Jak dlouho po PCR jste měli pozitivní antigen?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
12.11.21 08:52

Jak dlouho po PCR jste měli pozitivní antigen

Otázka je jasná, teď jsme doma -pozitivní, bohužel. Já očkovaná, dcera ( 12 let) ne. Po dvou týdnech se má vracet se školy, kde bude testování. Ví to někdo? Děkuji za reakce. :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
79427
12.11.21 09:02

Nenapadlo mě takovou pitomost zkoušet, nicméně ona se nebude testovat, neb bude mít čerstvý papír o prodělání, takže nevím co řešíš. Plus tedy dítko mělo deltu v době, kdy tu byla novinkou, takže nás hnali všechny po 14 dnech znovu na PCR test a byla negativní. A info od hygieny bylo takové, že pokud by byla po 14 dnech znovu pozitivní, tak se izolace prodlužuje o týden a po tom týdnu už se nic neřeší a je brána za zdravou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.11.21 09:05

@j.a.n.i1 děkuji za odpověď. Neměli jsme doteď v rodině žádnou zkušenost s Covidem. Rozjelo se to teď.

• Citovat
  • Nahlásit
12.11.21 09:09

Já jsem pozitivní antigen měla dvakrát, pak jsem šla na PRC a negativní. Když jsem kovid měla a dělala si antigen, vyšel negativně, přesto jsem šla na PCR a bum, pozitivní. Nevím jestli jsou antigeny úplně validní… :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1397
12.11.21 09:15
@šedý_tuleň píše:
Já jsem pozitivní antigen měla dvakrát, pak jsem šla na PRC a negativní. Když jsem kovid měla a dělala si antigen, vyšel negativně, přesto jsem šla na PCR a bum, pozitivní. Nevím jestli jsou antigeny úplně validní… :,(

Ne nejsou, stejně tak jako PCR. PCR nebyl vyvinut na detekci Covidu, měří všechno možný, už jsem to tu psala několikrát, potvrdil to výrobce, potvrdilo to i WHO. A ještě ke všemu každá laboratoř měří jinak, takže si deset testů každý v jiné laboratoři bude mít různé výsledky. Mimochodem to zkoušel i reportér myslím z Primy, i antigeny i PCR, v jeden den asi dvacet testů na různých místech, bylo to zhruba 50 na 50. Takže kliiid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54744
12.11.21 09:38

Pokud je teď pozitivní, má na půl roku klid od veškerého testování a zcela oficiálně se smí nazývat bezinfekční :) Jinak antigen mého dítěte při prokázaném covidu ukazoval lautr stejnýho ducha jako dva měsíce předtím, kdy to covid nebyl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat