Jak dlouho od prvního + testu bylo na ultrazvuku něco vidět?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.18 18:31
Jak dlouho od prvního + testu bylo na ultrazvuku něco vidět?

Ahoj, chci se zeptat, kolik dní od prvního pozitivního testu bylo u vás něco vidět na ultrazvuku (alespoň bublinka nebo náznak). Mám 10 dní od 1. pozitivního testu (spíš takového stínu) a 8 dní od regulérní slabé čárky a na ultrazvuku nebylovůbec nic, pouze prý vyšší sliznice (16 mm). Doktor zmiňoval riziko mimoděložního těhotenství. Na kontrolu jdu v pátek a pokud mi bude špatně, mám jet na pohotovost. Dnes ráno na testu byla „dálnice“. Mám přesně 3 týdny od ovulace. Děkuji.

Přečtěte si článek: Vyšetření v těhotenství

Reakce:
Aduš8
Ukecaná baba ;) 2278 příspěvků 28.11.18 18:36

No, poslední MS 23.2. a 30.3. jsem v 6.týdnu dostala první fotku. Srdíčko ještě nebylo, ale viditelné embryo ano

tininas
Ukecaná baba ;) 1388 příspěvků 28.11.18 18:37
@Anonymní píše:
Ahoj, chci se zeptat, kolik dní od prvního pozitivního testu bylo u vás něco vidět na ultrazvuku (alespoň bublinka nebo náznak). Mám 10 dní od 1. pozitivního testu (spíš takového stínu) a 8 dní od regulérní slabé čárky a na ultrazvuku nebylovůbec nic, pouze prý vyšší sliznice (16 mm). Doktor zmiňoval riziko mimoděložního těhotenství. Na kontrolu jdu v pátek a pokud mi bude špatně, mám jet na pohotovost. Dnes ráno na testu byla „dálnice“. Mám přesně 3 týdny od ovulace. Děkuji.

Ahoj.

Zavedeno 5 denní embryo. První čárka 8. den.

Návštěva gynekologa 7+0 a velmi slabá počáteční srdeční akce.

Prosperující těhotenství a zdravý kluk.

Verurizeckova
Zasloužilá kecalka 971 příspěvků 28.11.18 18:52

10 dni zpoždění, byla jsem 6+3 a měla jsem miminko se srdeční akci…

Kristynka22
Kecalka 208 příspěvků 28.11.18 18:52

Já byla u gynekologa 7+3 a už bylo sice vidět, že tam je pidi mimčo, ale byla šíleně slabá srdeční akce, proto příště půjdu až tak v 9, 10 týdnu ať nemám stresy a je jasné, jestli srdíčko bude v pohodě bít nebo ne.

Teď jsem koukla na google obrázky a v 6. týdnu už bylo vidět, že se dělá miminko.

karkarka
Závislačka 2839 příspěvků 28.11.18 19:01

5+6 a bylo miminko se srdeční akcí.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.18 19:13

Tak na miminko se srdíčkem je mi jasné, že je ještě brzy, ale zajímá mě, jestli je možné, že ještě není vidět ani váček. Jsem asi 5+0 podle ms.

karkarka
Závislačka 2839 příspěvků 28.11.18 19:19

5+ by mel byt urcite videt gestacni vacek, ale mohla se posunout ovulace a jsi tehotna kratsi dobu.

Helileli
Závislačka 3040 příspěvků 28.11.18 19:20

Já měla v 8+0 váček odpovídající 5+4, 27 dnů po prvním duchovi na testu. Kdybych se hnala v 5+0 k doktorovi, tak by viděl leda velký kulový. Šla jsi moc brzo :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.18 19:22

@Helileli Já jsem musela, jsem hlídaná pro zvýšené riziko mimoděložního a jsem taky po 4 ZT, takže už si mě paní doktorka hodně hlídá :) Nicméně - děkuji za uklidnění :*

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.18 19:22

@karkarka Ovulku vím přesně podle ultrazvuku :-(

Kriss Tina
Kelišová 6001 příspěvků 28.11.18 19:38

Já šla 10 dni po termínu MS a bylo vidět i malinké srdíčko. Ovulaci netuším kdy proběhla. Musis vydržet, jdi za týden to už by něco muselo být vidět, aspoň ten váček

ii-ivuska
Kecalka 364 příspěvků 28.11.18 22:44

Byla jsem 4+6 a byl gestacni vacek, bylo to 6 dni zpoždění ms a 21dpo.
Záleží i jakou máš hladinu hcg v krvi, na ultrazvuku je neco videt az pri hladine nad 1000, muj dr. říká, ze az nad 1500. Tak drzim pesti, aby se mimco brzy ukázalo. :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.12.18 17:45
@Anonymní píše:
@Helileli Já jsem musela, jsem hlídaná pro zvýšené riziko mimoděložního a jsem taky po 4 ZT, takže už si mě paní doktorka hodně hlídá :) Nicméně - děkuji za uklidnění :*

Můžu se zeptat, podle čeho máš určené to zvýšené riziko mimoděložního? Jakože už jsi jedno měla? Já jsem dnes 4+4, tak přemýšlím, jestli jít k dr. už před Vánoci (právě kvůli prodělanému MT) nebo to nechat po novém roce… :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.12.18 18:28
@Anonymní píše:
Můžu se zeptat, podle čeho máš určené to zvýšené riziko mimoděložního? Jakože už jsi jedno měla? Já jsem dnes 4+4, tak přemýšlím, jestli jít k dr. už před Vánoci (právě kvůli prodělanému MT) nebo to nechat po novém roce… :nevim:

Zvýšené riziko mimoděložního mám proto, že jsem po 4 operacích endometriózy, nemám jeden vejcovod a ten druhý ma omezenou průchodnost. Oba vaječníky mám přirostlé k nějakým vazům a dělohu taky k vazům a ke střevům. Takže asi tak… ;)
Považuju za naprostý zázrak, že mimčo trefilo na správné místo :srdce: Ještě aby vše pokračovalo v dobrém i dále…Tobě také držím palce :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Smutné Vánoce v Pákistánu: Jaké dárky dostane pašeračka Tereza v base?

Letošní Vánoce stráví v jiné zemi a navíc za mřížemi. Češka Tereza Hlůšková,... číst dále >

Návod pro francouzskou policii, aby už neváhala: 7 bodů, jak poznat teroristu

Zakřičel Alláhu akbar (Bůh je veliký) a pak vraždil! Chérif Chekatt (29) v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >