Jak dlouho před vysazením se do mě přítel nesmí udělat?

3.11.20 19:47

jak dlouho před vysazením se do mě přítel nesmí udělat?

Abych neotehotnela. Jestli mi rozumíte. Chci vysadit antikoncepci. Mám dobrat platicko a zbývá mi 8 tabletek. To abysme ještě používali kondomy že aby nějakou dobu antikoncepce působila a neotehotnela jsem protože při antikoncepci se do mě přítel většinou udělá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3894
3.11.20 19:51

Tak to absolutně nechápu, nedává to smysl.. dokud antikoncepci bereš, tak se do tebe normálně udělat může, jsi chráněná ještě 7 dní po vysazení, pak už s ochranou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6138
3.11.20 19:52

Může dokud nedoberes všechny pilulky. Teoreticky i ty dny kdy by si měla pauzu, ale to bych už moc neriskovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3894
3.11.20 19:56
@JancaS84 píše:
Může dokud nedoberes všechny pilulky. Teoreticky i ty dny kdy by si měla pauzu, ale to bych už moc neriskovala.

A to já bych to klidně riskla, protože je normálně chráněná.. kdyby pokračovala dalším platickem, tak bych to risk nebyl? Přitom je to úplně jedno, sedm dní po dobrání prostě chráněná je, stejně jako když je uprostřed plata..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6138
3.11.20 20:01
@darekp píše:
A to já bych to klidně riskla, protože je normálně chráněná.. kdyby pokračovala dalším platickem, tak bych to risk nebyl? Přitom je to úplně jedno, sedm dní po dobrání prostě chráněná je, stejně jako když je uprostřed plata..

No jo, ale když začne brát další plato tak ji nenaskoci ovulace. Za to když bude mít styk poslední den tak kdyby náhodou měla brzo ovulaci tak jak známo spermie vydrží pár dní a teoreticky by mohla otěhotnět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61696
3.11.20 20:36

@marketka.prokopova1 až doberes, tak se začni chránit jinak.. Jednoduché :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9826
3.11.20 20:39

První MS po dobrání plata je pořád ještě krvácení z vysazení. Až další by to teoreticky měl najet cyklus. Do dobrání plata bych strach neměla, pak už raději ochranu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
3.11.20 20:42

Nechápu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
156
3.11.20 21:14

Pilulky Tě chrání jen do použití poslední pilulky. Pokud po přestávce nezačneš brát další dávku, mohla bys v té přestávce otěhotnět, protože sperma v Tobě může počkat a pilulky použité před přestávkou mají jen omezenou dobu účinnosti. Tedy po poslední pilulce musí přítel začít oblékat kondom bez ohledu na to, jestli krvácíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.11.20 20:45

Jakmile dobereš platicko, určitě použij jinou ochranu… jistota je jistota

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
10.11.20 09:53

No vzhledem k tomu, že ani tabletky nejsou 100% antikoncepce, tak nevím jakou odpověď hledáš :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.11.20 09:49

Nechápu

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie