Jak dlouho od kontrakcí porod

305
26.2.14 18:51

jak dlouho od kontrakci porod

Ahoj zensky,
uz si prijdu jak debil, asi mi lezou na mozek naky mimi hormony ci co, ale kazdej den premejslim nad necim ohledne mimina..
dneska napr. resim, kam pujdu rodit.
Jsem z Teplic, nase nemocnice neni nic moc, ale na porodnim/gyne. tu maji supr sestricky a doktory. Takze kdybych mela rodit prirozene (v coz doufam) tak bych nemela problem rodit v Tp. Bojim se ale toho, kdyz nastanou naky komlikace a ja bych treba musela na cisare - to bych se tu bala nechat se rozriznout..
Manzel mi na muj problem rekl, at se zeptam doktora, jestli si mysli, ze bych z domova stihla dojet do Prahy napr.. Ze bych mohla rodit v Podoli.
Tak se chci nejdriv zeptat Vas, za jak dlouho jste se od te doby, co jste zacaly mit kontrakce dostaly na sal?
Nebo jestli byste riskovali hodinu a pul cestu autem?
Treba mi tu vynadate do blbek a ja uz se potom doktora ani nebudu muset ptat :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Run
20670
26.2.14 18:53

To je fakt různý, někdo do pár minut, někdo za dva dny..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
305
26.2.14 18:54

Takze radsi v miste pobytu, nerada bych rodila na dalnici.. 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
26.2.14 18:56

Tak ja mela porodnici tak 45min a reknu ti, ze jsem byla rada, ze uz neni ani o fous dal. odjizdela jsem z domu po prvnim naznaku, ze se neco deje (mela jsem mit cisare, takze pri prvnim naznaku kontrakce jsem pelasila) a pri prijmu v porodnici uz jsem byla otevrena na 7.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22248

Ja jla do porodnice pres 80 km a v pohode, zalezi, jak se momentalne citis. Kontrakce mi zacly rano a porodila jsem. druhy den.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3996

Já 3 dny :cert: :cert: kamarádka 2 hodiny… To fáááákt nikdy nevíš no :nevim: Nemusíš to stihnout ani za dvacet minut, nebo si taky po 14-ti hodinách můžeš říkat, že bys to stihla pětkrát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5237
26.2.14 18:58

@Marlynka V Ústí nad Labem je dobrá porodnice ;-) a je to 20 minut cesty :-) Taky jsem z TP a nerodila bych tam ani náhodou, takže UL byla jasná volba :-)

Všechno super - porod na 1 :-) v říjnu tam chci rodit zase :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4289
26.2.14 18:58

@Marlynka já bych to neriskovala… Jsem prvorodička a můj porod trval od první kontrakce 3 a půl hodiny a byl to fakt masakr… Jsem hodně úzká, strašili mě i císařem a nakonec to byla taková rychlost 8o taky jsem jela do vzdálenější porodnice, cca půl hodiny cesty a opravdu si nedovedu představit jet někam dál… :think: praskla mi voda v půl 7 ráno a hned obrovské kontrakce po 3 minutách…
Samozřejmě ne každá to má tak rychlé, to ti nikdo neřekne jak to bude u tebe… :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
305
26.2.14 18:59

No a kdybyste mi mohly poradit? jestli do toho jit nebo ne?
taky nevim, jestli je mozny prihlasit se k porodu do vic nemocnic, ze bych si vyplnila porodopis tu u nas i v podoli a pak bych videla podle toho jak bych se citila..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4433
26.2.14 19:02

My meli porodnici 20km, konrakce zacli v 1 rano, do porodnice jsme jeli v 11.30 dopo (kdyz byly dve hodiny po 5min), to si me nechali na sedtinedeli ze to k tomu jeste nebylo (malo otevrena), malej se narodil v 21.37.. takze id prvni kontrakce po porod skoro 21hod., to bys u me stihla prejet republiku 3× :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
305
26.2.14 19:03
@babettka píše:
@Marlynka V Ústí nad Labem je dobrá porodnice ;-) a je to 20 minut cesty :-) Taky jsem z TP a nerodila bych tam ani náhodou, takže UL byla jasná volba :-)Všechno super - porod na 1 :-) v říjnu tam chci rodit zase :mrgreen: :mrgreen:

kdyz v tom usti jsou vsichni tak nesympaticky..navic s usteckou gyndou uz mam jednu zkusenost a to pekne zlou a tak se mi tam moc nechce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.2.14 19:04
@Marlynka píše:
No a kdybyste mi mohly poradit? jestli do toho jit nebo ne?
taky nevim, jestli je mozny prihlasit se k porodu do vic nemocnic, ze bych si vyplnila porodopis tu u nas i v podoli a pak bych videla podle toho jak bych se citila..

to stejně neodhadneš. Podle čeho bys to diagnostikovala? Mně začaly oba porody stejně a první se narodila po 8 hodinách a druhá už po dvou :nevim: Teď už počítám s tím, že budu rodit doma nebo po cestě. Jestli budu mít pech a bude zrovna dopravní špička, tak to nestihnu stoprocentně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11879
26.2.14 19:04

U první dcery to bylo něco kolem půl hodiny, u druhé 6 hodin. Cestu, trvající hodinu a půl bych raději neriskovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5237
26.2.14 19:06

@Marlynka Pravda, že se tam najdou někteří protivní, ale je to i dost o tobě - buď milá a oni budou na tebe… ;) ;) já asi měla teda i štěstí a všichni byli fajn :-) ale já nepotřebovala moc péče :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47760
26.2.14 19:06
@babettka píše:
@Marlynka V Ústí nad Labem je dobrá porodnice ;-) a je to 20 minut cesty :-) Taky jsem z TP a nerodila bych tam ani náhodou, takže UL byla jasná volba :-)Všechno super - porod na 1 :-) v říjnu tam chci rodit zase :mrgreen: :mrgreen:

souhlasim :pankac: V červnu jsem rodila své 3 dítě, PA byla úžasná,.podle porodního přání nás nechala v klidu, přiběhla až na zavolání, že rupla voda a jde ven hlavicka. Dr. porod prospal, protože jsem rodila v noci 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama