Jak dlouho po vynechání MS se objeví II

anna medová
25.2.10 12:17

jak dlouho po vynechání MS se objeví II

Ahoj, chtěla jsem se zeptat na zkušenost. Jsem čtyři dny po vynechání MS. Antikoncepci neberu přes půl roku. MS mám pravidelně, 28. Je mi přesně jako to tu někdo popisuje, mohla bych spát celý den, v noci zas občas spát nemůžu, bolí mě břicho jako před MS, ale už asi pět dní, cítím se napůl jak kdybych týden nejedla a zároveň přejezeně.. Testy jsem si dělala, mamatest, rapiclear a zatím nic. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte zkušenosti s tím, že by se druhá čárka objevila později. Kdy jsem měla ovulaci netuším, nejsem „snažilka“ :) Jinak na gynekologii jsem byla před 3 týdny na prevenci, takže myslím, že kdybych měla nějaký jiný problém, že by to doktorka snad objevila. Co myslíte?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
FloraBolger
25.2.10 12:23

Na zpoždění MS má vliv víc věcí (nejen těhu :wink: ) - například stres, nachlazení a podobně. Stejně tak se nedá spoléhat na příznaky…psychika dělá divy.
Ale abych zodpověděla tvou otázku: při těhu se synem jsem si dělala 2 testy cca 3 dny po vynechání MS. A oba (různé značky) vyšly negativní. Testování jsem zopakovala tuším po 5-7 dnecha to už byl test jasně pozitivní. Takže ať to dopadne podle tvého přání :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
anna medová
25.2.10 13:06

díky. já se právě nijak otěhotnět nesnažím, takže si zřejmě ty příznaky nevymýšlím. ale samozřejmě je fakt že to je zavádějící a může to být cokoli. tak uvidím :-)

• Citovat
  • Nahlásit
12505
25.2.10 16:14

ahojky jsem na tom stejně jako ty…ms mešká pátým dnem…a test jemně pozitivní,ale slabě..tak evím…přízaky byly a to se cítím jinak…snad to není jen nervama jídla ,která sem jedla nemužu ani cítit,nádobí,které mi nikdy problémy nedělalo skoro neumyju dneska jsem se po něm pozvracela…furt bych spala a měla sem výtok…po ovu…tak snad je to těhu,ale nebudu se k tomu upínat…jinak bych se otestovala tak v něděly jako se budu testovat já…ono,je to u každého jinak kdy se mu objeví //..někomu dřív a někomu později…tak budu držet palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
anna medová
25.2.10 17:29

jj, já jsem dva dny po termínu MS měla taky něco, že jsem myslela že už to přišlo, ale nakonec z toho nic nebylo, jen lehký špinění. ale dneska už mě z toho čekání brala nervozita tak jsem šla na krev, zítra uvidím. čtyři dny po MS, takže cca dva týdny po ovulaci by tam už něco být mělo, tak uvidíme. to nádobí, to je teda legrace :-) taky držím palce a dej vědět až budeš testovat jak ti to dopadlo

• Citovat
  • Nahlásit
12800
26.2.10 12:58

Já jsem si první test dělala 3 dny po vynechání MS a byl pozitivní okamžitě :-D hned jak jsem ho počůrala, ani jsme nemusela čekat těch 5 minut. Ale to je asi individuální. Myslim,že tak 3-4 dny po vynechání to můžeš zkusit a pak to popřípadě opakovat. (já opakovala za další týden)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
494
26.2.10 13:06

u prvniho tehu jsem si delala test 30 DC, takze den, kdy jsem to mela dostat, bylo to odpoledne a test byl pozitivni hned a celkem jasne, ale myslim, ze hodne zalezi na tom, kdy ma kdo ovulaci, ale podle me tak tyden po vynechani uz by tam melo byt neco videt urcite,pokud je to tehotenstvi…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
anna medová
26.2.10 14:16

já tam dneska ráno vidím slaboučkýho ducha. tak jsem čekala do těch dvou až budou výsledky z krve.. a on se jim rozbil přístroj a bude to v pondělí :-D myslím že si ze mě dělají legraci..

• Citovat
  • Nahlásit
2
28.2.10 20:01

Podobně jako Anna

Ahoj Anno, když jsem si přečetla tvé příspěvky, zjistila jsem, že jsem na tom jako ty. Měla jsem mít MS už před 2dny, MS mám pravidelnou a půl roku neberu antikoncepci. O mimi jsme se nesnažili.. Příznaky nějaké byly, bolest břicha mírná-tlakovitá, tlaky na moč. měchýř, velká bolest prsou, velká nafouklost, taktéž přejedená/nenajedená..pachuť v puse (myslela jsem že na mě leze chřipka). Nepřikládala jsem tomu žádnou důležitost. Dnes jsem si dělala test a je negativní. Myslela jsem, že tím je to vyřízeno, ale tady zjišťuji, že to nic nemusí znamenat. A ty už jsi „objevila“ i ducha. Jsem moc zvědavá, jak ti to dopadne!! :-D Taky se bojím, že mám třeba jen nějakou poruchu, ale nevím jakou a čeho, vždycky jsem byla úplně v pohodě zdravotně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
anelka23
28.2.10 21:30

ahoj Domčo, koukám že nás je! :-) tak uvidíme co přinese příští týden. a ty bys mimčo chtěla?

• Citovat
  • Nahlásit
10
28.2.10 21:33

jo omlouvám se za zmatení, já a anna jsme jedna osoba, jen teď jsem po zaregistrování :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15583
1.3.10 14:47

Ahoj Ani a co tvůj duch? Už sílí nebo jsi znovu netestovala?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
1.3.10 15:09

se mnou to dneska vypadá, že už testovat netřeba, dostavila se.. nijak jsem se o mimčo nesnažila, ale bývala bych byla ráda.. no nic, všechno má svůj čas. ostatním držím palce :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
anonymka
1.3.10 16:25

Ahoj holky, mám hroznej strach, v listopadu jsem prodělala zamlklej potrat…teď jsem to 5 dní nedostala a tak jse si dělala v sobotu mamotest - druhá čárka se ukázala za dlouho a celkem slabě, tak jsem to zkoušela v neděli, byla už o trošku tmavší, ale nic moc, celkem mě pobolívá bříško, ale zase úplné bolesti to nejsou, četla jsem na zdní straně návodu, že když se objeví čárka slabě (duch) tak to může být také příznak mimoděložního těhu a nebo cysta…mám strach a přitom bych měla skákat radostí, protože miminko moc chceme

• Citovat
  • Nahlásit
2
1.3.10 19:14

ahojky, já už v tom mám také jasno, dnes jsem to taky dostala. Mimčo jsem neplánovala, ale teď se musím přiznat, že mě to docela mrzí..ty nervy a všechno kolem, možná jsem se už trošičku v podvědomí začla těšit.. Hm, tak třeba jindy. Všem ostatním taky přeji hodně štěstí. :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama