. Bála bych se, že to vyvolá krvácení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17334
4.11.19 21:06
@Natálka26 píše:
Tady se nikdo neptal jestli to je hnusný nebo není, tady se zakladatelka ptala kdy může… Nechala bych to aspoň na ty 3 dny, ale nevím mandle mi nikdy netrhali. Doktor ti nic neříkal?

a odpoved, ze nejlepe uz nikdy je vcelku k veci. Nerozebira se zde ani nevera, ani dluhy, ani vztahy na pracovisti. Je to odpoved na otazky kdy zacat zase kourit: nikdy. Naprosto legitimni odpoved.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.11.19 21:07

Vydržela bych do zhojení. Proto bych počkala až na kontrolu lékařem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6579
4.11.19 21:09

Minimálně týden. Minimálně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59995
4.11.19 21:11
@Lychee13 píše: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:Otázka : Jsou na nebi mraky?
Odpověď: Chleba s máslem.

zrovna jsem sem vlezla jen kvuli tem odpovedim mimo dotaz :D A trefila se

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat