Jak dlouho po ukončení těhotenství jste otěhotněli?

1
18.8.21 00:00

Jak dlouho po ukončení těhotenství jste otehotneli?

V dubnu jsem musela postoupit ukončení těhotenství.(miminko nemělo ledviny ani močový měchýř) byla jsem v 6mesici. Chci se vas zeptat jak dlouho vám trvalo nez jste otehotneli? Nám se furt nedari😞 😞

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
18.8.21 06:30

Ja také v dubnu, ale loňského roku. Bylo to sice v prvním trimestru, ale také šlo o uměle ukončení. Otěhotněla jsem pak až v prosinci….vanocni atmosféra, domácí pohoda…. :lol: no a za chvilku rodim. Držím ti palce, určitě to vyjde

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.8.21 07:34
@Jessika20 píše:
V dubnu jsem musela postoupit ukončení těhotenství.(miminko nemělo ledviny ani močový měchýř) byla jsem v 6mesici. Chci se vas zeptat jak dlouho vám trvalo nez jste otehotneli? Nám se furt nedari😞 😞

To mě mrzí :hug: Já jsem ukončovala těhu v 1. trimestru a zadařilo se nám vlastně hned první cyklus po potratu. A stejně jako předchozí anonym to bylo mezi vánočními svátky :mrgreen: ani jsme se vyloženě nesnažili, chtěli jsme tomu dát čas, tak to bylo docela překvapení.
Neboj ono to půjde, někomu to trvá dýl, hlavně ta psychika je v tomhle na prd, obzvlášť když jsi musela na potrat v 6. měsíci…
Drž se a držím pěsti ;)

• Citovat
  • Nahlásit
22439
18.8.21 07:35

Já jsem přišla o dítě ve 21tt. Trvalo mi to dva a půl roku a musela jsem na ivf. Pak se ještě jednou podařilo přirozeně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71
19.8.21 13:31

Já přišla loni o holčičku ve 36 tt, přestalo ji tlouct srdíčko z neznámého důvodu. Po porodu se nám nedařilo, po 7 měsících bylo biochemické těhotenství a další měsíc už to vyšlo 😊. Každopádně ty nervy kolem těhotenství byly šílené, brala jsem vše možné na podporu a manžel bral taky vitamíny. Teď jsem ve 23 tt a zatim je vše v pořádku. Zjistili mi poruchu imunity a trombofilii, tak beru léky a více mě hlídají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat