Jak dlouho odchází hlenová zátka?

Anonymní
15.5.20 19:14

Jak dlouho odchází hlenova zatka

Ahoj holky celý den ze mě odchází čira slizovita tekutina (sem tam uprostřed nažloutla, narůžověla, nahnedla) v noci jsem měla křeče v podbřišku které skončili hrsti hlenu, ráno po probuzení druhou a teď celý den mám tohle..je to ok?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

303
15.5.20 19:30

Já myslím, že jo :)) jen teda jestli je te tekutiny nejak hodne, tak bych si mozna radsi zajela nechat zkontrolovat, jestli ti postupne neodchazi plodova voda.

Mně odešla hlenová zátka během dvou dní - 1. den, takovy velký sopel a druhý den ráno to bylo tak ma dlaň. Manželovi jsem ještr ze srandy posílala fotku břicha do práce, at se s ním rozloučí, že už brzo nebude a večer mi praskla voda a jeli jsme :)

Přeju co nejpříjemnějši porod a zdrave miminko :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.5.20 19:33

Tak já teď nevím co je hodně, je to takové slizke a po wc když se utiram je vždy na papíře. Teď mě zase začaly chytat křeče do podbřišku. Já nechci stresovat, jen jsem myslela že plodovka je voda a ne slizovita

• Nahlásit
  • Citovat
1401
15.5.20 20:06
@Anonymní píše:
Tak já teď nevím co je hodně, je to takové slizke a po wc když se utiram je vždy na papíře. Teď mě zase začaly chytat křeče do podbřišku. Já nechci stresovat, jen jsem myslela že plodovka je voda a ne slizovita

Jo jo plodova voda je fakt čistá voda.
Zatka je jako rýma, když psiknes a vyletí ti čirá ryma z nosu…
To co popisujes, může být vytok i zatka, ale pokud máš i křeče, možná se to rozjíždí. Začínající kontrakce je v podstatě pravidelne (i když já pravidelně nikdy nezazila :lol: ) tvrdnuti briska:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2870
15.5.20 20:51

Přesně jak píšou holky. Plodová voda je je jako normální voda z vodovodu. Hlenová zátka je jako sopl, nudle když máš rýmu.
U prvního mi odešla zátka 2.12. okolo 21.00 a syn se narodil 3.12. v 5.09 kontralce jsem měla tak nějak celý den nepravidelné, voda mi praskla okolo 22-23h

U druhé dcery jsem šla na vyvolání porodu (42tt) a vůbec nevím kdy zátka odesla, nejspis až při porodu :lol:

Určitě bych si psala čas kdy bříško tvrdne :hug: je to pak krásná vzpomínka když to po letech najdeš (jako já a dostalo mě to a to syn má už 11.let( :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3441
15.5.20 21:00

Mě začala zátka odcházet po Hamiltonu a odcházela mi až do porodu, který byl ale vyvolávaný až za dalších 10 dní, takže odcházet může fakt dlouho.. ale když máš ty křeče, tak by to mohlo být už brzo ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
44
15.5.20 22:43

@darekp takže když ten čirý výtok mám celý den může to být ona? Plodovka to není, byla jsem v nemocnici a prej těsně před to může víc vytékat..jako výtok. Takže jsi to měla taky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3441
16.5.20 05:51

@Mama963 já jsem měla výtok, ale nebyl čirý, byla tam nějaká krev, ale asi to bude ono a může to odtékat klidně týden..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1401
16.5.20 09:53

@Mama963 to jsem měla na konci těhotenství dlouho. Tenhle ciry klouzavy vytok je normalni. Bříško může tvrdnout i tak, může se jednat o poslicky. Párkrát jsem měla poslicky, že už jsem byla přesvědčená, že to začíná. Uvidíš. Samozřejmě na konci se už člověk vždy těší a vyhlíží porod… kolik jsi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.5.20 18:00

Zdravím Vás,
Ráda bych se Vás zeptala ikdyz vím, že každá to máme jinak. Momentálně jsem 36tt a už druhý den mám tlaky v podbřišku, občas křeče a s tím tvrdnuti břicha a celkově se necítím úplně dobře. Nově už druhý den se ráno a večer objevuje větší množství tekutiny na kalhotkách, které proteče i tenkou intimní vložku. Tekutina je nárazova a bez nějakého zápachu či zabarvení. Ohledně toho jestli se něco chystá nebo ne, tak bohužel netuším jelikož mě lékař ani jednou za těhotenství nevyšetřil kromě ultrazvuku. Máte někdo podobnou zkušenost? Navíc mi všichni říkaji, že mám břicho čím dál více dole klesle a mimino je otočene od 32tt. Moc děkuji za případné zkušenosti

• Nahlásit
  • Citovat
3441
16.5.20 21:43
@Anonymní píše:
Zdravím Vás,
Ráda bych se Vás zeptala ikdyz vím, že každá to máme jinak. Momentálně jsem 36tt a už druhý den mám tlaky v podbřišku, občas křeče a s tím tvrdnuti břicha a celkově se necítím úplně dobře. Nově už druhý den se ráno a večer objevuje větší množství tekutiny na kalhotkách, které proteče i tenkou intimní vložku. Tekutina je nárazova a bez nějakého zápachu či zabarvení. Ohledně toho jestli se něco chystá nebo ne, tak bohužel netuším jelikož mě lékař ani jednou za těhotenství nevyšetřil kromě ultrazvuku. Máte někdo podobnou zkušenost? Navíc mi všichni říkaji, že mám břicho čím dál více dole klesle a mimino je otočene od 32tt. Moc děkuji za případné zkušenosti
Řekla bych, že to je v posledním měsíci těhotenství celkem normální.. já jsem sice žádný tvrdnutí za celý tehu neměla, ale ten poslední měsíc už to byla fuška.. skoro jsem se už ani nevešla do vany, oteklá jak prase, boty mi byly maly :) celkově už holkám většinou nebývá úplně dobře, neřekla bych, že se v příštích dnech u tebe chystá porod.. ale to je jen můj subjektivní názor, samozřejmě to může být úplně jinak a zítra třeba porodis :nevim:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama