Jak dlouho po nemoci doma

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Vendy31
Zasloužilá kecalka 542 příspěvků 10.11.14 18:07
Jak dlouho po nemoci doma

Syn zacal v zari chodit do skolky a stale se mu vraci nachlazeni. Zatim jsem ho nechala vzdy tak 2 dny po odezneni priznaku doma. Ma smysl dite nechat doma dele? Mama mi rika, ze nas po nemoci nechavala jeste MINIMALNE tyden doma (ven ano, do skolky ne). Prijde mi to douhe I organizacne natocne, ale slo by to, jen nejsem uplne presvedcena, ze to neni prehnane, tak bych rada znala nazory ostatnich.

Reakce:
andelka83
Generální žvanilka 20579 příspěvků 10.11.14 18:10

@Vendy31 Já když ho nechám týden doma, tak mezitím něco zas někde chytne a do školky zas nejde. Jako, můžu si to dovolit, jsem doma, ale pak to vypadá tak, že v září byl ve školce 9dní, v říjnu 4 a v listopadu je dneska první den. Všechno je to rýma a kašel. Schválně jsem ho nedávno nechávala 12dní po kontrole doma a den předtím než měl nastoupit, tak se zase rozkašlal.

berry4
Nadpozemská drbna 28366 příspěvků 10.11.14 18:11

@Vendy31 nasad´Imunoglukan, pomůže.

Alušáček
Závislačka 3479 příspěvků 10.11.14 18:14

@Vendy31 Tak uvidíš když bude často nemocný, ať zůstane pár dnů po nemoci doma, ale jinak jsou dva dny podle mě dostačující :) mám příbuzné v cizině a tam děti šoupnou do školky ještě ani nejsou uzdravené :nevim:

Samamama
Kelišová 5483 příspěvků 10.11.14 18:21

Mně 2 dny přijdou dost. V tomto počasí jedou ty virozy i bez školky, syna jsem nechávala doma po nemoci ruka- noha- pusa, až z toho dostal kašel :mrgreen: (takže za říjen 9 dní ve školce).

Vendy31
Zasloužilá kecalka 542 příspěvků 10.11.14 18:47
@Samamama píše:
Mně 2 dny přijdou dost. V tomto počasí jedou ty virozy i bez školky, syna jsem nechávala doma po nemoci ruka- noha- pusa, až z toho dostal kašel :mrgreen: (takže za říjen 9 dní ve školce).

Tak my jsme na tom uplne stejne, jen byl mezitim na 2 dny ve skoce, tak jsem myslela, ze neco chytil tam :nevim: 6

Samamama
Kelišová 5483 příspěvků 10.11.14 20:45

@Vendy31 Mně přijde, že u rýmiček a kašlů nemá moc smysl pátrat, kde to kdo chytil, přijde mi, že občas všichni kolem frkají a děti nic a pak na ně něco padne, aniž by kolem někdo jen kýchl. Já si to v tom říjnu určitě zakřikla sama, den před vypuknutím nemoci jsem se kamarádkám chlubila, že syn už chodí 3. týden v kuse do školky, a sotva jsem dojela domů, už horečkoval.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Proměna Sanny z VyVolených: Ze čtvrttunové ženy je dnes krasavice

Žádný jiný účastník reality show VyVolení neměl takové tělesné proporce jako... číst dále >

Obří pavouk i netopýr nebo příšera z moře. I takový horor dokáže nachystat příroda

Příroda občas dokáže divy. Zdaleka však ne jen takové, které nás ohromí a... číst dále >