Jak dlouho pije 4měsíční miminko

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
28
1.7.22 18:37

Jak dlouho pije 4 měsíční miminko

Ahoj holky, jak dlouho vam piji u prsa vase 4 mesicni miminka. Je mozne, ze by se mala prejidala? Mam asi dost mleka a kojim 10 a 10min, nekdy 12 a 10, nekdy 7 a 8. A mala furt pije, kdyz ji u toho prsu necham… Pak ale blinka i 2 hodky po jidle, pres hodinu ji trva nez se vykrka a nekdy je to s ni boj. Tak si rikam, jestli se neprejida… Protoze savec to ona je poradny… Ale jak mam poznat, kdy uz ma dost? Anebo radsi min a kdyztak budu kojit casteji? Kojim tak jak to vyjde, co 3 hodky pres den (kdyz spi tak co 4) v noci skoro vubec, max jednou k ranu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
29698
1.7.22 18:53

Hele to bude individuální, mě třeba pije chvilku, tak 5 minut, zato ale chce pít častěji, klidně co hodinu. Nechávám prostě na malé, jak chce, nenutím nic na čas, ani ji prso neberu, když ještě chce pít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
1.7.22 19:07

No ja popravdě zacinala na 20 a 20, pak po problitejch dnech jsem zkratila na 15 a 15 a ted jsem vetsinou na tech 10 a 10… Problem je, ze mala si o jidlo moc nerika.. i rano v postylce jen zaheka ale nebreci a pres den breci casteji ale prso dávám, kdyz uz nevim co prave z duvodu, ze to je pazravec. Potom co jsem zkratila cas kojeni se ji to zazivani trochu zlepšilo, ale samozřejmě bych ji nerada upirala 🙈 ale to ze i 2 hodinky po jidle bleje jak Alik… To asi neni uplne cajk.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7513
1.7.22 19:36

Už od porodnice pije max 10 minut, občas si da obě. Interval cca 2hodiny. Má měsíc. Klidně po hodině a vykrkani ji to vyjede nosem. Začala jdem dávat 2-3 dny pravidelne espumisan a prijde mi, ze to má lepší. I lip odpoledne k večeru usina. Predtim bylo uspavani na 3-4 hodiny a nedala se odložit. Teď je to tak 30-60 minut a dokáže pak spát přes hodinu v postýlce, což je pro me mega úspěch.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16108
1.7.22 20:51

Nemá reflux? Já kojim tak dlouho a často jak dítě chce, na hodinky se nedívám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4599
1.7.22 21:22

Ja kojim cca 5minut co 2 hodiny. Nocni spanek ma od 21 do 8-9 a za tu dobu se koji tak 3-4×. Jinak ja bych teda miminku prso neodpirala, jako to delas ty, neprijde mi to spravne. Nas maly taky silene blinkal, byl to reflux, kojila jsem ho dle jeho potreby a prestalo to, jak ted povyrostl a posilil bricho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20687
1.7.22 22:19

Vzdycky jsem nechala nakojit jak dlouho a casto dite chce.
Bliti s tim moc nesouviselo, kazde to melo jinak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
2.7.22 04:44

Já kdybych ji nechala jak dlouho chce, a ze jsem to tak taky delala, tak mi probleje pul dne…a neusne kvuli tomu. Takze je pak pretazena a tak. Nevím spis mě zajímá, jestli je možné, aby se precpala. A ze kdyby mela min, tak treba ji to nebude tak drazdit a vadit… Nebo jestli je tohle úplně scestné uvažování. Taky právě dopoledne je nejzlatejsi, ale po druhem krmeni, už je taková, že prostě má v tom bříšku nějaké trápení a ja se snažím prijit na to jaké. Uz jsem zkoušela i vysadit mlecnou bilkovinu (bez efektu), rourku taky kdZ hodne tlaci (ale taky mi nepřijde, ze by to nejak pomohlo), nozicky uz si da k brisku skoro sama, ale masirujem, cvicime, na brisku je casto. Od kapicek vselijakych jsem taky upustila, neprislo mi, ze by to melo nejaky vliv. Pribira, roste, prospiva, cura dost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat