Jak dlouho plakaly mimča po sebrání dudlíku

123
12.12.19 09:02

jak dlouho plakaly mimča po sebrání dudlíku

Maminky jak dlouho vám plakaly mimča po sebrání dudlíku ve věku pod jeden rok? Hooodně o tom uvažuji ihned jak vyrosotu horní zoubky, malá na něm začíná být závislá, dostala ho v pul roce kvuli palečku ale ty ted necucá a měla ho na spinkání jen ve dne na noc šla pekne uspat u me v posteli u tv a pak bdelou jsem dávala do postýlky. A vubec se mi tato závislost nelíbí a ted nevím na jaký taátr se mám připravit a jak dlouho se jí bude spánek upravovat nebo nedejbože zkracovat než zapomene na dudel??? Jaký máte tip?? :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21018
12.12.19 09:05

Starší dudlík vůbec nechtěl, mladší se oddudlikoval sám v půl roce :D prostě ho ze dne na den přestal chtít, takže větší řev se konal, když sem se mu ho snažila dát :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
123
12.12.19 09:15
@Kriss Tina píše:
Starší dudlík vůbec nechtěl, mladší se oddudlikoval sám v půl roce :D prostě ho ze dne na den přestal chtít, takže větší řev se konal, když sem se mu ho snažila dát :mrgreen:

to se někdo má :) já nechci malou stresovat ale doufám že by za pár týdnů zapomnela a naucila se uspat sama tedy uklidnit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1037
12.12.19 09:16

Jedno dítě nikdy nechtělo a druhé jej přestalo používat tak nějak samovolně taky zhruba kolem půl roku. Ani nám to hned nedošlo. Ale je mi jasné, ze ne každý to má tak jednoduché.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21784
12.12.19 09:21

@siringa no pravděpodobně se vrátí k cucání palečku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16556
12.12.19 09:28

Já jsem využila rýmu. Synovi bylo asi 8m, nemohl pořádně dýchat nosem a dudlík tímpádem nechtěl, schovala jsem a už nevrátila. V tomto věku ho ani nemohl moc vyžadovat, mám dojem, že jeden večer se po něm koukal, ale tím to haslo.
Dcera byla větší závisláček, té jsem ho brala krátce před 2.narozeninami. Bála jsem se scén ale nakonec to bylo v pohodě - v tomhle věku už se to dalo krásně vysvětlit. Dali jsme ho „dudlíkové víle“, která ho odnese miminku, které ho potřebuje víc. Jeden večer brečela a chtěla ho, ale pak už byl klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4535
12.12.19 09:33

Já bych ho nebrala, palec je mnohem horší odnaučit než dudel. Staršímu se dudel rozbil po druhém roce, tak nový už nedostal. Mladší byl hroznej závislák, tomu jsem. dudel postupně strihala, až z něj nic nezbylo a vyhodil ho sám, bylo mu 2 a půl. V obou případech se to obešlo bez breku. Nejmladší je zatím mimino a brát ji dudel rozhodně nehodlám, když ho nemá, cuca si palec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22999
12.12.19 09:51

@siringa Brala jsem až kolem 2 let a to si nechali vcelku vysvětlit. Nejstarší byla šílenej závislák, ale zase taková nejrozumnější. Dvě mladší nebyly tak závislý, tak se bral líp.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
91
12.12.19 10:43

U obou deti jsem cekala na poradnou rymu. S plnym nosem dudlik ani nechtely, takze jsem ho vzala a pak uz nevratila. Slo to jednoduse a bez slz. S nejmladsi to udelam stejne. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat