Jak dlouho po ovulaci jste měly pozitivní test?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.04.19 21:26
Jak dlouho po ovulaci jste měly pozitivní test?

Čauky, jak dlouho po ovulaci jste měly pozitivní test? Ovulaci jsem začala testovat od šestého dne cyklu a od prvního testu tam byla světlounká čárka, cca 11tý dc začala sílit a 13tý dc to byly dálnice. Styk byl denně tři dny před tím pozitivním ovu testem a ještě v ten den pozitivního a pak až asi až za 4 dny. Beru listovku a Inofolic. Dnes jsem 10 dpo a už od včera zkouším testy. Vím, že je brzy, ale nechala jsem se strhnout videi na YouTube, kde holčiny zkouší testy od 8 dpo a už jim to něco ukazuje a když ne papírový tak digitální. Tak jsem včera zkusila ten digitální a samozřejmě ukázal mínus, na papírkových sněhobílo. Tak by mě zajímalo, kdy Vám nejdříve test něco ukázal? Manžel má pozítří narozeniny a ráda bych mu dala hezký dáreček. Myslíte, že když 10 dpo test nic neukázal, můžu ještě doufat? O nějakých příznacích také nemohu zatím mluvit. Pár dní po pozitivním ovulačním testu mě bolely vaječníky a pak tlačil podbřišek. Teď asi tři dny mi je každý večer zle od žaludku, ale nezvracím a jen včera mě jakoby řezalo v prsou a dneska nic. Jediný co je jinak je krémový výtok, kterého jsem si nikdy předtím nevšimla. Luteální fáze mi vychází na 15-16 dní, protože cykly mám 28-29 dní, takže mi zbývá ještě 5-6 dní do termínu menstruace.

Reakce:
P4ja
Echt Kelišová 9125 příspěvků 04.04.19 22:02

Řekla bych tak 14 dní po styku/ ovulaci bych to řešila, dřív ne. A jinak samozřejmě s vynecháním MS.

lachtanice86
Echt Kelišová 7893 příspěvků 04.04.19 22:05

11dpo z odpolední moči jasné 2 čárky. Dřív jsem nezkoušela

Příspěvek upraven 04.04.19 v 22:33

Prtulak
Kecalka 466 příspěvků 04.04.19 22:14

9-10.den… Velmi slabě viditelná

morinka7
Kelišová 7385 příspěvků 04.04.19 22:20

8 DPO :mrgreen: Ale jen hodně slabá čárka.

Samozřejmě že je dost času. Skoro všichni testují až po vynechané MS ;) Někdo má test pozitivní i 14 dní po vynechané MS :mrgreen:

Janita3
Závislačka 2520 příspěvků 05.04.19 06:55

Já měla 15DPO pidi dušíčka. Pokud máš testy negativní, nejde o těhotenské nevolnosti, ty se projeví až se vzrůstajícím HCG.

Samozřejmě chápu nedočkavost, ale za mě nikdy netestovat před ms. Mimi stejnak může s ms odejít, tak proč se zbytečně trápit.

slecna_xy
Stálice 60 příspěvků 05.04.19 08:54

Já měla cca11dpo ducha a 13dpo mi digitální ukázal 1-2 :-)

Bejbinko
Stálice 98 příspěvků 05.04.19 12:36
@Anonymní píše: Čauky, jak dlouho po ovulaci jste měly pozitivní test? Ovulaci jsem začala testovat od šestého dne cyklu a od prvního testu tam byla světlounká čárka, cca 11tý dc začala sílit a 13tý dc to byly dálnice. Styk byl denně tři dny před tím pozitivním ovu testem a ještě v ten den pozitivního a pak až asi až za 4 dny. Beru listovku a Inofolic. Dnes jsem 10 dpo a už od včera zkouším testy. Vím, že je brzy, ale nechala jsem se strhnout videi na YouTube, kde holčiny zkouší testy od 8 dpo a už jim to něco ukazuje a když ne papírový tak digitální. Tak jsem včera zkusila ten digitální a samozřejmě ukázal mínus, na papírkových sněhobílo. Tak by mě zajímalo, kdy Vám nejdříve test něco ukázal? Manžel má pozítří narozeniny a ráda bych mu dala hezký dáreček. Myslíte, že když 10 dpo test nic neukázal, můžu ještě doufat? O nějakých příznacích také nemohu zatím mluvit. Pár dní po pozitivním ovulačním testu mě bolely vaječníky a pak tlačil podbřišek. Teď asi tři dny mi je každý večer zle od žaludku, ale nezvracím a jen včera mě jakoby řezalo v prsou a dneska nic. Jediný co je jinak je krémový výtok, kterého jsem si nikdy předtím nevšimla. Luteální fáze mi vychází na 15-16 dní, protože cykly mám 28-29 dní, takže mi zbývá ještě 5-6 dní do termínu menstruace.

Prvy pidi mini duch asi taky ze som si skoro oci vyocila bol slaby v 8 dpo :* …9 dpo uz celkom viditelny duch a dnes som 10 dpo a tu su testy ;)

Váš příspěvek
Reklama