Jak dlouho odolávat pokušení?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.06.19 21:11
Jak dlouho odolávat pokušení?

Ahoj, :P
jsem prvním rokem na VŠ. Asi před dvěma měsíci jsem se dala do řeči s jedním klukem, který je na stejném oboru o dva ročníky výš. Občas jsme se potkávali, ale nikdy spolu nemluvili. Dali jsme se náhodou do řeči u oběda a padli jsme si do oka. :D Povídáme si, píšeme si, máme u společné zájmy nejen v oboru, ale i koníčky. Poslední dva týdny mám pocit, že si rozumíme až moc a začínám k němu něco cítit. Když jsme spolu, tak je to na úrovni přátel, ale cítím mezi náma lehčí napětí nejen z mé strany, ale i z jeho. Vídáme se pouze ve škole, v menze, knihovně, obcas nějaké to kafíčko, ale oba dojizdime. Proběhlo pár dlouhý pohledů do očí, letmych dotyků po ruce atd.Oba teď nikoho nemáme a skadlime se narazkami ohledně vztahů atd.. Vše vypadá nadějně. Nikdy jsem neměla žádný vztah a teď mám skutečně pocit, že s ním bych dokázala být. Plánuji mu říct, co cítím a zajímá mě, jak dlouho s novou známostí „dáváte dohromady“, než vznikne vztah, případně po jaké době ste ochotné se s ním vyspat, když cítíte, že to oba chcete? :think: je to sice taková.. primitivní zpověď a dotaz, ale prosím o zdržení se hloupých komentářů. ;)

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.06.19 21:24

Ahoj, na VŠ jsem byla nemožná a moc dlouho jsem se nerozmýšlela:D moc jsem dopředu neplánovala, jestli z toho bude vztah nebo ne…a kupodivu s tím posledním klukem z toho vztah vznikl, jsme spolu 13 let a máme už i pár dětí;)) asi to bude dost individuální, ale já se s tím moc nepárala.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.06.19 21:24

My jsme na to s dnešním už manželem vlitli hned první večer v parku :cert: Dnes máme dvě děti, manželství a společný podnik. Síla vztahu tedy snad nezáleží na tom, jak dlouho se odolává… :mrgreen:

Renca8
Ukecaná baba ;) 1461 příspěvků 13.06.19 21:51

V podstate se asi ptas jestli mu dat na prvnim rande :lol: no slusna holka by to nemela udelat… rid se srdcem

LAlezane
Ukecaná baba ;) 1134 příspěvků 13.06.19 21:51

Za mě neřeš, neplánuj, a nech tomu volný průběh :D Ono od toho pohlazení ruky do postele je to přece jen ještě pár kroků :mrgreen: aááá jakým tempem si je vychutnáte, to je fakt jen na vás. ;)
Jsou holky, co by na prvním rande nešly do postele, pak holky, co by se na prvním rande nelíbaly… a objektivně tak vznikla strašná spousta krásných vztahů, tak co :D
Neřeš ostatní, řeš vás dva :hug: ;)

Renca8
Ukecaná baba ;) 1461 příspěvků 13.06.19 21:55

Kazdopadne musi to byt proste sila okamziku, rozumis? Musi tam byt proste ta vasen ze ted a tady… tohle se neplanuje, naplanovany to neni ono… tak to nech osudu on uz to zaridi a nepiplej se v tom.
Jen bych si ujasnila teda co od toho ocekavam, aby me nemrzelo kdyby vyslo najevo ze si chtel jen zasu… :nevim:

Ou
Echt Kelišová 7755 příspěvků 13.06.19 22:18

Neřiď svoje chování podle toho co ti napíšou naprosto neznámí lidé na interentu.

Potřebuješ najít svojí vlastní cestu a svoje vlastní přijetí a svojí vlastní zodpovědnost za svoje rozhodnutí a svojí odvahu riskovat chyby či odmítnutí a pak se z nich poučit.

Taky jedna
Extra třída :D 12023 příspěvků 13.06.19 22:22

No, když mi bylo 18, seznámila jsem se se svým manželem a bylo to přesně takto - od prvního pohledu se mi šíleně líbil, přitahoval mě, laškovali jsme, flirtovali, já z něj omdlívala :lol: :lol: :lol: trvalo to DVA ROKY!!! :zed: :lol: No ale už jsme spolu přes dvacet let, takže to nakonec dopadlo dobře. Akorát jsem to prostě musela vzít do rukou já! :nevim: On byl „plachej“ :cert: :lol:

DeeDee.518
Kecalka 276 příspěvků 15.06.19 22:52

Tak každý je jiný a každý na to jde jinak. Já třeba si neumím představit, že bych šla za chlapem a řekla mu, že k němu něco cítím. Asi budu za blázna, ale já s nima napřed spím, než jim vyznávám city. Vždycky se to stane tak nějak přirozeně. Mám přímo pověstné štěstí na to, že se mi někdo zalíbí, pak ho někde potkám a je to. Ani moc neřeším, jestli spolu pak budeme chodit. Tohle taky bude znít asi divně, ale nechávám to na něm, jestli se pokusí o něco víc než jen o chvilkovou zábavu. Mě neurazí ani jedno.

Ještě nikdy jsem nezačala vztah před sexem. Naopak sex předcházel všem vztahům. A nevážili si mě kvůli tomu míň než kdybych se měsíce nebo dva cukala. Takže pokud budete cítit, že je vhodná chvíle se s ním vyspat, tak se s ním vyspěte. Jestli je do vás blázen, nic tím nezkazíte. Jestli mu jde jen o to jedno, tak se to dozvíte aspoň dřív…

TrueIsFalse
Ukecaná baba ;) 1257 příspěvků 16.06.19 11:12
@Anonymní píše:
Ahoj, :P
jsem prvním rokem na VŠ. Asi před dvěma měsíci jsem se dala do řeči s jedním klukem, který je na stejném oboru o dva ročníky výš. Občas jsme se potkávali, ale nikdy spolu nemluvili. Dali jsme se náhodou do řeči u oběda a padli jsme si do oka. :D Povídáme si, píšeme si, máme u společné zájmy nejen v oboru, ale i koníčky. Poslední dva týdny mám pocit, že si rozumíme až moc a začínám k němu něco cítit. Když jsme spolu, tak je to na úrovni přátel, ale cítím mezi náma lehčí napětí nejen z mé strany, ale i z jeho. Vídáme se pouze ve škole, v menze, knihovně, obcas nějaké to kafíčko, ale oba dojizdime. Proběhlo pár dlouhý pohledů do očí, letmych dotyků po ruce atd.Oba teď nikoho nemáme a skadlime se narazkami ohledně vztahů atd.. Vše vypadá nadějně. Nikdy jsem neměla žádný vztah a teď mám skutečně pocit, že s ním bych dokázala být. Plánuji mu říct, co cítím a zajímá mě, jak dlouho s novou známostí „dáváte dohromady“, než vznikne vztah, případně po jaké době ste ochotné se s ním vyspat, když cítíte, že to oba chcete? :think: je to sice taková.. primitivní zpověď a dotaz, ale prosím o zdržení se hloupých komentářů. ;)

Musíš být nedostupná a tajemná, to ostatní už přijde samo :kytka:

Váš příspěvek
Reklama