Jak dlouho po rozchodu jste se posunuly dál?

Anonymní
12.2.20 19:03

Jak dlouho po rozchodu jste se posunuly dal?

Myslím tím bud začaly nový vztah nebo i jen flirt? Já jsem po rozchodu 3 měsíce, vztah trval 3/4 roku. Ted si myslím že rozchod přebolel( rozchod z mé iniciativy) a tak jdu dál ale mam trochu strach abych si neublížila ještě víc :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

12.2.20 19:08

Já co si vzpomínám na přechozí románky (8 a 13 měsíců), tak jsem se z nich dostávala pokaždé okolo půl roku, je to velká emoční zátěž ještě že ten čas léčí, v říjnu budeme mít s manželem výročí 10 let, tak doufám že už tohle nebudu muset řešit :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1815
12.2.20 19:43

Vztah 4 roky, rozchod z me strany, cca po pul roce novy partner. Jsme spolu pres 7 let, cekame druhe dite :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40344
12.2.20 19:45

Půl roku je norma- po smrti ženy jsem byl sám přes rok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1944
12.2.20 19:51

2 roky, rozchod z Přítelovi strany, byla jsem těhotná

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.2.20 19:56

Rok, vztah trval dva roky. Rozchod z moji strany

• Nahlásit
  • Citovat
6969
12.2.20 19:58

S bývalým přítelem jsem se rozešla po pěti letech. Nebyl to zlý člověk, ale vztah nefungoval. Přiznám se, že mě to mrzelo asi pár hodin :mrgreen: Pak se to ustálilo a já věděla, že jsem udělala dobře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1517
12.2.20 20:34

Mne spis trva se k rozchodu rozhoupat, u sestileteho vztahu mi to trvalo pul roku nez jsem se pro rozchod 100% rozhodla, ale pak jsem s tim v pohode okamzite a novy vztah jsem navazala zhruba do mesice.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38
19.2.20 01:17

To je vztah od vztahu asi. Já šla po každém rozchodu (vztahy trvaly většinou dva roky) hned do dalšího vztahu. Rozcházela jsem se spíš já nebo dohodou s protějškem. Ale potkala jsem jednou kluka, se kterým jsem byla pouhých šest týdnů, a věřte nebo ne, ale trvalo mi čtyři roky, než jsem se vzpamatovala z rozchodu a přestala na něj myslet. Jako 4 roky je fakt masakr. Nejmíň tři čtvrtě roku po rozchodu jsem se nemohla na žádnýho chlapa ani podívat, natož se s nějakým bavit a nedej bože vůbec k sobě nějakýho připustit. Někdy si na něj vzpomenu, ale už to se mnou nic nedělá. V podstatě mě to přešlo až když jsem potkala svého nynějšího partnera. Taky jsem ty čtyři krizové roky nebyla zcela sama, ale dal mi zapomenout až nynější partner. Pro mě to byla tehdy total osudová láska, ale on dal přednost jiné ženě. No dnes jsem ráda, že to takhle dopadlo. Ale trvalo mi roky, než jsem na to přišla. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.2.20 05:19

Kdyby odešla moje stávající manželka, jdu se hned v tu chvíli radosti opít… Problém je, že ji nikdy nechce.. :( radši anonym..

• Nahlásit
  • Citovat
27269
19.2.20 05:56
@Anonymní píše:
Kdyby odešla moje stávající manželka, jdu se hned v tu chvíli radosti opít… Problém je, že ji nikdy nechce.. :( radši anonym..

Ty musis cekat, az odejde manzelka? Ty nohy a pusu nemas? Ale jinak jo, je to desne vtipny, ha ha haaaa :lol: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama