Reklama

Jak dlouho potrvá, než se přestane v noci pohupovat, sedat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ifpulpo
Povídálka 35 příspěvků 09.01.17 07:47
Jak dlouho potrva nez se prestane v noci pohupovat, sedat?

Ahoj, chtela jsem se zeptat tech, kterym se deti budily a ruzne se v noci pohupovaly, sedaly si apod? Mam 9,5 holcicku, a tohle mi zacala v noci delat. Vim, ze to dela, ptz je to pro ni novinka a libi se ji to a mozek furt pracuje, ale je to silene. Bude to pokracovat i pote, az poleze po ctyrech, stoupne si? Diky

Reklama

Reakce:

Nikitkaii
Kecalka 263 příspěvků 09.01.17 07:59

Ahojky! ja te moc nepotesim! od segry prcek bude mit 11mesicu a v noci si seda, stoupa na ctyri, leze a treba si i hodinu hraje! ale on je hodne zive ditko i pres den!!!tak snad to casem prejde to se uvidi!

Kateřina Hubálková
Kecalka 137 příspěvků 09.01.17 08:06

Syn také cestuje :lol:,je mu rok, kolem 4-5 m se porad točil na brisko (nová dovednost),ale neuměl to zpátky, kolem 8,když si začal stoupat, porad v postýlce stal :mrgreen:

ifpulpo
Povídálka 35 příspěvků 09.01.17 08:41

To jste me moc nepotesily holky :(

Heivka
Závislačka 2964 příspěvků 09.01.17 08:47

Syn je kliďas, na kolínka si sedal asi dva týdny, pak si usmyslel, že bude radši spát. Stání v postýlce bylo delší, cca měsíc. Intenzivně jsem mu ukazovala, jak si ze stoje lehnout. Jakmile se to naučil, tak si v noci stoupnul,, pak lehl a spal dál.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama