Jak dlouho reakce na očkování?

809
21.6.12 08:13

Jak dlouho reakce na očkování?

Synovi /5 mes./ vcera pichli druhou Hexu /prvni bez reakce/ a od vecera mel porad po odectu 37,7 a byl uplakany. Ted rano ma porad stejnou teplotu, leky jsem zatim nedala, kdyz to neni pres 38. Jake mate zkusenosti - kdy to tak odezni? Muzu s nim ven - do stinu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12886
21.6.12 08:22

Radši si zavolej své dětské doktorce. zná zdravotní stav tvého syna a poradí ti nejlépe. my tady nemáme většinou lékařské vzdělání, ani dítě neznáme osobně ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
809
21.6.12 08:25

Chtela jsem jen reakce a zkusenosti, kdyby mel vysoke horecky nebo jine komplikace, tak bych dr. sam. volala, ale tohle bych rekla je bezna reakce na ockovani - jen me zajimalo, jak dlouho to asi muze trvat..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9541
21.6.12 08:26

Náš malej měl zvýšenou teplotu cca 4dny a týden byl docela fest protivnej :? Za týden máme jít na druhou hexu, tak jsem zvědavá, co bude :( Jinak ven bych asi moc nechodila - buď jen hodně z rána nebo večer, i když dneska by tak horko být nemuselo..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56909
21.6.12 08:35

Ahoj, můj mladej po hexe 1 den horečku, 3 dny nevrlej, pak to přešlo. Asi bych dala odpočinkový režim, nechodit ven, jak je vedro, ale zase nic extra omezujícího. Jen bych hlídala, zda teplota nestoupne. Ten můj měl takhle reakci snad na všechny očkování, max 3tí den se to začalo vracet do normálu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6540
21.6.12 08:50

Mě řekla doktorka že když bude malej mít teplotu po očkování tak nechodit s nim ven

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
379
21.6.12 09:09

Ahoj my bydlíme v paneláku a naše MUDr. zase říká, že máme- li horečku po očkování, bude malýmu líp venku v kočáře ve stínu, než v tom rozpáleným paneláku :nevim:. Já jsem chodila ven za dům, máme tam vysoké stromy, po slunci jsem vůbec nešla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
kerrankin
21.6.12 09:57

Co jsem se dočetla, tak ta reakce se může projevit během 48 hodin, mně doktorka říkala tři dny. U nás byla první hexa bez reakce, po druhé měla teplotu (nevím kolik) v noci po očku a druhý den skoro celý prospala. V pondělí jdeme na třetí, tak jsem zvědavá. Ale konečně už to bude za náma…

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama