Jak dlouho po Ovitrelle KET?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.18 09:52
Jak dlouho po ovitrelle KET?

Ahoj všem.
V sobotu jsem dostala ovitrelle, na KET mam jít v pátek. Jenže mám poslední dva měsíce kratší cyklus, zapomnela jsem to nahlásit v CAR. Kdo zažil, ví jaké to jsou nervy a v tu chvíli mi to nedošlo. Cyklus mám 26 dní, ještě do května 28. V pátek jsem byla 10dc, takže KET by vyšel na 17dc. Embryo je 5denni.
Není to moc pozdě? Než začnu plasit v CAR, tak se zeptám zkušenějších. Díky
 Klára

Reakce:

karkarka
Závislačka 2665 příspěvků 02.09.18 09:54

Ket ti naplanovali podle zralosti folikulu?

kelynka
Kelišová 6755 příspěvků 02.09.18 09:59

Ahoj, uplne v klidu. Ja pichala taky v sobotu ve 21hod a transfer mel byt v sobotu rano, takze jeste o den pozdeji jako u tebe. Bohuzel mi bylo zle, tak jsem to musela zrusit.

kelynka
Kelišová 6755 příspěvků 02.09.18 10:01

Ket mel byt 21 DC taky jsem chtela aby mi to posunuli o den driv kvuli kratkemu cyklu, ale nechteli.

Hearty
Zasloužilá kecalka 865 příspěvků 02.09.18 11:26
@Anonymní píše:
Ahoj všem.
V sobotu jsem dostala ovitrelle, na KET mam jít v pátek. Jenže mám poslední dva měsíce kratší cyklus, zapomnela jsem to nahlásit v CAR. Kdo zažil, ví jaké to jsou nervy a v tu chvíli mi to nedošlo. Cyklus mám 26 dní, ještě do května 28. V pátek jsem byla 10dc, takže KET by vyšel na 17dc. Embryo je 5denni.
Není to moc pozdě? Než začnu plasit v CAR, tak se zeptám zkušenějších. Díky
Klára

Ahoj. Buď v klidu. Já píchala ovitrelle pro posledním KETu v sobotu, v pondělí jsem měla kontrolu zda folikul prasknul, ale ne, pořád tam byl, prasknul asi pak odpoledne nebo v noci, v úterý už tam nebyl a KET byl tím pádem až v neděli. Tzn 8 dní od ovitrelle. Cykly mám 28 dní a KET byl 24DC! A hele, jsem ve 12tt. ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.18 13:25

@karkarka Folikul měřili, v pátek při pichani ovitrelle byl 24

karkarka
Závislačka 2665 příspěvků 02.09.18 14:04
@Anonymní píše:
@karkarka Folikul měřili, v pátek při pichani ovitrelle byl 24

Tak to se mi zdá fakt pozde ten 17 den cyklu.zkus se pro jistotu zeptat v car.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Exkluzivně: Slavný herec Bill Nighy je v Praze! Co zde rocker z Lásky nebeské dělá?

Herec Bill Nighy (68), který se proslavil mimo jiné rolí svérázného rockera... číst dále >

Premiéra Fantastických zvířat: Depp příjemně překvapil, zářil Law i autorka Rowlingová

Fanoušci Harry Pottera mají žně, do kin totiž zamířil druhý díl filmové série... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >