Jak dlouho po vysazení antikoncepce jsem "Superplodná"

Anonymní
16.9.20 21:51

Jak dlouho po vysazení antikoncepce jsem "super plodná"

Ahoj nejsem ještě dospělá ale chci začít brat HA ale mám z toho strach 1. Z nezadoucich ucinku ze budu mit 80kg atd.. 2. Pokud bych to chtěla vyzkouset a prinejhorsim vysadit jak dlouho potom budu super plodná… Nechci to zkouset jenom pro to abych byla hned těhotná.. Za 2 tydny mam jit k doktorovi a nevím jak se rozhodnout.. Nejake doporuceni typy rady nebo na co si dát pri tomhle pozor?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18195
16.9.20 21:53

Co se tak zeptat dr, az ji budes vysazovat? 8) a superplodna bejt ani nemusis, spis naopak často byva, ze ti ty hormony natolik rozhodi cyklus, ze pak dalsi rok nebudes moc otěhotnět vubec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4974
16.9.20 22:12

Nevím teda co to je super plodná, ale po vysazení můžeš otěhotnět klidně hned.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7026
16.9.20 22:12

Já po vysazení HA nedostala menstruaci, musela jsem na gynekologii pro injekci na vyvolání, dr. mi nasadila jiné hormony na srovnání ms, bylo mi po nich zle, tak jsem to po několika měsících zkusila bez toho. Cykly jsem měla hrozně dlouhé, menstruace byla nevyzpytatelná a „superplodná“ jsem byla asi až po roce a půl. Zdaleka nejsem jediná, kdo měl takový problém. Doktorka říkala, že to je běžné po vysazení. Kamarádka zase po vysazení HA začala mít problémy s cystami na vaječníku. Děvče, pořádně zvaž, jestli ty hormony chceš brát. Existují jiné možnosti ochrany, možná nejsou tolik pohodlné, ale tělo bys nemusela oblbovat umělými hormony, které ti mohou znepříjemnit život.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27122
16.9.20 22:17

Nebrala bych ji jen „na úpravu cyklu“. Ale opravdu jen z důvodu, že mám pravidelný styk s dlouhodobým partnerem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
140
17.9.20 08:47

Já po 14 letech vysadila HA a otěhotněla jsem za půl roku. Mám kamarádky, co vysadily HA a hned otěhotněly a mám i takové, kterým to trvalo rok. To ti nikdo neřekne. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
759
17.9.20 08:59

Musíš mluvit hlavně s doktorem a říct mu, zdůraznit, ze chceš něco, po čem se netloustne. Kdybys měla pocit, ze ti to jakkoli nesedne, neignorovat to a řešit co nejdříve, raději přijít zbytečně než se zanedbat. Ono je stejně to všechno peknej hnus, ale na to si možná časem prijdes sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.9.20 16:46
@Russet píše:
Nebrala bych ji jen „na úpravu cyklu“. Ale opravdu jen z důvodu, že mám pravidelný styk s dlouhodobým partnerem.

Ano to urcite nechci z 1. Duvodu

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama